Uros1982

Hotel Desert Rose Hurghada

589 poruka u ovoj temi

@jaksa Onaj beach bar što praktično deli lagunu od mora je prošle godine bio u sklopu all usluge.  Ima odličnu hladovinu na terasi i pogled na  more za meditiranje uz kafu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moglo je sve da se koristi  u tom baru.Plivas do tamo i drmnes neki koktel pa nazad:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moglo je sve da se koristi  u tom baru.Plivas do tamo i drmnes neki koktel pa nazad:D

Mi smo najviše voleli onu malu plažicu ispred bara... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni idealan hotel sto se tice bazena i mora.Taj restorancic je prelep jer gleda i na lagunu i na otvoreno more

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da dodam na prethodni post. Ležaljke na plaži nisu zamenjene (samo na bazenima), i dalje su krš.. zrele za menjanje.. 

Da dodam na prethodni post. Ležaljke na plaži nisu zamenjene (samo na bazenima), i dalje su krš.. zrele za menjanje.. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preskupo,za htl tog ranga,u pravu ste.No,kasno i uplaceno..

Oni,inace,imaju to "cudno" sredjivanje hotela u sred sezone..kazu-sezona skoro cele godine..ok,ali zna se koliko ljudi manje ima u febr.,martu..zasto ne tada?I u Sahl Hasheesu su ove god.sredjivali..ono sto znam jer sam bila-Piramisa,ali su bili zaista tihi radovi,celo krilo jedno.I tu se nisu davale sobe uopste,bilo je krecenje itd.tako da se bas nista nije culo.U Romance vec druga prica-kako kazu ljudi,ali u maju,bilo i lupnjave..ja u junu nista nisam ni videla ni cula kad sam prolazila

U svakom slucaju glupost nevidjena.Imam utisak da agencije guraju hotele gde se nesto radi,a dobiju nize cene istih.ahhaa mada se Romance prodavao po jakoj ceni,jos najbolje da slusam busilice i razbijanje plocica..

Dakle,vi ste bili uznemiravani na svom ODMORU,ne znm kome bi se trebalo obratiti za to..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisala za kraj oktobra... 

Procitala komentare za nekoliko hotela i odlucili se za ovaj.

Inace, prvi put idemo u Egipat. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima!

Vidim da nema komentara posle 1.avgusta,pa ako bi neko ko je isao posle tog perioda bio ljubazan,da napise jos koju rec :)

Vidim na trip-u i Booking-u da su stariji komentari losiji u odnosu na novije,pa me zanimaju sto skorija iskustva.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo svima!

Vidim da nema komentara posle 1.avgusta,pa ako bi neko ko je isao posle tog perioda bio ljubazan,da napise jos koju rec :)

Vidim na trip-u i Booking-u da su stariji komentari losiji u odnosu na novije,pa me zanimaju sto skorija iskustva.

Hvala unapred

Bila sam u hotelu u oktobru 2018. Moja licna preporuka. Vise nego sto smo ocekivali. Isli smo preko 1A Travel agencije, vodic je bio u nasem hotelu....Osoblje, hrana, cistoca-cista 10. Zadovoljni  i puno lepih utisaka...planiramo opet da se vratimo u taj hotel.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja planiram da uplatim ovaj hotel za 21.07. Vidim da 1A ima u ponudi razne sobe. Izmedju standard i standard promo kazu da je razlika samo u polozaju. Paznju su mi privuke poolside ili tako nekako, sobe. Nije velika razlika u ceni. Da li neko zna na koji bazen se misli s obzirom da ih ima tri? Da li se moze pisati hotelu i zamoliti za sobu sa pogledom na bazen koji je najblizi plazi? Kakva iskustva imate ako mi neko moze reci? Hvala unapred

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Ima li neko da je bio ovog leta u Desert rose hotelu pa da nam prenese najnovije utiske?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav,

Ima li neko da je bio ovog leta u Desert rose hotelu pa da nam prenese najnovije utiske?

Bila sam ja, nego vidim da je tema "mrtva" pa se nisam trudila da napišem utiske. Pitajte sve sto vas zaniman :) 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa generalno, jeste li zadovoljni, kakvi su vam utisci što se tiče usluge, hrane, agencije? Koje su vam zamerke,  šta vam se nije svidelo? 

Mi idemo 13. septembra i to nam je prvi put da idemo u Egipat, pa eto svaka informacija nam je dobro došla...

U agenciji su nahvalili taj hotel kao da idemo u svemir :D Mi smo uplatili neku standard promo sobu, pa se vodimo idejom da ćemo moći tamo da menjamo uz "mali stimulans" na recepciji, ukoliko ne budemo zadovoljni. Znate li možda kakve su te promo sobe?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka