Uros1982

Hotel Desert Rose Hurghada

589 poruka u ovoj temi

Hvala, draga Ksenija.

Nadam se da cemo preživeti tu promo sobu, možda smo se ipak prevarili ali videćemo...najgore je što nam u agenciji ne objasniše lepo šta je u pitanju sa tim promo sobama, nešto kao to su sve iste sobe samo može da se desi da je pored lifta ili na kraju hodnika ?

Na kraju, važno je da je čisto, šetnju do plaže ćemo preživeti, pa sledeći put ćemo znati.

Hvala još jednom na detaljnom izveštaju ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

NHvala, draga Ksenija.

Nadam se da cemo preživeti tu promo sobu, možda smo se ipak prevarili ali videćemo...najgore je što nam u agenciji ne objasniše lepo šta je u pitanju sa tim promo sobama, nešto kao to su sve iste sobe samo može da se desi da je pored lifta ili na kraju hodnika ?

Na kraju, važno je da je čisto, šetnju do plaže ćemo preživeti, pa sledeći put ćemo znati.

Hvala još jednom na detaljnom izveštaju ?

Standardna soba je od promo sobe bula skuplja za 80e u periodu kad smo mi išli, krajem jula, pa možda vam nije kasno da se predomislite i doplatite. A to za sobu pored lifta je čista laz jer u hotelu ne postoji nijedan jedini lift. Ovde na forumu je jedna clan objavio sliku sa planom hotela pa tu možete videti gde se šta nalazi tačno. Mislim da je negde oko 30. Strane. Potražite. Nije bas prijatno šetati na 40 stepeni od sobe do plaže, ne daj bože da ste nešto zaboravili pa morate da se vraćate :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Setila sam se još jednog pitanja ☺️

Kakva je situacija poslednji dan kada napustite sobu u 12h pa čekate let do ponoći? Da li vam odmah skidaju narukvice ili možete i dalje da koristite sve u hotelu, uključujući hranu i piće, ili to mora da se doplati?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Setila sam se još jednog pitanja ☺️

Kakva je situacija poslednji dan kada napustite sobu u 12h pa čekate let do ponoći? Da li vam odmah skidaju narukvice ili možete i dalje da koristite sve u hotelu, uključujući hranu i piće, ili to mora da se doplati?

To stvarno ne znam jer je nama povratni let bio u 9.15 ujutru. Za to možete da pišete hotelu, a sigurno će vam reći i vodič na info sastanku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz svima.Uplatili smo ovaj hotel za jul superior sobu...zanima me dali neko ima slucajno plan hotela da vidim gde se nalaze te sobe procitala sam da su blok 4000 al pozicija tog bloka me zanima.

Unapred hvala 

20200227_174849.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozz svima.Uplatili smo ovaj hotel za jul superior sobu...zanima me dali neko ima slucajno plan hotela da vidim gde se nalaze te sobe procitala sam da su blok 4000 al pozicija tog bloka me zanima.

Unapred hvala 

20200227_174849.jpg

 

175639dc-684a-3b53-ba9d-3ddacdad6ff6.jpeg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta biste pre izabrali?

Desert Rose ili Pyramisa Sahl Hasheesh?
Neko ko je letovao u oba hotela,koji je bolji,koji ima bolju plazu i bolju lokaciju?

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ane T., nisam bila ni u jednom od ova dva, ali sudeći po komentarima, a verujte da sam sve pročitala,  ja bih izabrala Pyramisu

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sta biste pre izabrali?

Desert Rose ili Pyramisa Sahl Hasheesh?
Neko ko je letovao u oba hotela,koji je bolji,koji ima bolju plazu i bolju lokaciju?

Hvala unapred.

U Desert rose sam bila 3 puta, poslednji put prošle godine. Hotel je prilično dobar. Najbolje u svemu je veoma ljubazno i uslužno osoblje i celokupna atmosfera u hotelu. Za ovu godinu sam uplatila Pyramisa. Čini mi se da je u rangu Desert rose.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otkazan Desert Rose za ovu godinu...cekamo vaucer pa cemo sledece godine( nezelimo izgubiti posao zbog 10 dana letovanja jer Austrijanci se jos neizjasnjavaju nikako za Egipat) svima koji otputuju zelim prijatno letovanje i nek pisu nove utiske o Desert Rose

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka