Uros1982

Hotel Desert Rose Hurghada

589 poruka u ovoj temi

Po meni, najidealnije je da, ako možete, tražite blok 3000.

Imaš moj detaljan opis hotela na OVOJ STRANI pa molim te pogledaj da se ne ponavljam ;-)

Hotel je ogroman, vidi na Google Earth-u, ali mislim da sa kraja na kraj ima oko 1km.

Meni lično nije baš ostavio utisak, ali daleko od toga da mi je bilo loše ;-)

Moji prijatelji su 2 puta odlazili tamo i bilo im je super :-) Utisak je ipak individualan i kako god da ti bude, nemoj dozvoliti da ti išta pokvari odmor! Ja sam bar takav. Uvek gledam na dobre strane i uživam u njima.

U Egiptu mi je uvek bilo lepo i prijatno sam se osećao!

Inače, nismo se kupali na drugim plažama, jer su sve u okolini hotelske, pa ni ne možeš ići ako nisi iz tog hotela.

Imaš krstarenja, pa ako ti se kupa na lepoj plaži, uplati do Paradise Beach-a!

U Desert Rose-u smo se kupali na spoljnim plažama (levo i desno od lagune), ako nije bilo vetra i ako su plima i oseka to dozvoljavale.

Ako ti treba još neki savet, slobodno pitaj ovde ili piši poruku!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takođe, odmor sluzi samo za uživanje.

 

Mislila sam na druge dve plaže u okviru hotela, posto ste 2015 komentarisali

da je nezgodno kada su talasi i oseka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala na savetima. Koliko je blok 2000 udaljen?

Da li ste mogli da se kupate na tim drugim plazama?

 

Koliko je to udaljeno otprilike ( metara ili km...)

Upravo se vratili iz ovog hotela. Blok 2000 je udaljen oko 100m od plaže, od restorana najviše 50m ( tačno je prekoputa restorana)... Za kupanje na plažama levo i desno od bara Bella Vista je potrebna posebna obića za vodu jer ima dosta korala. Oseka  u tom delu zna da bude velika... Pitajte ako još nešto treba...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad ste me zaintrigirali da li me pamćenje dobro služi...

Evo da vam rešim dileme oko blokova:

PLAN HOTELA

Meni je blok 1000 bio jako daleko od svega. Blok 2000 je malo bliži, ali opet daleko... Ali bože moj, nekom je 500m daleko, nekom nije... :-) Zavisi gde se planirate kupati, pa to pomnožite sa 2, jer morate tamo stići, a i vratiti se do sobe.

Merite na Google maps-u, pa prosudite sami...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelistavajući skoro ceo Internet i ovaj forum pogotovo, od nekoliko hotela, na kraju izabrasmo gospođa i ja da uplatimo sebi ovaj hotel u okviru programa krstarenja Nilom u aprilu. :) Velika je tura u pitanju pa ćemo nekih 5-6 celih dana provesti u tom hotelu.

Nadam se da nismo pogrešili i da ćemo imati  pozitivno iskustvo s hotelom, pogotovo što prvi put putujemo za Egipat. Ako ima još neko nešto da doda, mi neiskusni bi bili jako zahvalni :)

 

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li vas nešto konkretno interesije? Mi smo od svih hotela najpozitivnije iskustvo imali upravo s ovim hotelom. Osoblje je uvek na usluzi, svi su vredni, vrlo prijatni i uslužni. Hrana je najraznovrsnija od hotela na dosadašnjim letovanjima. U restoranima u julu nije bilo gužve  . Hotel ima nekoliko velikih bazena i akva park ( ne znam kakav je , nismo ljubitelji pa nismo svraćali u taj deo)..Ja biram hotele sa mnogo zelenila, a u ovom hotelu mogo pažnje poklanjaju velikim zelenim površinama i cveću. Plaža je laguna sa postepenim peščanim ulaskom. Ja volim pogled na otvoreno more ali nam to ovog puta nije bio prioritet jer smo posle ovog išli na još jedno letovanje.  Postoji deo i prema otvorenom moru ali u tom delu ima dosta korala.  Sobe su onakve kao na sajtu, frižider se dopunjuje vodom, gaziranim i običnim sokovima, sobari redovno ostavljaju kesice nes kafe, čaja i šećera. Preko puta hotela ima dosta prodavnica, a u blizini je i Senzo mol sa fiksnim cenama. Sa nama je u smeni bio par sa decom koji dolazi već tri godine za redom pa i to dovoljno govori o hotelu.

Lepo se provedite i javite kad se vratite da li se nešto promenilo u hotelu jer ove godine verovatno ponavljamo ista letovanja.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedan od faktora koji je presudio u korist ovog hotela je i besplatna AI usluga nakon izlaska iz sobe poslednjeg dana, pošto je let nazad u kasnim satima (sutradan u 02:00). Videli smo vegetaciju, plažu i sobe. Tražili smo u agenciji blok 3000, sobu sa bračnim krevetom i pogledom na bazen/restoran. Što se tiče bezbednost i sefova, jel sef u sobi ili su sefovi na recepciji? Jel se zakupljuju ili nam sleduju u okviru AI?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@milos_sd. Sef je u sobi I u sklopu all usluge je..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@milos_sd.  Napišite kad se vratite da li ste u hotelu dobili blok i sobu kakvu ste tražili u agenciji. Ne mogu da verujem da im je agencija tražila to što ste zahtevali, a ako je i tražila mislim da se tamo ne obaziru mnogo na to, već daju sobe koje su trenitno slobodne....Ako Vam soba ne odgovara možete je zameniti ( čak i više puta).....mislim da je sigurnije poslati direktno meil hotelu ako imate posebnih želja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa sad, Balašević kaže... "ako su lagali mene, i ja lažem vas..."  :)

Svakako sledi još jedan odlazak do agencije pre polaska tako da ću i tada videti da li su prosledili naše zahteve a na kraju krajeva, na licu mesta ćemo videti šta i kako. :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@milos_sd.  Evo par sličica iz hotela..........i poslednje dve ispred hotela......lep provod...20170717_182722.jpg.7d2de0f5bef91c478f8e20170712_175330.jpg.b97083ccebfb813ed97020170711_185101.jpg.5f15b2a9345829112aa520170715_072648.jpg.ff4828d233ed9649a6d520170712_174841.jpg.3cd343c3729a92d70afaIMG_20170710_230241.jpg.636f972cb214543c20170718_092402.thumb.jpg.d2ce0d76ac712a20170721_182017.jpg.653b45e754316de79af9

 

 

20170721_181606.jpg

Izmenjeno (mismas)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала на сликама :)

Кажите ми, колико сте дуго чекали на одговор након што сте послали е-маил хотелу са жељама?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала на сликама :)

Кажите ми, колико сте дуго чекали на одговор након што сте послали е-маил хотелу са жељама?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@milos_sd  Nisam imala nikakve želje, meil je bio pitanje da li je izvršena rezervacija sobe na naše ime, jer su nam rezervisali datum koji trenutni nije postojao u cenovniku, pa sam htela da proverim. Meil je stigao za dan - dva vrlo opširno i kulturno napisan, pa mislim da vredi ako nešto želite da im to tražite putem meila......Lepo se provedite i javite se kad se vratite....:D

Izmenjeno (mismas)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ми смо послали меил пре 7 дана и нисмо још увек добили одговор, данас сам поново послао меил и очекујем да ми у току недеље одговоре. На њиховом сајту, за термин од 8-22. априла видим да су све врсте соба у оптицају и слободне, па ми то сада мало улива скепсу...... :/

Izmenjeno (milos_sd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka