cika sreta

Slovenija - vinjete, pumpe, propisi...

97 poruka u ovoj temi

Za slobodnu režiju se nije raspitivala, jer radi u agenciji, zato mi i nije sigurno to što mi je ona prenela.  I mi isto prelazimo preko Bajakova. Zbog posla ne možemo da krenemo pre subote. Taman kad bi mi stigli u Piran, najavljuju loše vreme, tako da ćemo najverovatnije otkazati i pratiti prognozu za sledeću nedelju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, i mi smo mislili da odlozimo i za sledecu sedmicu.. al nesto mi ni ta prognoza ne obecava.. bem ti, sta je sa starim dobrim oktobrima kad su bili taman fino suncani..

nista, ako sta saznas, javljaj.. ili se ja javljam sa liceta mesta :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi ćemo biti primorani zbog posla i loše prognoze da odložimo, ali na vašem mestu bih iskoristila ta tri sunčana dana, ako već možete da odete.

Ko zna kada će se ponovo namestiti par dana lepog vremena, a i da nas do tada ponovo ne zatvore. :zid:

Javljamo u svakom slučaju ako nešto saznamo. :)

Izmenjeno (Mimaa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas prošao granicu sa Hrvatskom. Traže samo da vide potvrdu od Bookinga da je rezervacija potvrđena... Ništa više...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Žućo, koju granicu ste prešli? Mi bi išli na Bajakovo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bajakovo...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za kretanje autoputevima kroz Sloveniju od 01.04,2022. godine uvedene su elektronske vinjete, a ukinute one u obliku nalepnica. Prodaja elektronskih vinjeta se obavlja on-line preko sajta: dars.si . Sve je jednostavno za snalaženje. Za nedelju dana košta 15 evra za automobile. Imate mogućnost do mesec dana pre puta da platite, a evidentirani ste onog mometa kad uđete u Sloveniju. Vinjeta traje do ponoći sedmog dana od dana ulaska u Sloveniju (ako ste uzeli na sedam dana). Postoji vinjeta na mesečnom i na godišnjem nivou.

Gorivo u Sloveniji na autoputu na OMV pumpi, informacija od pre par dana, 1,56 evra za litar BMB 95. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26851
    Ukupno tema
    901715
    Ukupno poruka