Uros1982

Hotel Desert Rose Hurghada

589 poruka u ovoj temi

Urose, kad procitam tvoje utiske odmah bih uplatio Desert rose, ali i mene kopkaju pre svega utisci vezani za hranu, koji su blago receno losi. Idem sa suprugom i cerkicom od 2 god. i to mi je vrlo vazno.

E sad jos nesto, znam da oko njega ima dosta prodavnica i malo da se proseta, ali koja je njegova pozicija u odnosu na novi centar Hurgade?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je zaista fantastican i preporucujem ga od srca. Cak mislim da je idelan za porodice sa decom. Uzivala sam gledajuci decu kako se igraju u plicaku. Nema guzve, niko vam ne smeta, imate komfor i svoj kutak na plazi.

Hrana je vise nego OK.

Zgrade za smestaj su me odusevile - u spanskom su stilu i svaka ima svoj predivan vrt.

A i kupatilo je zaista SUPER.

U svakom slucaju, ako bi Hurgada opet bila ovog leta, otisla bih samo u ovaj hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice dorucka,meni je bio skroz ok..omleti(koji se prave na licu mesta od sastojka koji vi odredite),razne salate,korn fleks,palacinke,virsle..narucito isticem francuska peciva(koje sam ja jeo nenormalno mnogo),koja su extra i kojih ima raznih vrsta.Sto se tice vecere tu sam imao nekih zamerki,a to je manjak mesa(vise neka njihova piletina),mada je to problem sa vecinom muslimanskih zemalja.Nisam odusevljen sa njihovim orijentalnim zacinima,suvise su pikantni za nas ili bar za mene,ali ima i nasih zacina,salata..Ali napominjem da je svedski sto ogroman,sa velikim brojem jela i uvek cete naci nesto sto ce vam se svideti.Jer neki dan prave paste,drugi dan na grillu..Salata ima na pretek.A ono sto je najbitnije za decu slatkisa zaista ima mnogo i za to cista petica.Treba paziti i ne jesti bas sve i ne jesti mnogo namirnice koje su osetljive na toplotu..znaci paziti sa mlecnim proizvodima i jesti ih u umerenim kolicinama,za dorucak ne piti mnogo njihove sokove koji nisu u tertapaku vec toceni.Umereno je glavni recept da se ne pokvari stomak.Ja sam tako prosao bez ikakvih problema.Za rucak ne znam jer sam imao polupansion,a kada sam bio gladan jeo sam u restoranima u okviru hotela koji se placaju..znaci grill bar,italijanski,pizza..itd..cene su zaista jeftine slicne nasim,tako da i tu mozete nadoknaditi ako se niste kojim slucajem zasitili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

urosh je sve lepo objasnio ,ne znam sta bih jos dodala. sve je savrseno cisto, sobe su velike, kupatila mnogo lepa i cista. ma imate sve sto vam zatreba. ja sam bila u centru resorta, odmah preko puta restorana i bazena i nedaleko od plaze. zato sam i rekla da trazite sobu u zgradi 200 ili 300. nikada i nigde nije bila guzva, niti na plazi niti kod bazena, niti za vreme obroka. to su ciste gluposti. pogledajte slike koje sam ostavila, u pitanju je plaza oko 8.30 ujutru. nigde nikoga. hotel i jeste savrsen za odlazak sa decom. a sto se tiche hrane, s obzirom da je njima hrana generalno u odnosu na nasu ocajna, u desertu je jos i super. mnogo voca i salata, peciva svakojakih. recimo kad je bilo veche francuske kuhinje najela sam se kao nikad u zivotu :D sutradan je opet bilo veche italijanske kuhinje... ako bih otisla u hurgadu ponovo bih otisla ovde i ni u jedan drugi hotel.

sto se tiche blizine centra - 5min taxijem. a idu na svaki sekund. mada mi je centar skroz ocajan, otisla sam samo jednom

zao mi je samo sto nisam stigla da obidjem novi centar koji je blizi desertu, tamo je sve lepo sredjeno i moderno.

evo sad me podseti uros - slatkisa u zivotu nisam videla toliko. pravi su maheri za slatko. uveche je bilo uvek recimo 3-4 vrste torti, 10ak vrsta sitnih svakakvih kolacha... profiterole mmm njam njam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

naijskrenije mi nije jasno zasto hotel nema 5 * jer ih je zasluzio

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo jos par slicica hotela ;)

za ljubitelje shaha

dsc01811rb8.th.jpg

olimpijski bazen i odmah pored restoran (ove bezh zgrade sa kupolama na vrhu)

dsc01810ji2.th.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pogled na plazu, tacnije na celu lagunu

dsc01864dr0.th.jpg

svuda je zelenilo, lepo sredjeno

dsc01820xn8.th.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pogled sa nashe terase. vidite i sami koliko je blizu bazen i restoran. imali smo sobu u prizemlju pa ako i vi dobijete ne brinite se, nema nikakvih zivuljaka da vam dodju sobu, nismo imali nikakav problem zbog sobe u prizemlju.

dsc01858fr3.th.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KitKat

hvala na slikama

Mi idemo 19. juna i u Hurgadi smo posle 3 dana obilaska Kaira... Steta je sto niko ne ostavi komentar hotela u Kairu na temi koju sam otvorila ali posle tvojih i Urosevih slika i opisa jedva cekamo da stignemo 22. juna u Hurgadu (Desert Rose)...

Naravno da cemo vam ostaviti nase utiske i fotografije...

Hvala jos jednom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koji hotel u Kairu je u pitanju?

Znam da Kon Tiki smesta uglavnom u hotele sa 4 ili 5*. Ja sam prvi put bio smesten u Sheratonu, a drugi u Hiltonu. Mada, znam da cesto budu i Zoser ili Movenpick u igri.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ne kvarimo temu o Desert Rose Hotelu... moja tema je sada vec na drugoj strani jer me niko ne konstatuje :(

Hoteli su DELTA KAOUD PYRAMIDS, GAWHARET AL AHRAM i

SIAG

Ne idemo preko Kon Tikija nego preko Argusa

Vec dve godine smo tipovali Stella di Mare preko Kontikija ali su oni kasnili ove godine sa izbacivanjem termina pa kad su izbacili za pocetak juna Stella je bila samo na 8 dana sto je bilo jako malo, tako da smo hitno morali da se odlucimo za nesto drugo zbog regulisanja god.odmora u firmama gde radimo i tako izabrali Desert Rose.

Sad vidim da nismo pogresili... a posle silnih natpisa ovde vidim da cemo sledeci put pre izabrati El Gounu nego Stellu...

@ja_ns

hvala na odgovoru u svakom slucaju. Ako nesto znas o ovim hotelima u Kairu molim te odgovori na temi Hoteli u Kairu - vasa iskustva (trenutno je na drugoj strani) HVALA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da se pohvalim :) Posle predivnih komentara za ovaj hotel (sve pohvale za KitKat i Urosa), uplatila sam za 16.07. preko Kontikija, varjanta sa Kairom. Ako nekog zanima pitala sam za hotel u Kairu i u pitanju su hotel ZOSER i GAWHARET AL AHRAM (gde cu ja biti)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u zoseru. Nalazi se u najduzoj ulici u kairu - pyramid road. Odmah preko puta je mc donalds, samo ce biti problem preci ulicu :lol: hotel ima 5* ali to zasluzuje samo hol hotela dok su sobe za 3*, jako su niske, male, klaustrofobicne. lokacije je dobra, jer mozete lepo da se shetate tom ulicom, svuda su prodavnice i razni fast foodovi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jiii i ja sam bio u Zoseru isti takav utisak samo da dodam da su i sobice imale malo ustajali miris kao kod bakica u stanovima :D

Mada lokacija jeste dobra treba 45 min by foot do platoa gize sto je i lepa setnja. Preko puta se nalazi i pizeria u trznom centru. Mada je najbolji kafe

na poslednjem spratu trznog centra uradjen u Zoo/Tribal varijanti :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

posto se ponavljaju pitanja o hotelu,cisto da bude jos aktuelna tema..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka