Nemanja Mutić

Ljoret de Mar,opšta tema

406 poruka u ovoj temi

nemanja, pitanje, letovala bih u ljoretu samo zbog barselone, ali i mogucnosti da iz barselone u sopstvenoj reziji odemo na 2-3 dana u lisabon. sta mozes da mi kazes o tome, prevoz, voz ili autobus, koliko traje, koliko kosta, na licu mesta bih videla za neki smestaj...pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jedno pitanje:Ja i sestra bi isli na letovanje u Spaniju sa obilaskom Azurne obale i mozda Italije, da li se otprilike zna kolike ce biti cene?Mi bi najradje u jednom pravcu avion a u drugo bus, da li je to mnogo skuplje nego bus u oba pravca?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna koje su cene goriva i putarina na relaciji Italija,Francuska,Spanija?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo prosli kolima taj put u maju prosle godine. Imam kuci sve cene od Beograda do Madrida i nazad preko San Sabastijana. Veceras cu postaviti

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E hvala puno....Mi planiramo iz Bara brodom do Ancone pa onda preko Nice do Barselone ali to je u sustini to jer ne verujem da se cena goriva razlikuje od grada do grada nesto previse, tj bar se nadam smajl.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tacno. Od grada do grada nije razlika ali je razlika da li tocis na auto putu ili u gradu. U gradu je uvek jeftinije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam jedno pitanje:Ja i sestra bi isli na letovanje u Spaniju sa obilaskom Azurne obale i mozda Italije, da li se otprilike zna kolike ce biti cene?Mi bi najradje u jednom pravcu avion a u drugo bus, da li je to mnogo skuplje nego bus u oba pravca?

imas na sajtu robinsona cene od poslog leta, ne verujem da ce se nesto mnogo promeniti. a sto se tice razlike u ceni, varijanta bus/bus je kuplja za svega nekih 10e ali imas nocenje vise, a ako hoces da vidis i azurnu obalu i italiju onda je to moguce samo autobuskim prevozom a ako ides bus/avio to je obilazak severne italije a avio/bus obilazak azurne obale.

nadam se da sam ti barem malo pomogla

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam htela ove godine da idem u Ljoret de Mar sa drustvom,bilo bi nas oko 7-oro,je l' moze neko okvirno da mi kaze cene hotela sredinom jula,i koliko je skup nocni zivot tamo?Hvala :)

edit: Zaboravila sam da kazem da bih isla samo tamo,ne bih nikakve ture po Evropi.

Izmenjeno (magnolija89)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za leto 2011. za sada nema cena. Možeš videti prošlogodišnje cene na sajtu Fantast turista. Na to dodaj 10-15%, i dobićeš ovogodišnje cene.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nemanja, pitanje, letovala bih u ljoretu samo zbog barselone, ali i mogucnosti da iz barselone u sopstvenoj reziji odemo na 2-3 dana u lisabon. sta mozes da mi kazes o tome, prevoz, voz ili autobus, koliko traje, koliko kosta, na licu mesta bih videla za neki smestaj...pozz

Cao,

mislim da je to previse puta za malo dana, nemoj sebe tako opterecivati. jer standardni program za lloret traje 7 dana boravka.

Barselona je prelepa i za nju je i to malo vremena!

Ako vec zelis u Lisabon imas ponuda agencija koje nude to + Madrid i Barselonu. Ali je skuplje..

Moj savet ti je da dozivis BCN, jer veruj mi dan dva nije dovoljno za sve...

Ako si avanturisticki tip, reci mi kako si zamislila put i sta ocekujes, pa cu ti dati konkretan savet. Pisi mi na Inbox.

Poz i hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam htela ove godine da idem u Ljoret de Mar sa drustvom,bilo bi nas oko 7-oro,je l' moze neko okvirno da mi kaze cene hotela sredinom jula,i koliko je skup nocni zivot tamo?Hvala :)

edit: Zaboravila sam da kazem da bih isla samo tamo,ne bih nikakve ture po Evropi.

Tacne cene ce se definisati posle sajma turizma, ali to zavisi i od hotela i broja obroka.

Nocni zivot - onako.. obicno deru na ulazima u klubove.. oko 15-20evra

Javi mi na inbox tacan datum kad idete, pa ako sam u Lloretu nabavicu vam VIP propusnice koje vam daju konzumacije i popuste..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tacne cene ce se definisati posle sajma turizma, ali to zavisi i od hotela i broja obroka.

Nocni zivot - onako.. obicno deru na ulazima u klubove.. oko 15-20evra

Javi mi na inbox tacan datum kad idete, pa ako sam u Lloretu nabavicu vam VIP propusnice koje vam daju konzumacije i popuste..

Nije jos uvek 100% dogovoreno,ali bismo najverovatnije isli u drugoj polovini jula,kad i ako sve bude sigurno,javim ti se u inbox.Hvala mnogo!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje za Nemanju-vodiča

Vredi li dati 35e za flamenko šou u "Tablo de Carmen" ili se može proći jeftinije a dobiti isto. Koliko sam saznao, ovde se to najprofesionalnije odrađuje. Ako ima povoljnije, šta ti od toga preporučuješ, a da nije neko ****** U Španiju idem u sopstvenoj režiji.

Izmenjeno (DraganV)
voditi racuna o izrazavanju
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemanja, sta mislis o odlasku u Ljoret de Mar sa Argus tursom?

Koje su cene izleta u Barselonu?

Kakav je Ljoret?Kakvi su hoteli,cene, provod za mlade.....?

Hvala

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje za Nemanju-vodiča

Vredi li dati 35e za flamenko šou u "Tablo de Carmen" ili se može proći jeftinije a dobiti isto. Koliko sam saznao, ovde se to najprofesionalnije odrađuje. Ako ima povoljnije, šta ti od toga preporučuješ, a da nije neko ****** U Španiju idem u sopstvenoj režiji.

Da to je skroz u redu cena i flamenko. Bices zadovoljan, ako si ljubitelj spanskog folklora.

******* Ne mozes mnogo jeftinije proci ako ides sam, jer agencija dobija odredjene popuste na broj ljudi, tako da fakultetive uvek jeftinije izadju ako se ide preko agencija nego individualno..

Pozdrav

Izmenjeno (DraganV)
zbranjeno je reklamirati i nuditi turisticke usluge
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26816
    Ukupno tema
    900698
    Ukupno poruka