anafpn894

Shopping u Hurgadi

365 poruka u ovoj temi

Ne da se nece raspasti,nego ona tamo China je bolji kvalitet od ove Chine ovde sto prodaju.Dobro,ima po klasama,ali odlicnih torbi i kofera ima.Ne isplati se davati 20e za skart torbu,ako mozes 30e za odlicnu.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama se raspao kufer, puko na jednu stranu, pre 5-6 g., nije bio jeftin, neka srednja cena, posto carter let pa nije bilo strasno. Odma smo ga bacili. Osim peskira ja tamo nista kvalitetno nisam do sada kupila.  Kozna tasna, ispalo kobajagi koza, lepo je izgledala, posle 3 godine pocela da se ljusti. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi sad mi nije jasna samo 1 stvar, coton house=el shark?

 

Citala sam na drugom forumu spominju neki cleopatra bazar,kao tu su prave cene,ne cenjka se?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To su dve razlicite radnje u istoj ulici, do El Shark je Cleopatra Bazar. Guglajte malo i sami, pogledajte satelitske mape kako bi vam bilo jasnije. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nama se raspao kufer, puko na jednu stranu, pre 5-6 g., nije bio jeftin, neka srednja cena, posto carter let pa nije bilo strasno. Odma smo ga bacili. Osim peskira ja tamo nista kvalitetno nisam do sada kupila.  Kozna tasna, ispalo kobajagi koza, lepo je izgledala, posle 3 godine pocela da se ljusti. 

Koza nema sanse dugo.One od 20e mi trajale tako 2g.,a ona od 45e boga mi bas duze.Tako da,do kvaliteta koze je svakako.Mada,vidi se to na oko.

Ono sto kupih pre 10-15god.i sad dobro.Npr.bade mantil i neki peskiri.Iskvarilo se sve u medjuvremenu,mada ja vise sve ovo i ne kupujem.Ali jesam za poklone,i to ne bofl robu,pa opet nije isto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam 2 pitanja: prvo, vezano za kofere, da li znate koja je oootprilike cena velikih kofera? A drugo pitanje je vezano za zlato i srebro, koliko je kvalitetno i da li moze da se nadje nesto mnogo povoljnije nego ovde kod nas? :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@loreann moja drugarica sada kad smo bili kupila veliki kofer za 30e, kvalitetan, platneni, ručke unutra, 4 točka.

Srebro i zlato nemoj ni da gledaš.

Izmenjeno (MarkoFaca)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim napišite kakve su cene na kvalitetne velike peškire, ko ima sveže informacije. To me interesuje.

Cotton house i ostali. Hvala ! :)

Izmenjeno (Ekislaki)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veliki peškiri u Cotton house za plažu sa egipatskim motivima su 8€, a isti toliki samo Hilfiger fazon 11€. Kvalitet zagarantovan :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Veliki peškiri u Cotton house za plažu sa egipatskim motivima su 8€, a isti toliki samo Hilfiger fazon 11€. Kvalitet zagarantovan :)

OK, hvala!  :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam i u El Shark prodavnici i u Cotton house Karkoucha (Дом хлопка Каркуша). u Šeraton ulici nedaleko od Sea Gull-a. U prvoj rade dve žene, od kojih je jedna u nikabu, pa je malo neprijatno. Dimenzije i cene u egipatskim funtama, evrima i dolarima su jasno istaknute (zanimljivo da im na info pultu stoje i srpske novčanice, verovatno jer dolaze naši turisti), a izbor nije neki, tačnije posteljine su suviše jednostavne, jednobojne i uglavnom imaju ogromne dimenzije za naše standarde ili su pak približne našim i sa lastišom, tako da sam od kupovine posteljine odustao i uzeo dva manja peškira po 45 funti. U Karkuši nisam video istaknute cene, već samo dimenzije, a cenu vam prodavac saopšti usmeno, rekao bih veću nego što zaista jeste, jer smo turisti. Tamo sam uzeo jedan veliki peškir za plažu za 10 evra. Što se tiče posteljina, pamučne su groznog dizajna, sa nekim cvetovima, čipkama i slično, dok su satenske lepe, imaju uske vertikalne linije i u ponudi su u više boja, ali mi cena delovala previsoko, 68 evra za komplet koji uključuje dva čaršafa, jednu jorgansku navlaku i dve jastučnice. Stolnjake izgleda da nemaju.

KEL2NUd.jpg

Većinu suvenira sam kupio u Cleopatra bazaru do El Shark-a, tj. Abu Ashara supermarketa, gde uzgred ima jeftinih ratluka, urmi i sličnih stvari, dosta je jeftinije nego u hotelskim prodavnicama i fri šopu na aerodromu. Veliki je izbor suvenira, s tim da prvi sprat gde su magneti i sitnije stvarčice je pun kičastih stvari i slabo mi se šta dopalo, dok je gornji sprat zaista super, imaju papiruse koji svetle u mraku jer preko dana apsorbuju svetlost, zatim dosta suvenira od drveta, od manjih do ogromnih, uzeo sam malu žirafu, bila je nešto manje od 5 evra i drvenog krokodila, koji me izašao na popustu 262,5 funte umesto 350, tj. blizu 15 evra, ali baš je lep. Imaju i žabe, zmije, slonove, svašta nešto. Uzeo sam i neku pikslu, malo slonče, par piramida. Razglednice su 0,50 funti, praktično džabe. Može da se plati i u egipatskim funtama, dolarima i evrima, čak i kombinovano i tu su prodavci ljubazni. Neki suvenir sam uzeo i u hipermarketu Spinneys u Senzo molu, ima finih i povoljnih.

d3ZfhaQ.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da dodam, posto sam kupila 3 kompleta posteljina u El Shark-u, a do kuce nisam ni videla sta je unutra. 

Njihove posteljine nemaju jorganski carsav vec veeeliki obican carsav. Zato sam ja odnela da mi od dva ta velika sasiju jedan normalan jorganski i mozda neku jastucnicu. 

Kvalitet materijala je vrhunski, cene smesne, oko 17,5€ komplet, ali eto, nema jorganskog

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je zao sto nisam.posteljinu neku kupila,no bila u zurbi,ono sto videh nije mi se dopalo,trebalo je traziti kvalitetnije.Svakako ne bih dala 68e..van pameti..mogu Svilanit da kupim za te pare,ali bar da sam ovu obicnu jednu uzela pa da pricam da li je dobro..nisam i ne znam.Utisak je da kvalitetan frotir i pamuk kosta,pre 10g.je svuda bilo,a sad treba bunariti.Ali peskiri 5kom.-20e jesu dobri.Vec oni koji su bili manja cena nisu bili tako dobri.Moguce da sam preplatila,ali zurila sam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u radnjama moze da se placa karticom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka