Uros1982

Hotel Desert Rose Hurghada

589 poruka u ovoj temi

Ми смо послали меил пре 7 дана и нисмо још увек добили одговор, данас сам поново послао меил и очекујем да ће ми у току недеље одговоре. За термин од 8-22. априла видим да су све врсте соба у оптицају и слободне, па ми то сада мало улива скепсу...... :/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, dvoumimo se između ovog hotela Desert Rose  i hotela Titanic Beach/Titanic Pallace .Da li ima neko da je letovao u  oba i koji biste mi pre preporučili ? Kod Titanic Beach nas privlači ogroman i lepo uređen bazenski prostor, ali Desert rose odnosi prevagu kada je reč o plaži , pošto je Titanic takoreći i nema. Napominjem da bismo išli sa dvoje dece (7 i 11 god) .Hvala unapred

Izmenjeno (MarijaZ)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolji vam je Desert rose od Titanika upravo zbog plaze.Kod Titanika zaboravite na kupanje u moru vec samo u bazenima pa sad ako to volite...sto se Deserta tice on ima ogromnu vestacku lagunu gde se normalno kupate sa postepenim ulaskon u vodu i normalnom dubinom.Izmedju ova dva hotela ja licno se ne bih dvoumila i neuporedivu prednost dajem Desertu zbog plaze.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apsolutno se slazem sa clanom @World man

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najlepše hvala na brzim odgovorima :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Јавили су нам се мејлом данас и очекујемо потврду за оно што смо писали. :) Читао сам још доста и на Трип-у, дефинитивно је хотел ок и на месту :) Једва чекамо април....

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Поздрав свима, око измена цена морате имати у виду да ни једна домаћа агенција (укључујући Биг Блу и Контики) није директан закупац авиона од Аир Каира, већ њихове египатске сестринске компаније. Нпр. Биг Блу и Контики све што се тиче Египта добијају од своје египатске партнерске компаније Read Sea. Ова египатска агенција продаје Контикију и Биг Блу и авио карте и аранжмане. Шта се тренутно дешава... Све партнерске египатске компаније наших српских туристичких фирми тренутно уплаћују кеш хотелима у Хургади да би ове пансионе могли да препродају српским фирмама а српске фирме нама као крајњим корисницима. Тако да путници у Србији купују аранжман тек из треће руке. И у овом недостатку кеша хотели као полазни чиниоци мењају цене које агенције практично пеглају преко повећаних цена авиокарата. То су међусобни договори који одувек постоје.  Све је процени управе хотела, нпр. ја да сам газда неког хургадског хотела, ишао бих на директно погађање са туристима. Имао бих свој штанд на протеклом сајму туризма, примим уплате директно (које би биле јефтиније од свих домаћих агенција) и практично гарантовао све што може да се гарантује. ,,, ,,,

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Balkanac Moram da pitam šta znači "propali Desert Roose",.. :angry:..  ako znate nešto što mi ne znamo što nam ne kažete, da znamo pri izboru. Mi smo prošle godine bili u njemu i definitivno ove godine ponavljamo jer smo se u njemu najprijatnije osećali... nikad nije bilo gužve za hranu kao u ostalim hotelima,.. osoblje je izuzetno ljubazno, hrana je najbolja bar od hotela gde smo bili, sve je veoma čisto i uredno, da ne pričam o ogromnim zelenim površinama koje se svakodnevno sređuju. Bazeni su čisti i veliki.. jedinu zamerku imam na plažu (pisala sam posle letovanja), jer volim da gledam pučinu, a ovde je laguna, ali kako smo posle Hurgade išli na drugu morsku destinaciju, nije mi to bilo toliko bitno. Naravno svi imamo svoje prioritete što se hotela tiče, ali reći za ovaj hotel da je propao,mi je neverovatno...?

 Ne bih dva puta išla u ovaj hotel da ne valja, naročito jer bih radije išla preko neke druge agencije, ali zbog hotela sam upućena na ovu (1a). Prošle godine su uglavnom bili porodični ljudi koji su ponavljali drugi i treći put letovanje u ovom hotelu, ... 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Balkanac Moram da pitam šta znači "propali Desert Roose",.. :angry:.. 

Придружујем се питању.

Живо ме занима да ли је то лично искуство у питању или "интерпретација" туђих искустава.

 

@Balkanac Moram da pitam šta znači "propali Desert Roose",.. :angry:.. 

Придружујем се питању.

Живо ме занима да ли је то лично искуство у питању или "интерпретација" туђих искустава.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Придружујем се питању.

Живо ме занима да ли је то лично искуство у питању или "интерпретација" туђих искустава.

Придружујем се питању.

Живо ме занима да ли је то лично искуство у питању или "интерпретација" туђих искустава.

 

У питању није лично искуство (хвала Богу) већ сопствена анализа и разговори са многима који су исто време када и ја ишли и враћали се, или после мене, а ако погледате на овом форуму дискусије за Дезер Роуз и ПАЖЉИВО их читате од почетка до краја видећете да благу предност имају негативни коментари. И на крају, али ту не смем бити прецизан из разумљивих разлога, ја у Хургади имам личне пријатеље који су туристички водичи и који буквално повраћају на спомен Дезерт Роуза, говоре да је чак хотел са три звездице у Хургади озбиљнији од Дезерт Роуза који потребује не само ремонт инфраструктуре већ и промену персонала. Морате схватити да су плате у Египту пале и да многи из персонала не само из Дезерт Роуза него и из других хотела напуштају та радна места (овде пре свега мислим на куваре). Жена и ја смо чврсто били решени за Дезерт Роуз али су нас добронамерни пријатељи одвратили.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Zamolila bih Vas, da napisete koje to hotele sa 3* i 4* Vasi prijatelji vodici preporucuju. Jos uvek razmisljam koji hotel uplatiti, da ima lepu plazi na otvorenom moru i 1 veci tobogan

Hvala,

Izmenjeno (seagull)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Balkanac jednom bio u Hurgadi a ima silne prijatelje vodice po Egiptu :D@seagull bez nervoze njega samo treba iskulirati,posto je dosao ovde da blati po svemu a nista nije video. Tvrdim ni Aqua Magic da nije posetio ali dobro. Moja preporuka da krene od Sun and Sea hotela msm da ce mu taj biti savrsen :D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

У питању није лично искуство (хвала Богу) већ сопствена анализа

 

оволико ми је било довољно, даље није било ни потребно читати.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je prelep i ogroman.Od lepih bazena pa do prelepe lagune i otvorenog mora za snorkling

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.
Do sada sam u Egiptu bio u jednom hotelu, a to je AMC Royal, tako da ne znam za bolje a ni za lošije.
Ovaj hotel deluje ok po vašim pričama. Zanima me u kakvom je stanju hotel, da li je ofucan/istrošen?
Koliko vidim iz Google maps-a, do same plaže ima dosta da se pešači gledajući od početka hotelskog kompleksa. Gde su ljudi smešteni, gde je restoran, da li stvarno ima puno da se pešači od soba i hotelskih prostorija do plaže?
U AMC-u je plaža čim se izađe iz hotela, ali mora da se pešači  oko 300 metara mostićem do duboke vode za plivanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka