Uros1982

Hotel Desert Rose Hurghada

589 poruka u ovoj temi

Ja i devojka ovo leto planiramo da idemo u Hurgadu, u hotel Desert Rose. Bukvalno me sve zivo interesuje, kako se krecu cene, koliko treba otprilike da se otputuje do Kaira, cuo sam takodje neka losa iskustva sa hranom. Citao sam neka stara iskustva od pre 10 i vise godina, interesuje da li je neko skoro ( pre 2,3 godine ) bio i kakva su njihova iskustva, jer se dosta toga moglo da promeni za tih 10ak godina. Bilo kakva informacija ili iskustva bi mi dobro dosla, hvala unapred ! :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje iskustvo iz 2014 je na strani 18, bila sam i 2015 isto je bilo kao i 2014, takodje posle mog iskustva imate i jos drugih pa procitajte. Imate i  slike. To vam je novije, da ne pisem sve ponovo. Ukoliko posle budete imali neka konkretna pitanja, tu sam da odgovorim :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Somi moje iskustvo je na str32. Mi nemamo lepo misljenje o hotelu Desert Rose. Mislim da ima boljih hotela u Hurgadi. Voda u laguni je bezveze kao neko jezero. Na otvoreno more se nije moglo izaci zbog stena i kamenja. Ako uzmete u obzir da je u Hurgadi more prelepo stvarno je steta da se kupate u laguni. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila pre 6-7 godina u Desert Rose i to verovatno više nije aktuelno, ali je plaža  ista, veštačka ali meni se to dopalo - nije jezero, spojeno je s morem i bolje tako nego plaže gde dođe oseka pa nema mora. A bas lepe prave plaže ima Carribean, Tia Higest (Makadi Bay), Hilton Plaza, Hilton Resort i Grand Plaza, pa i SeaGull-ova je ok. Bilo je Rusa možda i 90%, a otkad oni ne dolaze u Eigipat, dolaze njihovi  - nisam proveravala Desert Rose, ali  gde god sam otišla u poslednje 2-3 god, tako je. To menja utisak, na ovaj ili onaj način, meni je ranije bilo prihvatljivije.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@kovač svoje sreće zaboravili ste da pomenete prelepu plazu Movenpicka tj sad Continentala.. ima bolju i od Grand Plaze i Hiltona.. Takodje plaza Palm Royala je predivna.. Ove godine je pao izbor opet na Movenpick ali sledece godine ili El gouna ili Premier Romance.. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila u Movenpicu ni u Palm Royalu, mada sam gledala plažu Movenpica tj. Continentala na fotkama, igleda odlično sa sve onim ostrvcetom. Samo All tog hotela je do 23h i ne pominju neku noćnu zabavu pa sam krenula da gledam Marriott... i njegova plaža dobro izgleda. Kad sam kod Memše, White Beach je takođe bio u igri al svašta različito je napisano ovde na forumu...pa ne znam više... Čini mi se da su PickAlbatros hoteli kvalitetni i da nude dobru večernju/noćnu zabavu ali ta oseka me baš odbija. Najviše žalim zbog Dana Beach hotela. Ok ovo su bile male digresije na temu lepih plaža i kako izbeći hotele koji je nemaju. Pogledaću i Palm Royal...kasnim..:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Movenpicku jeste All inc do 23h ali smatram da posle toga ni ne treba nesto. Napisah na njegovoj temi da je animacioni program dobar,a ko hoce jos zabave Mali buda je blizu, ja volim mir i spavanjac u 23h :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

saoNisam bila u Movenpicu ni u Palm Royalu, mada sam gledala plažu Movenpica tj. Continentala na fotkama, igleda odlično sa sve onim ostrvcetom. Samo All tog hotela je do 23h i ne pominju neku noćnu zabavu pa sam krenula da gledam Marriott... i njegova plaža dobro izgleda. Kad sam kod Memše, White Beach je takođe bio u igri al svašta različito je napisano ovde na forumu...pa ne znam više... Čini mi se da su PickAlbatros hoteli kvalitetni i da nude dobru večernju/noćnu zabavu ali ta oseka me baš odbija. Najviše žalim zbog Dana Beach hotela. Ok ovo su bile male digresije na temu lepih plaža i kako izbeći hotele koji je nemaju. Pogledaću i Palm Royal...kasnim..:D

Samo da znate da plaza Dana Beach hotela nije nista losija od plaze Marriott-a, stavise, bolja je, tj.prostranija, prostraniji je prostor za plivanje, a usluga je na znatno visem nivou nego u Marriott-u. Ovo se narocito odnosi na hranu i pice. Iskreno, ja bih ga uvek birala u dilemi oko ta dva.  Pickalbatros hoteli jesu kvalitetni i imaju tu neku vecernju zabavu, koju ja u Egiptu vrlo rado preskacem :D .

Palm Royal je odlican hotel, o plazi ne treba trositi reci.

I od mene izvinjenje za digresiju i off topic.

Izmenjeno (shania)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info i happy sam ako je plaža Dana Beach ok... on i Sunrise Crystal Bay su mi na spisku želja a oni su i u komšiluku Desert Rose..pa valjda nismo van teme...:rolleyes:

Izmenjeno (kovač svoje sreće)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se neko trenutno nalazi u ovom hotelu i da li moze da mi kaze kakva je atmosvera

posle nedavnog napada. Da li su preduzete neke dodatne mere sigurnosti?

Za par dana treba da putujem i pomalo sam se uplasila

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li se neko trenutno nalazi u ovom hotelu i da li moze da mi kaze kakva je atmosvera

posle nedavnog napada. Da li su preduzete neke dodatne mere sigurnosti?

Za par dana treba da putujem i pomalo sam se uplasila

 

Izabela interesantno je da se do sad niste raspitivali o ovom hotelu ovde ali sad se javljate kad vec idete.. Komentare povodom tog dogadjaja imate na temi Hurgada aktuelnosti.. I svuda se nadje neka  budala,samo sto sve sto je vezano za Egipat napumpaju maximalno.. Ja bih vama preporucila najvise da se pazite nasih posto vidite da kolju i kod nas a i po Grckoj,a arapi vas nece dirati.. Lep odmor vam zelim..

P.S. incident se dogodio nekih 30ak km od vaseg hotela..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Izabela interesantno je da se do sad niste raspitivali o ovom hotelu ovde ali sad se javljate kad vec idete.. Komentare povodom tog dogadjaja imate na temi Hurgada aktuelnosti.. I svuda se nadje neka  budala,samo sto sve sto je vezano za Egipat napumpaju maximalno.. Ja bih vama preporucila najvise da se pazite nasih posto vidite da kolju i kod nas a i po Grckoj,a arapi vas nece dirati.. Lep odmor vam zelim..

P.S. incident se dogodio nekih 30ak km od vaseg hotela..

Hvala

U Egipat idem prvi put.Ohotelu sam gledala na drugim sajtovima.

Nadam se da sam dobro izabrala, ali trenutno vise razmisljam o bezbednosti

nego o hotelu. Jos jednom hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje da više razmišljaš o hotelu i opustiš se...

Po meni, bezbednost ti neće biti problem, već vodi računa da na recepciji izboksuješ smeštaj bliže plaži, jer ćeš se u suprotnom napešačiti, a složićeš se da na +40 nije prijatno dugo pešačiti!

Probaj da daš recepcionaru 5-10€ za bolju sobu. Ja sam uvek kada sam išao u Tursku i Egipat, obavezno "podmitio" recepcionara i sobaricu ;-) Sobarici je dosta 1€ na početku i "podseti" je za par dana da je ceniš sa još 1€.

Imaš moje mišljenje o hotelu iz 2015. na ovom odeljku, pa da se ne ponavljam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na savetima. Koliko je blok 2000 udaljen?

Da li ste mogli da se kupate na tim drugim plazama?

 

Koliko je to udaljeno otprilike ( metara ili km...)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka