Uros1982

Hotel Desert Rose Hurghada

589 poruka u ovoj temi

AH DA - VRATILI SMO SE 28.7

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila sam se pre dva dana iz Deserta...kompleks odlican...sobe ogromne,bazeni fantastini,plaza extra...ne moras da ides kilometar da bi dosao do dubine...ALI ZATO HRANA NIKAD GORA I SAD MI JE MUKA KAD POMISLIM ....dset dana jedes za pirinac ,piletinu i ribu...za dorucak jaja svakog dana. Hotel sa 4* a med i dzemice sipas iz velikih cinija nista nije upakovano u kutijice a maslac uzimas kasikom ....

Hotel je prepun Rusa i Srba....

Isli smo preko Argusa...besna sam na njih extra cim izadjes iz aviona vodici ti uzmu 10e za obavezan baksis...kome bre taj baksis za sta , kad vodica nismo videli ni jedan jedini dan ne znam ni kako izgledaju ....strasno ...njih petoro koji predstavljaju Argus u Egiptu a ni jednom se nisu pojavili...Kad smo odlazili avion nam je kasnio 4 sata iz BG-a smo krenuli u 01:30 u hotel stigli u pola osam ujutru ...mislite da se neko setio posto nam je definitivno ukradena jedna noc da kaze da mozemo duze poslednjeg dana ostati u sobi...NIKO se nije setio .... nego te izbace u 12 iz sobe a let za BG tek u 02 ....STRASNO....

Da ne zaboravim...uplatili ste kao ALL INC....koji crni all incl. imate pun pansion sokice u ne ogranicenoj kolicini da pjete tokom dana koji su nalik cedeviti ,ustvari cedevita je mnogo bolja,coca cola koja je razblazena...za uzinu dobijes peciva koja su ostala za dorucak...a lubenicu,sladoled i koktele ti prodaje na plazi...da ,a za rucak i veceru kolaci jao muka mi je potpuna katastrofa,voce na kasicicu...lubenicu su delili tri puta za deset dana,grozdje nestane posle pola sata ko je uzeo uzeo je nema vise ....

O JATU ?!?12./.1/~~~

A STA KAD OD 20:30 CEKAS DO 2:20 I BACIS POGLED NA TABLU A TAMO SAMO JAT KASNI !!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa i nije bas sve tako crno!

ako tako gledas na stvari imas samo (meso) piletinu, ribu i normalno govedinu SVAKI DAN ALI PRIPREMLJENU NA RAZLICIT NACIN.

sto se pica (a i ostalog tice) niko te ne nudi nicim ali sve sto ima trazi i dobices DZABA = DZIN (GORDONS), VOTKU, RUM...

Hvala na odgovoru,

kakva su vasa iskustva sa hotelom uopste, da li je prepun? da li je cisto?

sto se hrane tice....vrlo sam prilagodljiv (citaj debeo) ili ti kad sam gladan ja jedem i jedem....masnu krpu ako treba :) ....ma ne brinem se uopste...samo piva da ima, e to je bitno...ne pijem nista osim piva...ni dzin ni rum ni vodku!

pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem od makedonija za ova hotel dosta sam citao i odlucio se bas za ovaj.Citao forume gledao slike i realno mislim za te pare da ja najbolji.Pisacu iskustva kad se vratim.Idem preko toptoursa od 31.07. ali me interesuje otprlike kolkio vam je taxi od aerodroma do autobuske posto slecemo posle ponoci na 11.08..Ako zna neko nek pise pozdrav iz Skoplje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa transfer aerodrom-hotel bi trebalo da je ukljuceno u cenu, ali ako nije nemoj da im das vise od 25 LE (egipatskih funti).

Na aerodromu obavezno zameni devize koje nosis za Eg. funte jer je tu najbolji kurs

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru,

kakva su vasa iskustva sa hotelom uopste, da li je prepun? da li je cisto?

sto se hrane tice....vrlo sam prilagodljiv (citaj debeo) ili ti kad sam gladan ja jedem i jedem....masnu krpu ako treba :) ....ma ne brinem se uopste...samo piva da ima, e to je bitno...ne pijem nista osim piva...ni dzin ni rum ni vodku!

pozdrav!

Ako ides na bazene sve je puno do 9:00, ako ides na plazu onda ne brini jer je velika i uvek ima mesta. Kazu da je u hotelu uvek oko 1600 gostiju ali je uvek cetvrtina na izletima tako da i nema neke guzve. mi smo cistocom bili zadovoljni sem casa od pica koje se sakupljaju, oplaknu pa ponovo ukrug?!?!?...

Onda ne brini jer ti je to ukljuceno u cenu, "SAKARA" lokalno pivo na tocenje ili Hajneken koji se placa 48 LE (Eg. funti) za 3 limenke 0,33l tj. oko 500 din

Izmenjeno (saxmax)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem od makedonija za ova hotel dosta sam citao i odlucio se bas za ovaj.Citao forume gledao slike i realno mislim za te pare da ja najbolji.Pisacu iskustva kad se vratim.Idem preko toptoursa od 31.07. ali me interesuje otprlike kolkio vam je taxi od aerodroma do autobuske posto slecemo posle ponoci na 11.08..Ako zna neko nek pise pozdrav iz Skoplje

Mislim da te saxmax nije razumeo posto kako mi se cini ti pitas kada se vratis u BG kako da dodjes od aerodroma do autobuske stanice.

Ja nisam iz Beograda ali znam da cesto na TV-u i radiu spominju prevare taxista koji voze ljude od aerodroma jer im uzimaju i po 30-40 eura.

Neka me neko iz BG ispravi ali mislim da Beotaxi ima reklamu na TV b92 gde reklamiraju voznju za 800 din. (10 eur) od aerodroma do grada. Znam da je covek iz beotaksija bio pre Evrovizije na radiu gost i da su bas o ovom problemu pricali i on je rekao da legalni taxisti voze za 800 din., ovi ilegalci uzimaju 40 eur i niko ih ne dira.

Nemoj da uzmes taxi od onog koji te cima za rukav jos u holu aerodroma i vuce u kola, lepo kad izadjes pronadji taxi stanicu beotaksija i sa njima se vozi.

Ali neko iz BG-a ili ko vec ima iskustva ce ti sigurno detaljnije i tacnije to napisati ovde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E hvala simo na odgovoru sada imam otprilke neku cenu da znam...

Desert rose stizem za dva dana :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma pomocice ti neko iz grupe samo zamoli za pomoc.. nemoj da uzimas te sto vuku za rukav, dobro ti je receno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da te saxmax nije razumeo posto kako mi se cini ti pitas kada se vratis u BG kako da dodjes od aerodroma do autobuske stanice.

Ja nisam iz Beograda ali znam da cesto na TV-u i radiu spominju prevare taxista koji voze ljude od aerodroma jer im uzimaju i po 30-40 eura.

Neka me neko iz BG ispravi ali mislim da Beotaxi ima reklamu na TV b92 gde reklamiraju voznju za 800 din. (10 eur) od aerodroma do grada. Znam da je covek iz beotaksija bio pre Evrovizije na radiu gost i da su bas o ovom problemu pricali i on je rekao da legalni taxisti voze za 800 din., ovi ilegalci uzimaju 40 eur i niko ih ne dira.

Nemoj da uzmes taxi od onog koji te cima za rukav jos u holu aerodroma i vuce u kola, lepo kad izadjes pronadji taxi stanicu beotaksija i sa njima se vozi.

Ali neko iz BG-a ili ko vec ima iskustva ce ti sigurno detaljnije i tacnije to napisati ovde.

Ako sletiš nešto pre pet ili posle pet nije loša ideja da ideš Jat-ovim autobusom do železničke stanice (železnička je odmah do autobuske), karta je negde oko 150-200 din po osobi, a kreće sa aerodorma na svakih sat vremena od 05:00-21:00

znam da ima ta akcija beotaxi-ja za 800 dindži ali nisam siguran da li važi i sa aerodroma do grada, s obzirom da je druga tarifa računaj nekih 1500-1600 din (oko 20 eur) sve preko toga je bezobrazno dranje.

Mi verovatno dolazimo avionom kojim se ti vraćaš.... srećan put i lep provod

Izmenjeno (beholder)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ides na bazene sve je puno do 9:00, ako ides na plazu onda ne brini jer je velika i uvek ima mesta. Kazu da je u hotelu uvek oko 1600 gostiju ali je uvek cetvrtina na izletima tako da i nema neke guzve. mi smo cistocom bili zadovoljni sem casa od pica koje se sakupljaju, oplaknu pa ponovo ukrug?!?!?...

Onda ne brini jer ti je to ukljuceno u cenu, "SAKARA" lokalno pivo na tocenje ili Hajneken koji se placa 48 LE (Eg. funti) za 3 limenke 0,33l tj. oko 500 din

Plaža je moj izbor, na bazene gledam samo kao usputne stanica do plaže i sa plaže :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, na plazi imas mesta koliko hoces u koje god doba dana da dodjes.... dok je na bazenima sve zauzeto ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto sam se i sama obavestavala o hotelu Desert Rose na ovom sajtu napisacu vam svoje utiske.

Vratili smo se 21.o7. i utisak je da je sve bilo veoma dobro.

Najveca zamerka je hrana, nije toliki problem ni to sto je svakodnevni meni riba, koja je meni bila najgora, piletina i govedina, koliko neki zacin ili zacini ili nesto zbog cega sve ima isti ukus. Kolaci su nesto bolji.Sam restoran za rucavanje pomalo lici na neku menzu. Zatim i case od jedan deci, pa moras da ustajes po tri cetiri puta samo za sok. Medjutim, gotovo svi su nosili flasice i punili opusteno i sokove i vodu.

Sobe su velike. Nas je bilo troje, ja, suprug i dete koje ima cetiri godine. Soba je dvokrevetna, ali su nam na recepciji ponudili krevet za dete.Krevet je veliki i u njemu moze da spava odrasla osoba i ne placa se. Cisti se svakodnevno, mada su nam savetovali da ne ostavljamo baksis, mi smo uvek ostavljali neku sicu i soba je blistala. Mada bi verovatno i ovako bilo cisto.

Plaza je velika, lezaljki ima uvek. Cisto je, ima barova i na plazi koji rade do sest. Na plazi su uglavnom bili Srbi. Bazeni su, takodje, ok. Mi smo najvise isli u bazen sa pool barom. Najveci je bazen, najzanimljiviji, za decu je super i bazen sa toboganom, medjutim u istom bazenu su i golovi za vaterpolo, pa se stvara guzva. Na bazenima je uvek frka za lezaljke. Zabranjeno je kupanje nocu, mada se ljudi kupaju, opomenu uvek kada hlorisu vodu. obicno to rade oko devet. Animatora ima milion, i posle nekog vremena postaju zaista dosadni. Od izleta smo bili na Rajskom ostrvu, koje treba posetiti. 20 eura je po osobi bilo preko nase agencije, rucak je na brodu. Sat i po se provede na ostrvu, zatim ide ronjenje i to je zaista najbolji deo izleta.

Prodavnica u hotelu je sa fiksnim cenama, sto je odlicno. Soping mol je preko puta, ali je milion puta bolje kupiti u hotelu, cene su realne, npr za 1.5 l vode su nam u soping molu trazili 20 njihovih funti, a u hotelu je fiksna cena 3 funte. Naravno da cenu mozes spustiti, ali ko ne voli cenkanje nece pogresiti ukoliko sve, pa i suvenire kupuje u hotelu. U gradu treba posetiti Marinu, novi deo, odlicno opremljen i uredjen. Taksi od hotela i nazad je bio 50 funti, mada moze i jeftinije, to je cena hotelskog taksija.

Ne mogu reci da je sve bilo savrseno, ali je sve bilo zaista odlicno za novac koji smo dali. Pravi hotel za odmor sa decom. Ne bih imala nista protiv da i sledece godine odem u Desert Rose. Ovo je zaista ukratko, ima jos mnogo lepih stvari koje nisam spomenula.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

npr za 1.5 l vode su nam u soping molu trazili 20 njihovih funti

ovo je stvarno vrhunac bezobrazluka..to je potpuno isto kao da ti kazu u lice da si idiot..ja bih morala djubretara da izvredjam pa makar me tu, odmah ubio..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka