anafpn894

Shopping u Hurgadi

355 poruka u ovoj temi

@beogradjani fenomenalno izgleda :) Sad si me naterala da konačno uramim i ovaj moj ;) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko može da mi malo bliže objasni šta je najbolje obilaziti u El Daharu, jer on nije mali. Kada se pođe od skvera El Dahar (google map) kuda dalje...gde je ona riblja pijaca, pijaca gde je voće i povrće, male radnjice, bazar,...Čitala sam postove dujaspasa iz 2014, ali ne mogu da skontam gde je sve to, npr. onaa prodavničica gde kupuje začine, Disert Rose Shop,...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala @lidija66 A te radnjice desno od H&M je upravo bazar...

Izvini, ali nisam te baš najbolje razumela ono oko cena. Kažeš gledaj u funte...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je l placao neko mozda po radnjama metalnim evrima? Imam ih puno pa ne znam da li sa nosim? Ili na aerodromu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@bambi 5 sve te radnjice tamo u Daharu cine bazar.A radnja H&M ako si videla zagradu pored ima samo takav naziv pa sam je navela radi orjentacije.

A to oko cena mislila sam na brojeve na apoenima funte jer arapski brojevi koje mi znamo su na engleskoj strani,a pravi arapski na poledjini pa cisto u ako udjes u neku njihovu radnju ( a ima ih divnih sa sirijskom robom i njihovom domacom a ne kinezi ) da imas orjentaciju tipa 50,100 funti jer ce uvek turistima reci vecu cenu od prave.

Ja sam ti da kazem dala samo naznake osnovne,ali imas dobrih radnji i u glavnoj ulici Dahara koje su konfekcijskog tipa.Mada ja licno volim bazarske-pijacne radnje,to je pravi Egipat.A robe ....od igle do lokomotive!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je l placao neko mozda po radnjama metalnim evrima? Imam ih puno pa ne znam da li sa nosim? Ili na aerodromu?

Naravno da se placa metalnim evrima.I oni ce vam vracati takodje u metalu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Centi takodje (10,20,50)? Po zvanicnom kursu? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako placate u evrima,a oni vas pitaju-kako placate?onda nista vi ne gledate kurs..reci ce-to kosta 6e npr.zaokruzice..meni su cente vracali,ali kad ttebaju npr.2e kusur,pa onda mi to uvale.Ali nebitno,to su pare i platicete nesto time.

al objasnih..ni meni nije jasno:hahaha::hahaha:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Shvatila sam, hvala ?

Imam puno sitnih evra i centa, pa da znam da li da nosim ili ne... Preko 90e imam tako... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ooo,da..ponesite..dodje ko poklon neki..pa kupovacete,naravno.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Taman za baksise i poklone ?

Nego, je l' kupovao neko posteljine? Ima li lepih dezena? Ovde kod nas sve neki sivi i braon ili nesto bledunjavo, ja bih nesto veselo, cvetno... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Emy u Sakali neposredno posle Abuasar marketa na spratu postoji radnja specijalizovana za prodaju kucnog tekstila tj.peskiri,posteljine,bademantili,stolnjaci od fantasticnog pamuka.

Posteljine su im prekepe.Pored jednobojnih imate toliko lepih dezeniranih da jednostavno ne mozete da se odlucite.Ja obavezno kupujem za poklone jastucnice koje se prodaju po principu 2 kom=40 funti tako da mozete praviti razne kombinacije ukoliko ne zelite komplet klasican moze kako hocete.

U radnji su vrlo ljubazni tako da retko ko izadje bez kupovine.

Peskiri su prelepi doduse samo jednobojni bez onih Egipatskih motiva,ali je kvalitet vrhunski

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@lidija66 može li malo preciznije, to je Abu Ashara market, preko puta starog Seagulla, pa jedno 50m levo, posle Costa coffee? Znaš li možda naziv radnje?

To je market u zgradi gde je i Cleopatra bazar?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@MarkoFaca,u pravu si za Cleopatra bazar na prvom spratu je Abuasar market. Odmah do te zgrade se nalazi i pomenuta radnja cijeg se imena na zalost ne secam,ali ne mozes da pogresis jer stepenice sa trotoara vode direktno u tu radnju koja zauzima citav sprat.

Costa coffee je tako gledajuci pre Cleopatre,znaci Costa-Kleopatra- pa ta radnja.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26307
    Ukupno tema
    877358
    Ukupno poruka