FEJS

Prakticna pitanja

1823 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima!

Molila bih one forumaše koji su se vratili iz Egipta ili koji su još tamo, da napišu nešto o situaciji po pitanju EBOLE.

12.09. putujem i moram priznati da me strah, čak ozbiljno razmišljam da odustanem, pa vas molim ako imate kakve informacije da napišete. Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Морам овде да питам- је л' сме у кофер да се стави плазма кекс?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sme naravno, ne brinite, moze i jos ponesto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cuj plazma,,,, ja pored plazme nosim I vodu u koferu narocito ako znam da cu stici u neko nedoba kasno nocu ili u ranu zoru. A bez plazme ne mrdam nigde :hahaha:

a kad sam se vracala jednom prilikom sok od guave sam nosila sa sobom I molila da ne pukne u onom bacanju kofera... :azdaja:

elem mene u hotelu Elysee nikada nisu pretresali a unosila sam vodu I kada sam bila all I kada nisam

I na plazu smo nosili vodu vise puta

moguce da se sto sta promenilo u ovom hotelu ali utvrdicu uskoro :dosada:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plazma, jafa, barni, 7 days, pastete - zlu ne trebalo, voda (za svaki sliucaj), puding... Nadje se jos ponesto :hahaha:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:nesvest: tebi nije potebna all usluga ako to sve nosis. :blink: :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plazma, jafa, barni, 7 days, pastete - zlu ne trebalo, voda (za svaki sliucaj), puding... Nadje se jos ponesto :hahaha:

au,pa sta ce vam to pobogu? :-)

ja sam bas volela ranije da isprobam u abu ashari sta sve imaju od raznih stvari za ice i pice,kad sam isla polupans.ali moram da priznam da cak i za dete ne nosim sad bas nista,sasvim mi dovoljno oni kolaci tamo i voce..

uvek su inace imali dobre te razne kekseve "stranske" i americke zvake koje mi nismo imali tada (pa ni sada).

vecita srpska opsesija da ne budemo gladni,haha,moja mama vec na aerodromu otpakuje hranu,kao da letimo preko 7gora i eto-umrecemo gladni!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa gde tamo da kupim jafu i Barnija? A dete hoce... Pastete zbog traume iz Turske. Kad je imao 1 godinu prvi put smo ga vodili na more, i kako to obicno biva, mislila sam da sam spremna, a uopste nisam bila. Da skratim, hotel je bio mnoooogo udaljen od bilo koje prodavnice (Surmeli u Kusadasiju, za one koji znaju), stigli smo oko 18 sati i deckco je bio mnogo ljut zbog svega mu priredjenog i nista u restoranu nije hteo ni da pogleda, i pri tom je napravio scenu pa smo morali da pobegnemo, pa je moj muz morao taksijem da ide do neke prodavnice i sve sto je tu uspeo da nadje je bio neki puding i to je bilo sve sta smo jeli do sledeceg jutra. Elem, od tad bez pastete ne idem nigde, a i 7days moze da posluzi :D Inace, ranije dok junior nije bio na sceni nisam ni zvake ni lekove nosila, al eto, menjamo se :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pametno,iskusno,nema sta! :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

au,pa sta ce vam to pobogu? :-)

ja sam bas volela ranije da isprobam u abu ashari sta sve imaju od raznih stvari za ice i pice,kad sam isla polupans.ali moram da priznam da cak i za dete ne nosim sad bas nista,sasvim mi dovoljno oni kolaci tamo i voce..

uvek su inace imali dobre te razne kekseve "stranske" i americke zvake koje mi nismo imali tada (pa ni sada).

vecita srpska opsesija da ne budemo gladni,haha,moja mama vec na aerodromu otpakuje hranu,kao da letimo preko 7gora i eto-umrecemo gladni!

Hahahahahahha, tačno rečeno. Vječita srpska opsesija da ne budemo gladni. Moja punica kad sjedne u autobus iste sekunde otvara kese sa hranom, uopšte nije bitno da li će vožnja trajati 45 minuta ili 4 i po sata. Prvo ide slano pa onda slatko. Ko ide sa njom gladan ostati neće.

Legenda si umrijeću od smijeha ahhahahaahahahahahahah

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

za decu mozda i treba poneti,ja do sad nisam,ali mora se razmisljati (posebno o povratku,mozda kasni avion,a na aerodromu je jako skupo),ali odavde ne treba nista,i ovo pricam samo za bas samo putovanje,ne mislim o boravku tamo i konzumiranju kekseva i kojecega.neki su ranije nosili posteljinu,to se secam :-),ja se zacudila..ja jesam nosila dok je bio beba,sad ne.nosim malo svog praska,da ja properem njegovo nesto,ali spava na njihovim carsavima i sve je bilo super.

ne patim od toga da bude cakum pakum cisto,to je preterivanje i drzanje deteta pod staklenim zvonom.

ono sto mi se gadi je ako su prljavi tanjiri i case,eto to..

nosim uvek svoje kuvalo za kafu jer ne otvaram oci ako u sobi ujutru ne popijem nasu kafu.i ove godine,prvo jutro,kad ono napravih spoj,nestade i svetla i televizije i svega.zvala ja recepciju i pravila se luda,rekoh-ne znam sta je! a bacila ga ,pametna,u kantu u kupatilu i ovi nasli,pa me pitali zasto to koristim?haha garant misle-vidi budale ,ima sto vrsta kafa,a pravi svoju! i tako ostadoh jos prvog dana bez kafe,a ponela 400gr.

ramzes,dodjosmo mi do aerodroma sa n.bgd.,cekirali se,i eto moje mame sede na klupu,i vadi kiselo mlekce,pa neki sendvic,pa sunkicu i tako..kaze-ne moras ti,dete mora da jede..mozda nece hteti u avionu.i bila je u pravu,nije hteo u avionu da jede ono njihovo,mozda jer nije usta zatvorio od dranja i prenemaganja!valjda ga baba najela,pa pun snage onako,maltretira ceo avion,oka sklopili nismo!te hoce da seta po avionu,u wc,kod pilota,kod tete iza,kod cike ispred i sve tako..onda neka zena izvadi snickers,valjda da mu zapusi usta malo,a onda se on najeo,pa polude od tolikog secera,pa jos vise u "akciju"..

uf,uvek kazem,e necu da putujem nigde dok ne poraste,al "zaboravim" naprasno pred sezonu.. :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuju me cene izleta u Egiptu, najpozeljnije od prethodne godine, ako se npr odseda u Hurgadi? Piramide i nesto slicno ali interesantno :) Hvala unapred!

Izmenjeno (Lolancica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kairo 70€, Luksor 70€, Rajsko ostrvo 25€ i pustinja mislim da je isto 25€, to je sto nude nase agencije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je bolje da kupujem maske za ronjenje i patike za vodu ovde u Srbiji ili su jeftinije u Hurgadi? I na oba mesta gde su najpovoljnije? hvala na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26484
    Ukupno tema
    886982
    Ukupno poruka