cmoka80

Aerodrom Nikola Tesla

21 poruka u ovoj temi

Postavljam link sa objašnjenjem kako proći kroz tzv. E-kapiju na našem beogradskom aerodromu.

Nadam se da će biti od koristi :)

Kako kroz E-GATE

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

super, hvala za link :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Letos smo putovali Jatom od Beograda do Rima. Karte su bile za jedan smer i dok smo ih cekirali sluzbenica je pridavala znacaj cinjenici da nemamo povratnu kartu. Kada smo zavrsili cekiranje, ona je ustala, malo odsetala od pulta, uzela radio vezu (neki toki-voki, sta god) i nekome izdiktirala nasa imena i prezimena i naglasavala mu da nemamo povratne karte. Je li to normalno? Inace, sve ostalo je proslo u najboljem redu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikakvo cudo se nije desilo. Samo zbog odredjenih desavanja u nasoj zemlji, npr. imaju listu lica koja su na nekom ogranicenju....privrednog kriminala, sudski gonjena, vojno .... necega sl. pa samo upozoravaju radi provere......siroka tema koju mi bas ne poznajemo i ne moramo.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ok, onda u redu...

Pomislio sam, Jat stimulise kupovinu povratnih karata metodom uterivanja straha! :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma jok. Dobro si prosao :klap:

Svi tu nesto kontrolisu, ubacuju izbacuju spiskove....raznee kontrole itd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam gdje bih postavila ovo pitanje, pa mi se ovdje ucinilo zgodno:) Putujem za Grcku i 15 dana bi trebala da ostavim auto u garazi na aerodromu i to bi me izaslo sjajnih 8000 dinara. Ima li neka druga opcija? Razmisljala sam da li ima neka varijanta da ga ostavim na Novom Beogradu,nekom jeftinijem parkingu, pa taksijem na aerodrom, znam da je od Hajata negdje oko 10 evra. Interesuje me da li neko od ljudi koji dolaze sa strane iz Srbije koriste usluge parkinga na aerodromu ili se snalaze, kao sto se ja pokusavam snaci:)Ako imate slicna iskustva, imam jos 2 dana do puta:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kud bas na novom bgd?mozete vi ostaviti kod neke zgrade,al je pitanje da li cete dobro proci,a opet moze i da bude sve ok.nova kola(koja nisu od stanara)se odmah primete,jos ako su neka bolja..-ne znam.zivim na n.bgd pa znam sta se desava..

sigurnije jeste na aerodromu,al na vama je..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.parking-servis.co.rs/cir/parkiranje/garaze_sa_rezervisanim_parking_mestima

Поздрав!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Mocca

Mozete i na parkingu u okviru nekog trznog centra, ne bi trebalo da bude problema, a posle taksijem ili na 72. A cula sam da moze i na parkingu kod Muzeja vazduhoplovstva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam dva pitanja: prvo, kako se povoljnije moze doći od aerodroma do grada jer ovi taksisti deru i drugo, zasto su carter letovi u nevreme, npr. putovali smo na Krit u 5:20h !?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo jednog svežeg bisera: jučerašnji let Easyjeta za Milano pomeren je za danas u 12.50, zbog štrajka kontrolora leta u Italiji, o čemu je EJ mejlom obavestio putnike. Medjutim, na sajtu Aerodroma Nikola Tesla daje 11.50 kao vreme poletanja, iako EJ nije javio nikakvu promenu. U isto vreme, prema redu letenja sajta Malpense, avion iz Beograda stiže u 14.35, što bi, ako avion poleti u 11.50, bila više od2 i po sata letenja. Naravno, pošto avion polazi iz Milana, poletanje je, prema sajtu Malpense i EJ, u 10.35, dok Beograd najavljuje dolazak tog aviona za 11.15 (40 minuta leta, sa sve sletanjem i poletanjem). Sa beogradskog aerodroma telefonom potvrđuju svoje objavljeno vreme. Sa Malpense telefonom potvrđuju svoje. Ko je u pravu; Easyjet i aerodrom Malpensa ili Aerodrom Nikola Tesla?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Epilog: posle duge i vrlo neprijatne rasprave sa službenicom informacija, promenjen je red letenja i na sajtu beogradskog aerodroma. Pitam se ko će snositi troškove nove karte kad jednom objave polazak sat vremena kasnije od predviđenog?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Baš 'prijatna' anegdota

kao što iz druge teme znaš, ja juče došao iz Milana tim 'novim' letom koji je trebao 16 da bude

Ono što me je iznenadilo na Nikoli Tesli, to da su neke putnike zaustavljali tamo u onm prolazu NOTHING TO DECLARE

i tražili im da otvaraju torbe

Ona tamo prvo mene uočila i verujem da htela mene kad se pojavila neka žena iza mene i onda se odlučila nju da zaustavi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25453
    Ukupno tema
    844868
    Ukupno poruka