jedna mala

Letovanje - gde?

617 poruka u ovoj temi

Meni je taj Kušadasi baš ostao u nekoj lepoj uspomeni... Njihove plaže, Ostrvo ptica, bazar, ulazak u luku nekog od onih veeeeeelikih brodova kada bi na bazaru sve odjednom koštalo 2, pa i 3 puta više :))) Komešanje trgovaca, priča o prodatom dijamantu...

Nekoga smara ono njihovo -Where are you my friend?

Nama to ne smeta i shvatamo njihov sistem i potrebu da nas zainteresuju...E u početku smo i mi odgovarali- from Serbia...a onda bi oni srpski odgovorili ...E KOMŠIJA!!! :D

A onda smo rešili da ih zbunimo pa smo na takva pitanja odgovarali - From Vojvodina, i neki su stvarno bili zbunjeni dok nismo naleteli na "majstora" koji je uzviknuo - Vojvodina, Novi Sad, Exit!!! I tako kupismo i ono što smo planirali i ono što nismo...

Izmenjeno (annica)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisala Vrasnu,vila Filoxenia,sredina juna! Jupi!!!

Moj sin kaze da ce sada da mu sporo prolaze dani,ne moze da isceka more!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

takodje Nea Vrasna - vila Maria 16 - 26 juni, dva apartmana, ide nas 6, 3 po 15 dana, 3 po 10 dana

Hteli smo u Maria&Spiros gde smo bili pre dve godina, ali jos prosle nedelje ne nadjosmo ni jedno mesto.

Ova vila " samo Maria" je, koliko sam ukapirala, odmah tu u komsiluku. Na zalost, samo jedan apartman je bio sa pogledom na more a drugi je sa pogledaom " brdo". Meni je zapalo, naravno, pogled brdo :). Nas studio je 2+2, za nas tri, ali posto je cena samo 30 eur veca nego 2+1, nije strasno..trokrevetnih vise nije bilo.

Prosli put smo bili kraj avgusta, pocetak septembra i bilo je skroz super. U junu uvek letujem u Egiptu, to mi je sigurica, tako da se malo plasim da li ce u junu biti hladno more u Grckoj. Moze li neko da podeli iskustva za juni sto se vremena i toplote mora tice?

cene su:

za trokrevetni studio, tj 2+1, 15 dana 11.06 - 26.06 - eur 350 - 10% ako se uplati ceo iznos do 28.02.2011

za cetvorokrevetni 2+2, 10 dana 16.06. - 26.06 - eur 290 - 10% sa uplatom do 28.02.2011

dinarski deo je 3000 din po osobi, posto idemo svojim autom.

agencija je oktopod.

to su sve informacije koje imam za sada..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zara i mango u Barseloni su jeftiniji nego u Ljoretu, a neuporedivo jeftiniji nego u Beogradu... Samo kod nas prave od tih robnih maraka nekakav skupi brend iako je ta obuća i odeća namenjena srednjoj klasi, kakvog je i kvaliteta... Sandale koje sam u Zari u centru Barselone kupila za 29.90 evra, ovde u Knez Mihajlovoj su koštale preko 100. Potpuno iste, nijansa braon boje je bila u pitanju...

Cipele si naravno kupila na rasprodaji. Cene u Zari i Mangu su svuda u Evropi iste (+ - 10%), a kod nas su skuplje kolika je carina. A to sto kod nas nema pravih snizenja, to je za diskusiju

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neka agencija iz Ljoreta vodi u Barselonu, a da se ima slobodnog vremena za kupovinu ili moram ici u sopstvenoj reziji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Вероватно има. Погледај понуде агенција преко нета па их назови или иди до неколико агенција па се директно код њих распиташ.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na forumu ima o svim mogućim destinacijama i svim prisutnim agencijama . Pročitajte malo o svemu što vas interesuje pa i ako ima i tada nejasnih pitanja onda smo tu da pripomognemo .

Koliko se sećam prošle godine su ljudi uplaćivali ranije da ostvare popust pa kad je došlo vreme da idu na letovanje ukapirali su da i nisu ostvarili popust jer su posle agencije obarale cene kako bi privukli turiste . Obratite pažnju na agencije koje se reklamiraju, pročitajte utiske o njima pa onda sečite .

slazem se.treba malo sacekati i videti kompletnu ponudu jer ce cene verujem biti kao pri ranoj uplati tj sa popustom zbog opste situacije.pozdrav svima koji nam pisete utiske i pomazete prilikom opredeljivanja gde ici

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima!! Sta mislite o putovanju u Grcku, konkretno Stavros u sopstvenoj reziji. Dali neko ima takva iskustva. Koliko brzo se nadje smestaj i koje su cene bile prosle godine ako je neko isao u sopstvenoj rezij?Pozdrav i hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ivo1 u podforumu Grčka imaš i o Stavrosu i o svim mogućim destinacija u Grčkoj sve lepo napisano i opisano . Sedni malo kraj kompa i isčitaj , naći ćeš sve do u detalje . :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi ove godine planiramo Spaniju....tacnije Calellu ima li jos nekoga na ovom forumu da planira da letuje tamo :)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde Argusovci znamo da pratite ovaj forum, izbacite vec jednom tu avio ponudu za Kusadasi, ili barem nam najavite kada cete :) ( Isto vazi i za vas iz Sabre!):bez-zuba::-P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde Argusovci znamo da pratite ovaj forum, izbacite vec jednom tu avio ponudu za Kusadasi, ili barem nam najavite kada cete :) ( Isto vazi i za vas iz Sabre!):bez-zuba::-P

Ja sam prosle godine cekala Argus za Bodrum i sve su mi govorili posle sajma u Beogradu a izbacili su ponudu tek negde sredinom marta....tako da se ne nadaj jos osim ako nesto nisu promenili u odnosu na proslu godinu a cisto sumnjam :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ladybg, znaci mi tvoj komentar, ustvari kad bolje razmislim i ne odgovara i ovako rano da izbace ponudu jer ne cu moci ionako da donesem odluku zbog nekih drugih stvari pre marta...ali sam nestrpljivaaaa :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ladybg, znaci mi tvoj komentar, ustvari kad bolje razmislim i ne odgovara i ovako rano da izbace ponudu jer ne cu moci ionako da donesem odluku zbog nekih drugih stvari pre marta...ali sam nestrpljivaaaa :bez-zuba:

:)...a verujem ti, mada ja koliko se secam prosle godine je bila razlika negde oko 100e mozda malo vise izmedju autobuskog i avionskog prevoza, sad sve naravno zavisi od hotela, datuma putovanja znas vec...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa da takva je bila razlika, ja bih isla druge polovine juna a neki hoteli i tada drze nizu cenu sto je super, i onda sa avionom me izadje kao da idesm busem u julu avgustu, a vreme nas je posluzilo, nije bilo guzve...super :) Eeee a grupa posle nas imala je par kisnish dana :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka