FEJS

Prakticna pitanja

1822 poruke u ovoj temi

Pametno,svaka cast sto ne odustajes od letovanja.Upoznaces tamo neko drustvo,a i nikako ti nece biti dosadno.Coveku nekada prija da se osami ;)

I ja sam resio da putujem sam,ne mogu vise cekati da se popravi finansijska situacija mojih prijatelja a ja nemam dovoljno da platim i za njih. Za sad razmisljam da li mi se vise isplati da kampujem, imam svoj sator i opremu ili da iznajmim jednokrevetnu sobu. Da li si nasao cenovnik jednokrevetnih soba?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine otisla sama,jer mi je to bio treci put Egipat.a od drustva niko nije hteo da ide uz obrazlozenje da ja necu ici na izlete.ja se spakovala i mogu reci da sam se provela fenomenalno nasla drustvo nase u hotel. ni jedan trenutak nisam bila sama.bila sam sama u sobi a mislim da sam doplatila nekih 30-40% jednokrevetnu sobu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svi moji odlasci za Egipat su bili slicni tvojima. Isla sam sama sa cerkicom i uvek doplacivala za sobu 1/1 + cena za dete 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zlatan lanac mi je otišao,ne može da se više sastavi,već sam bio upozoren u zlatari ako još jednom pukne da je gotovo.

Da li da kupim zlatan lanac u Hurgadi i koliko da im verujem,neću pozlatu nego recimo 585/1000.

I koje su cene...ništa skupo,please :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ma kakvo zlato u hurgadi,nemojte to raditi nikako...!a posebno ovo sto ste napisali-nikako skupo...:-)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala :)

Pa zar je toliko loša situacija,sve prevaranti u Hurgadi nude,npr. zlato ,kao 2g a nema ni 000,2 odnosno bižuterija bude totalna?

Izmenjeno (usb)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan želim svima,

ako može mala pomoć - gde u Beogradu može da se kupi specijalna obuća za vodu? Probala buvljake, pijace i slična mesta - ništa, pa sad pitam ljude koji znaju.

Hvala. :smajl:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala :)

Pa zar je toliko loša situacija,sve prevaranti u Hurgadi nude,npr. zlato ,kao 2g a nema ni 000,2 odnosno bižuterija bude totalna?

takve krupnije stvari ne uzimaju se u mestima poput hurgade,uvalice vam nesto,mozete kupovati samo gde je sigurno,a ne znam za takvu zlataru u hurgadi.prodaju sve i svasta,prodavali su mi u luksoru giguricu"iz grobnice",sta sve ljudi ne smisle nemate pojma..o torbama i novcanicima od krokodila ili kamile da ne govorim :-) manite se corava posla..zlato kupite kod nas,ili krpite stari lanac kako znate i umete :-)

Dobar dan želim svima,

ako može mala pomoć - gde u Beogradu može da se kupi specijalna obuća za vodu? Probala buvljake, pijace i slična mesta - ništa, pa sad pitam ljude koji znaju.

Hvala. :smajl:

probajte intersport,gde se prodaje sportska oprema,ne mora biti nista specijalno,imate ono kao guma dole,a rupicasto odozgo..ako vam treba da predjete preko nekog kamenja,dovoljno vam je..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima na Tashu dve radnje, jedna unutra pored blagajne a druga spolja u ulici Ilije Garasanina a zlato u Hurghadi nikako, srebro moze i mozete se iscenkati na oko 2,5 eura po gramu.

Izmenjeno (The Unbeliever)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala najlepše na odgovorima :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam juce trazio obucu za vodu i u Sport Vision outletu na Banovom brdu su No Fear i Hot Tuna modeli od 1500 do 2000 dinara a u radnji na Tashu u ulici Ilije Garasanina su Reebok 2500 dinara i one izgledaju najozbiljnije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam videla kod Kineza nesto slicno onim egipatskim patikicama za vodu, koliko su ne znam, nisam pitala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja zaista to nisam nikad kupovala jer mi nije trebalo,nijedna plaza nije bila kamenita,koralna i sl.ali bih uzela svakako neku jeftiniju varijantu da moram,za tih 10ak dana..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam ni ja nikad kupovala, imam i par oziljaka iz Sarma da to i dokazem, jedan divan od korala, jedan od ujeda ribice i jedan od one bodlj8ikave skoljke sto Dujaspasa ima na avataru, al obucu nikad nisam navukla. Al dobro, ko voli ima da kupi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tih patika ima kod Kineza. Mi smo ih čak i u Grčkoj videli kod Kineza. U Hurgadi ih takodje ima, najjeftinije su u El Daharu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26313
    Ukupno tema
    877676
    Ukupno poruka