Uros1982

Hotel Desert Rose Hurghada

560 poruka u ovoj temi

..Na plazi bar..

post-14-1178879813.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

..pored pozorista u hotelu od dodatnih sadrzaja ima..diskoteka,teniski tereni,odbojka na pesku,teretana, djakuzi masaze, menjacnica, dobro opremljena prodavnica sa fiskalnim racunima na kojima tek vidite koliko su vas odrali u centru gradu a vi mislili cenkanjem ste nesto postigli,cak pomislite da ste dobro prosli,ali kada posle vidite kolike su cene u ovakvoj radnji sa fiksnim cenama,shvatite da se i pored cenkanja mnogo mnogo lose prosli ..zato je ova prodavnica extra i ovde kupujte jer su cene ok za suvenire, papiruse, slatkise, sokove..i nema cenkanja..Ima nekoliko restorana i kafica..od grill-a.do italijanskog..piano bar..panorama bar..ma ne mogu ni da ih prebrojim..Moram da napomenem da hrana u polu pansionu nije neka i pored izobilja iste..cesto cete jesti u nekom drugom hotelskom restoranu..ili u centru.ali su cene ok..

post-14-1178880235.jpg

Izmenjeno (Uros1982)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To bi bilo to..pa ako Vam se svidja..i planirali ste Egipat..pravac Deset Rose..nadam se da sam ga dobro opisao..nekome vratio uspomene.. pa koje bio tamo i u necemu se ne slaze i ima nesto da doda..slobodno..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svaka cast...

hvala urose

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam jesenas u njemu i hotel je stvarno fenomenalan. Naglasila bih jos nesto (mada mislim da sam to vec negde napisala) a to je njegov odlican polozaj. Kada izadjete iz nekih drugih hotela ocekuje vas preko puta samo pustos, dok ovde ima trzni centar - kakav takav, razne prodavnicice, apoteke... i levo od hotela postoje neke prodavnice koje doduse nikako nisam mogla da se nakanim da odem da vidim.

Peskiri se dobijaju svaki dan na plazi, super su cisti. Osoblje savrseno ljubazno. Pesak se svako jutro "glanca" :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo da dodam jos par slicica

dsc01812pl5.th.jpg

dsc01882dn3.th.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:blink: Od sada sam zaljubljena u Egipat!

Uh Urose, sta ucini!!! Bila sam obozavatelj grckog mora... ali tvoje slike iz Egipta...

:wub:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvo - veliki pozdrav svim zaljubljenicima u Egipat. :D

Citam vas vec neko vreme od kad sam izabrala da ovog leta svoj odmor provedem bas tamo - a sad sam resila i da vam se zvanicno pridruzim...

Nadam se da cu i postati zaljubljenik u Egipat posto ovog leta prvi put idem tamo i to upravo u Desert Rose...

Sad kad sam videla Uroseve slike videla sam da sam napravila dobar izbor.

Urose - hvala na slikama.. :D

Nadam se da cu i ja kad se vratim krajem juna moci da vas obradujem slikama sa ovog (cini me) predivnog mesta za odmor...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ceco budi sigurna da si napravila pravi izbor po pitanju hotela. sigurna sam da ces se divno provesti!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@KitKat

Hvala jos jednom na podrsci - puno mi znaci svaki savet posto prvi put idem u nepoznato, i ja i moje dve prijateljice...

Desert Rose nam se ucinio kao najprihvatljivije resenje da pomirimo sve ukuse...

Nas dve smo bile za El Gounu ali treca ima i dete (13-14 god) pa smo odustale cisto da njemu ne bude tamo dosadno... to ostavljamo za nas dve tamo za neku godinu onako "penzionerski" B)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ceco neces se razocarati,a narucito ne dete jer za njega ima svasta u okviru hotela..Mogu ti reci za dat novac pravi izbor..jer vredi svaki dinar..Da dodam od samog dolaska ce te oduseviti..stvari i kofere bukvalno samo izdvojis iz autobusa koje su tvoje..odes na recepciju uzmes kljuc i nema tegljenja kroz ceo hotel,vec je to sve lepo organizovano i imaju coveka zaduzenog za stvari koji kroz ceo kompleks razvozi stvari i posle pola sata on vam ih donosi na sobu,takodje tacno znaju kada vam je vreme za izazak iz hotela poslednjeg dana,ne morate im cak ni naglasiti to,ceka vas isti covek sa tim vozilo cim izadjete iz sobe da vas i vase stvari preveze na recepciju..Jednostavno je sve podredjenu uzuvanju i opustanju..znaci cill out potpuni..takodje nismo napomenuli i ambijentalno muziku koja se cuje kroz milion zvucnika u okviru celog kompleksa..tako da kada jednog trenutka legnete na lezaljke pored bazena i narucite guavu ili neki koktel... :P ...raj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

..a ovo je sve samo deo od onoga sto ces doziveti..i koje ce te kupiti potpuno..Za pocetak upali televizor kada dodjes i tu ces imati kanal hotela koji ce ti sve pojasniti u vezi hotela,mogucnosti zabave,radnog vreme restorana kafica itd..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni se dopala i ideja oko hrane u desert-u - jedan dan je italijanska, jedan dan francuska kuhinja...bas ima za svakoga po nesto. puno voca i salata.

a muzika je predivna!! i ne samo ambijentalna... pustaju i neke divne balade... fenomenalno je nocu! upale svetla u bazenima i puste muzikicu... raj na zemlji!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

celo osoblje hotela je i vise nego ljubazno. ne sme nista da vam zafali, odmah trche da vam udovolje. ja sam pola sata po ulasku u sobu (prvi dan) poplavila kupatilo i predsoblje i odmah su dosli da srede. svaki dan vam ciste i sredjuju sobu negde oko 10-11 , peskiri se ako hocete menjanju svaki dan samo morate da ih bacite na pod (one koje hocete da budu zamenjeni cistim). mi smo im ostavljalji po 2 funte na krevetu. ma ne samo sto ociste, nego sloze obucu ako je razbacana... sloze pidzamu... ma neverovatno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868338
    Ukupno poruka