Uros1982

Hotel Desert Rose Hurghada

589 poruka u ovoj temi

...zviždim melodiju The Final Countdown....

želim vam lepo vreme u zemlji i bg-u.....i nemojte monogo da radite...a mi će mo se već snaći :P

pozdrav!

Izmenjeno (beholder)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...zviždim melodiju The Final Countdown....

želim vam lepo vreme u zemlji i bg-u.....i nemojte monogo da radite...a mi će mo se već snaći :P

pozdrav!

jesi li sve lepo spakovao? nemoj slucajno gospodju da zaboravis!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sve je u najboljem redu...hvala na brizi... :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zelim vam da se super provedete..sto sam ubedjena da hocete..malo me brinu te ruskinje, ali ja se ipak uzdam u tvoj karakter..neces ti dozvoliti sebi da nas brukas po hurgadi, znam ja..

Buon voyage!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo se vratio iz Hurgade Desert roses. Neznam zasto se neki zale na hotel jer ako su hteli neki veci luksuz plati brate 700-800 evra pa luksuziraj se.

Desert roses je stariji hotel ali odlican. 3 velika bazena park deciji kutak sa bazenom 3 kafica Italijanski restoran Riblji restoran Piano bar Diskoteka i Sanset bar u laguni. Plaza mogu reci najbolja od svih hotela jer su napravili lagunu tako da je voda mirna cista ima dosta plicaka i naravno za jubitelje i dubina a ko voli moze i na plazu na otvorenom moru sto je isto ok. Hrana u hotelu je super dorucak 7=8 vrsta peciva par salama virsle jaja na razne nacine musli i tako to marmelade i razne mazalice za pice sve. Rucak uvek ima vise vrasta peciva i salata pirinac bareno povrce krompir na razne nacine egipatski specijalitet od mesa govedina piletina i riba na razne nacine paste. Postoji i sto sa specijalitetima i sto sa pastama gde sami birate prelive koje prvi na licu mesta o kolacima i vocu da nepricam stvarno veliki izbor. vecera slicna rucku stim sto ima i girosa raznog rostilja i slicno. Hrana je odlicna a ko se zale neznam sta jede kuci ako mu ovo nije odlicno. Bazeni su odlicni animacije ima preko citavog dana mozda se nekome nesvidja animacioni tim ali meni je bio ok. Ima aerobika na suvom i u vodi ( na Bazenima i na palzi) uvece zurke pena party muzika i slicno. All inkluziv sve besplatno od 7 do 24h osim specijalizovanih restorana u kojima se placa ali cene jeftinije nego kod nas primer pica da vam se donese na lezaljku bilo gde bili je od 250 do 450 dinara. Sto se tice higijene ona je ok ali moze puno bolje a sobzirom da rade samo muskarci nije lose. sobe su super ja sam bio u 2309 sa ekstra pogledom na bazen sa ostrvcima. Sve u svemu necete se pokajati sto ste izabrali ovaj hotel jer za taj novac vredi svaki evro a misljenja sam da ima najbolj plazu i nije istina da je blato vec je to krupniji pesak koji je dobro nabiven i neleti ti u oci kada duva vetar sto skoro stalno pirka sto je i dobro na vrucini. Shvatite da je ovo odlican hotel narocito za porodicu i one koje zele bas odmor u miru. Do Hurgade ima 15 km a taksi vozi za 200 dinara sto je skoro dzabe. Lep provod svima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i mojih utisaka iz hotela "Desert Rose" u kome sam letovao pocetkom meseca augusta 2008 god.Ono najbitnije je da ce te o ovom hotelu dobiti najbolju uslugu u odnosu kvalitet-cena.Tesko da neki od sadrzaja tamo necete pronaci...Medju gostima dominiraju Rusi i Poljaci,dosta je Francuza a ima cak (gle cuda) i Kineza :cool: Od stvari koje nisu pominjane a mogu se naci u hotelu preporucujem masazu koja je zaista kraljevska.Mozete je pogoditi sa nekim od animatora na plazi po ceni od priblizno 50 $ za dvoje u trajanju od sat vremena i raelno nije skupo a vredi svaki cent.Za hranu se nikako ne bih slozio sa onima koji su pricali da je losa jer to nikako ne odgovara istini a ja kao skolovani gastronom mogu to i da posvedocim ;) Prilicno je raznovrsna u svakom pogledu a jediini mali minus moze se dati izboru jela od mesa i ne najboljem kvalitetu mada i to od dana do dana nije pravilo.Smestaj-sobe sasvim ok,kupatila extra.Osoblje odlicno,mnogi od nas cak su kafenisali i caskali sa gen.menadzerom hotela u njegovom ofisu :bez-zuba: Ako vam treba neko da se prebace slike sa aparata na usb ili cd-trk kod njega!!Ostavljajte mali baksis onima koji spremaju sobe,moze da se desi cak i da vam prave labudove od posteljine :srce: Bazeni vrh,plaza tj laguna isto ali ne propustite iza nje otvoreno more-tu lepotu tesko je i opisati recima.Na plazi pored terena za odbojku skupite se sa nasima,5-6 ljudi i brzo ce se naci tu isto toliko Rusa ili Poljaka da igraju protiv vas-super zezanje i druzenje zagarantovano.O lokaciji hotela-posto ce se nekome mozda uciniti da to sto se nalazi nekih 12 km od centra nije bas sjajno...naprotiv jeste.Jer biti u centru Hurgade zaista je cesto nocna mora.Taxi vas vozi za 200 din i manje sto je svakako i za svakoga vise nego povoljno.Ne bih puno o izletima,mnogo je vec receno ali pokusajte da sami recimo odete do privatne plaze hotela Elyse koji je u centru i ima mozda najlepsu i najcoolerskiju plazu u Hurgadi-ulaz,extra lezaljke i sve sto ide uz to po ceni od oko 300 din.Sto se izlazaka i nocnog provoda tice-jedina topla preporuka je Club "Ministry of sound" i ev. neka zurka koja ce biti organizovana na vec pomenutoj plazi hotela Elyse.I na samom kraju od srca vam preporucujem da u Egipat idete preko Spirit-a,zaista su naj naj naj...Srecan put i lep odmor!!!

Izmenjeno (DussssanBG)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cini mi se da ove godine slabo idu u Desert Rose ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je to zaista steta...Dva puta sam letovao vec u EG,planiram i treci uskoro... :) I iz nekog solidnog iskustva i bez nametanja-mislim da je Desert rose definitivno jedan od hotela koji nudi najvise kada se sve sabere

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ej Salsita,u pravu si,iz nase cele grupe svega dvoje ljudi,tj .jedan par je boravio tamo.Meni se spolja nije nesto svideo,ali vidim ovde da je unutra izgleda lep.Iz nase grupe je najvise bilo u mom hotelu,Pyramisa,i u Romi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

OVAJ HOTEL JEDNOSTAVNO TREBA POSETITI,JA SAM BILA PROSLE GODINE I ZAISTA SAM ODUSEVLJENA.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da smo jedini par sa ovog foruma koji ide u ovaj hotel :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj hotel je malo oronuo nekad je bio prva liga,sad je dobar onima koji prvi put idu u Egipat i koriste prvi put uslugu sve ukljuceno, povratnici ga preskacu jer traze bolje za iste pare.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uh,otkad ne cuh za ovaj hotel..slazem se sa topikoz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da smo jedini par sa ovog foruma koji ide u ovaj hotel :(

idemo i mi... :) i trenutno nam je poznanica u tom hotelu (preko uniteda)...sve je sasvim ok. usluga, jako dobra higijena, klopa, jedino mozda smestaj nije 5* vec 4*. bice to ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj hotel je malo oronuo nekad je bio prva liga,sad je dobar onima koji prvi put idu u Egipat i koriste prvi put uslugu sve ukljuceno, povratnici ga preskacu jer traze bolje za iste pare.

"malo oronuo"? govoriš to iz iskustva (npr.video si ga pre 20tak dana?) ili onako, rekla-kazala...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka