anafpn894

Shopping u Hurgadi

355 poruka u ovoj temi

U radnjama sa suvenirima koje imaju fiksne cene (ima ih više), Metro i ostali marketi može da se plaća karticama. A ako mislite na radnju sa peškirima oni nemaju aparat za kartice. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je zao sto nisam.posteljinu neku kupila,no bila u zurbi,ono sto videh nije mi se dopalo,trebalo je traziti kvalitetnije.Svakako ne bih dala 68e..van pameti..mogu Svilanit da kupim za te pare,ali bar da sam ovu obicnu jednu uzela pa da pricam da li je dobro..nisam i ne znam.Utisak je da kvalitetan frotir i pamuk kosta,pre 10g.je svuda bilo,a sad treba bunariti.Ali peskiri 5kom.-20e jesu dobri.Vec oni koji su bili manja cena nisu bili tako dobri.Moguce da sam preplatila,ali zurila sam.

Supruga je kupila 5 kompleta posteljina, cena je bila po 68e,  ali se jedva iscenjkala za po 65e po komadu. Po dolasku ih je i oprala, odusevljena je kvalitetom. Peskiri u pakovanju po 5 komada, deblji i kvalitetniji pamuk 25e, tanji pamuk 20e.  Nije kupovala peskire, nije nam potrebno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je pandan Svilanitu,koji je,za mene,vrhunska posteljina,onda verujem.Sve ispod toga,a za tu cenu ne priznajem u Egiptu.

Peskiri su mi ti odlicni sto kupih,to sam poklonila vaspitacicama,odusevile se.

Ja vise i ne kupujem u Egiptu bog zna sta,nakupovah se godinama iza,pa mi i ne treba.Vise neke sitnice.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupovali smo mi u svila nit-u, jos dok su bili u Visnjicevoj, pre usca mnogo pre. 

Bolje je od svla nit-a sigurno. Mozda je jedino u rangu "Ceskog damasta", ima ga jedna radnja specijalizovana za ugostiteljske objekte, za stoljnake i nadstoljnake, nalazi se inace u Sarajevskoj.. Supruga je kod njih samo jedan carsaf platila 5000 dinara, ali to je vec neka druga prica.Nego, ovo iz Egipta je jedini problem zbog tezine. Svaki komplet je tezak malo manje od 2,5 kilograma. Mada, supruga je raspakovala posteljine i izvadila one kartonske uloske, ali sve u svemu, skinula je samo oko 1 kilogram (mozda i manje) od ukupne kilaze. Sledece godine, mali kofer kao rucni prtljag, vidim dosta naroda ga koristi, pa tek onda pravac Hurgada.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam kolko je Svilanitova,imam više:hahaha:,i to je za mene najbolja posteljina.Ne volim ove damaste,to je meni sve tesko,ali znam na sta mislite.Vise i ne mozes Svilanit da nadjes ovde..preuzeo Vitapur..veze nema s vezom.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Potpisujem :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li Safaga I'ma neke radnjice,neki soping kao na memsi,da li je neko bio I koliko je to uopste udaljeno od carribiena I kako se ide,taxijem ili I'ma neki busic is hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li Safaga I'ma neke radnjice,neki soping kao na memsi,da li je neko bio I koliko je to uopste udaljeno od carribiena I kako se ide,taxijem ili I'ma neki busic is hotela?

Šta je Safaga?! Da li ste mislili na Sakalu, centar Hurgade?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislila je na Safagu, kao što je i napisala, oko 50 km južno od Hurgade, oblast i malo mesto kod Soma Bay-a, tj. Abu Soma zaliva. 

@Jelenastar

to je malo mesto, trgovačka luka, ja se sećam samo kružnog toka i dzamije na putu za Luksor i ničeg više. Iz Palma (pored Caribbean-a) nije bilo nikakvog prevoza, niti su navodili kao zanimljiv po bilo čemu turistima odlazak tamo. Jedino ako se nešto nije promenilo od tada :) ipak sam davno bila u Soma Bay-u.

Izmenjeno (shania)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nude sada izlete do Safage to je novo,ali ne znam nista detaljnije.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874172
    Ukupno poruka