ljerka

ĐAVOLJA VAROS,srpsko cudo-Putopis

67 poruka u ovoj temi

Davno sam bila, isla bih opet, ali na malo drugaciji nacin...:-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naišao sam na ovu temu pa da se pohvalim da sam prije koji mjesec išao u turistički obilazak Srbije(inače sam ih Hrvatske) i naravno posjetio sam Stupove Đavolje varoši, zbilja fascinantno i vrijedi pogledati, a i ostala okolna priroda je lijepa. Jedini problem je bio što sam se zagubio, no srećom našao sam trip planer na http://www.kartasrbije.com pa sam ipak stigao sve obići prije mraka.

Imam i pitanje, vidio sam na internetu se spominju izvori prirodne mineralne vode, da li postoji voda za kupiti koja iz toga djela Srbije?

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prolom voda, iz Kursumlije. Puni se u Prolom banji. P.S. Odlicna je voda!

Izmenjeno (Ssone)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 16.10.2016. at 17:24, Brane je rekao/la:

Imam i pitanje, vidio sam na internetu se spominju izvori prirodne mineralne vode, da li postoji voda za kupiti koja iz toga djela Srbije?

 

nekad je bila i fabrika vode i sokova Milan Toplica iz Tulara kod Prokuplja,ali je nazalost privatizacija ucinila svoje i po mnogima najbolju vodu i sokove nadaleko, poslala u istoriju. ko to nije probao stvarno je na gubitku. postovani, zamolio bih za ocenu ovog komentara. unapred hvala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vid'te 'vako, priznajem da ovo svetsko, a naše čudo nisam uživo vid'o, a 'teo bih. Gde ga se smestim na 5 noći sa ženom mi, sa ovim vaučerima od po 5 'iljada, a da mi čudo bude blizu za obići, a da recimo vidimo još štogod lepog i da nam sve u svemu bude fino?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Đavolja varos 2020

 

Izmenjeno (Genije)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajan video. Mi čemo posetiti Đavolju Varoš polovinom avgusta, ne možemo dočekati.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka