Uros1982

Hotel Desert Rose Hurghada

567 poruka u ovoj temi

"malo oronuo"? govoriš to iz iskustva (npr.video si ga pre 20tak dana?) ili onako, rekla-kazala...?

Video ga prosle godine,gori od njega u toj klasi samo golden 5

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne misli ovde niko nista lose kad kaze za hotel,nije ni u cijem vlasnistvu pa da se durifaca.gif

jednostavno,to je stariji hotel,tamo hoteli brzo propadaju zbog blizine mora,koncentracije soli u vazduhu od mora,i nije samo taj hotel nego mnogi..nekad je i sea gull bio pojam,pa vise nije..to je jednostavno tako u egiptu.

ali to nema veze,ne sumnjamo da ce vam biti lepo!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa ok. ne sumnjam. ali neozbiljno je tvrditi da je nesto "oronulo" na bazi boravka od pre 365 dana.

moje informacije od ljudi koji trenutno borave u tom hotelu su savim ok. a oni spadaju u prosečne turiste. konkretno je utisak da je sve 5* osim smestaja koji je na nivou 4*. e sad da li se to "malo oronuo" odnosi na sobu, smestaj, plazu, uslugu, cistocu, banderu ispred hotela nije precizirano.

daleko od toga da se durim ali me nerviraju pausalne ocene.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima! Planiram da uplatim preko Uniteda Desert Rose/10 noci kraj avgusta/pocetak seprembra. Ponuda preko ove agencije je odlicna, cene su im stvarno povoljne. Ako je neko bio ovog leta u ovom hotelu ili planira da ide molim za sve informacije, znacilo bi mi jakooo.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi letimo veceras...kad se vratimo napisacu detaljan izvestaj...Poz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hej srecan put i lep provod, jedva cekam informacije iz prve ruke :)))) pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao, narode! Treba mi mala pomoc... Uplatla sam letovanje u ovom prelepom hotelu, preko agencije Fan tours, iz Novog Sada, koji su zastupnici za UNITED iz Bg-a, pa me zanima da li neko ima iskustva sa ovom agencijom, jer prvi put putujem preko njih, pa sam malo nesigurna... :blush:

Hvala vam, unapred!;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sigurna nesigurna vec si uplatila ,vise ti ne treba pomoc.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hoce li neko ko je bio sad skorije da podeli utiske sa nama o ovom hotelu?:)

Izmenjeno (Adonis vernalis)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

United od skoro posluje kod nas i svi su prezadovoljni /dve grupe koje su se vratile pre nedelju i dve dana/. Iako su u toku otkazi aranzmana, pomeranje letova i sl.po drugim agencijama, United to super hendluje. Nisu otkazali ni jedan aranzman ali je dolazilo do pomeranja rasporeda letenja i to na sam dan putovanja. Kazu da su profesionalni, docekuju odmah grupu na aerodromu, prave sitna iznenadjenja, stalno su tu za svoje putnike i sl. Detaljniji opis imas na facebooku ako kliknes Ja like Egipat grupu, a istoj mozes i pristupiti sa sajta www.united.rs.

I ja putujem preko njih pa cemo videti. Za sada su se iz prica drugih pokazali kao sasvim korektni i usluzni.

I dalje ocekujemo opis Desert Rosa za ovu sezonu...:)) Pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

juhu opet ja, zar niko nije bio ove god u ovom hotelu :nea:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@black_orion je l' ste se vratili? Kako je u Desertu? Nestrpljivi smo sa tim full reportom :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Informacije iz prve ruke...Najpre u uvodu da kazem, da to sto se pise da je hotel oronuo ne odgovara, ama bas, istini...

Mi smo konkretno bili u zgradi 2000 koja je esktra ocuvana, soba je fenomenalnaaaaaa, sa king size krevetom, velikim kupatilom i balkonom...Ne razumem izraz oronuo hotel, kad je svaka zgrada dobro ocuvana....Ja, doduse nisam ulazio u ostale zgrade u kompleksu, ali ova nasa je fenomenalna....

3 ogromna bazena su posebna prica....Nesto prelepo....Za razliku od mnogih hotela koji imaju velikih problema sa plazom, ovaj ima jednu od lepsih...to kaze i vodic iz United-a...Napravljena je laguna...Ono sto je vrlo bitno je cistoca u hotelu koja je na nivou odlicnog !!! Mi nismo ni vidjali momke koji spremaju sobu, ali svako vece nas je cekala ekstra ociscena soba sa neverovatno uredno raspremljenim krevetom...I to sve bez nadoknade...Politika hotela je takva da sve mora biti uredno i cisto...Info iz prve ruke od momka koji radi u security....U to smo se i sami uverili...

Svaki dan dobijate po 1.5 L flasirane vode u sobi, a dok je na barovima u hotelima samoposluzivanje uvek dostupno...Coca Cola, Sprite, ananas juice, orange juice, soda voda i obicna voda....Svaki trenutak se na plazi i oko bazena mogu uociti momci koji skupljaju eventualno smece u kantama pored svake lezaljke,ukoliko ga ima....

Hrana je raznovrsna, ima svega i generalno moje misljenje je da je hrana u svim hotelima ista....Ovaj hotel ima ekstra all inclusive program za razliku od npr.Intercontinental hotela u kom posle 18h ne mozete dobiti ni vodu...Vodic iz agencije je isto tako pohvalila Desert Rose da je jedan od boljih hotela jer nudi dobar smestaj,odlican all inclusive, ekstra plazu i bazene....

Jedina mana u hotelu je prenatrpanost "bracom" Rusima, ima i poljaka...Niko ih od osoblja hotela ne voli....

Ko hoce ovaj hotel, slobodnoooooo, nece pogresiti....

Ako vas jos nesto interesuje, budite slobodni i pitajte, odgovoricu

P.S. NAJBITNIJE

Nemojte kupovati suvenire na izletima, u hotelu ili preko puta hotela...Uzasno su dosadni i deru sa cenama...Ali evo info iz prve ruke...preko puta hotela, malo nize, nalazi se jedan bazar, zove se, CLEOPATRA....tu su fiksne cene i sve je dzabe....Znaci nikako kupovina van tog bazara, jer tu imate sve, po pristupacnim cenama....U suprotnom potrosicete uzalud veliki novac...

Pozdrav svima !!!!!!!!!1

Izmenjeno (black_orion)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

potvrdjujem gore napisano....preporuka za hote. vratili se pre par dana...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Citajuci ovaj forum vidim da u svakom hotelu postoje manje vise neki problemi...Opet kazem, sto ljudi sto cudi....svako ima neke prioritete....Ja bih najiskrenije svakom preporucio upravo ovaj hotel...to sam i opisao u prethodnom postu...Necete pogresiti nikako....Mi nismo nasli niti jednu zamerku....

hotel (2000 zgrada) - ocena 5

soba (br.2235) - ocena 5

cistoca hotela - ocena 5

hrana i restoran - ocena 4.5 (raznovrsna hrana, ali nekako brzo dosadi-ali to je slucaj bukvalno u svim hotelima)

all inclusive i barovi - ocena 5

plaza laguna - ocena 5

bazeni - ocena 5

aqua park - ocena 5 (radi od 10-12 i od 15-18h)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26504
    Ukupno tema
    887655
    Ukupno poruka