anafpn894

Shopping u Hurgadi

365 poruka u ovoj temi

U Karibijenu ima radnja s kožnim torbama i novcanicima, kopije brendova. Kupujem svake godine, torba bude 25-30 eur,meni su se odlično pokazale,nijedna se nije iskrzala. Kupismo ove godine kopije satova RADO s keramickim narukvicama, videćemo kakvi ce biti. Dobismo garanciju 2 godine. Ja sam u Memsi pre par godina kupovala i sandale, dobro su izgledale, ali nisu kožne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Žena kupovala kožne torbe u radnjama na ulici, plaćala po 10$. Pošto je završila za dizajn kože, razume se u proces pravljenja i u samu kožu, tako da smo bauljali od radnje do radnje dok nismo našli kvalitetnije torbe :) Na prvi pogled su sve iste.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma gde iste..cim pridjes vidi se ,a pod ruku da ne pricam..al gde nadjoste za 10$ nije mi jasno!?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A pa tražili po 20, 25 i više, ali žena moja kad vidi tašnu, to se ne ispušta iz ruke više, i još obožava da se cenjka, dobro nisu njoj platili samo da ih uzme :D Šta god joj kažu, ona odmah obara na trećinu cene, hoćeš nećeš, doviđenja :) Još onako visoka i plava, pa kako da joj ne daju po nižoj ceni... :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno,to ja zovem dobra kupovina,a i izgled treba iskoristiti u nadmetanju sa njima :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@MarkoFaca

napisi ili objasni u kojoj radnji je tasna kupljena. Mi cemo biti u hotelu Minamark do Seagulla

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam sigurno da je jednu tašnu kupila kod Adama, Kopta koji ima radnju odmah pored Seagulla (kada se izađe iz hotela levo, ka Memši). Ostale je kupila negde po gradu, ali ko će popamtiti gde... :) 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@MarkoFaca

napisi ili objasni u kojoj radnji je tasna kupljena. Mi cemo biti u hotelu Minamark do Seagulla

Najbolje je ici po radnjama gde nema toliko ljudi.Npr.ja sam najvise kupila u radnici davnih godina kod htl.Roma pa ka Sun&sea.I dobre cene..jer ipak to nije centar,manji br.gostiju i moze se dobro pazariti.Sta sam ja tamo.kupila,majko bozja..njima dosadno,sede ispred radnji,a i nije ne znm kako.osvetljeno nit bi nekom palo na pamet da ciljano ide tamo,a da nije gost nekog hotela

A tu je bila samo.Roma,Sunrise holiday i malo dalje Sun&sea.

Znaci,muvaj se po manjim radnjama..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@beogradjani to je onaj deo Sheraton ulice od Bella Vista hotela, pa na dalje? Prošli smo tuda autobusom kada smo išli na Rajsko ostrvo, ima svašta :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je..tad nije bilo bog zna sta,ali verujem da je opet bolja cena nego u centru.Imam slike sa prodavcem u toj radnji..svako vece cim krenem napolje eto mene tamo,puno pazarih uz dobre cene.Vredi pogledati,bilo svacega i tad,kamoli sad.

Ja cu morati u soping iz Sahla u sept.zbog kupovine,ne sebi vec za poklone i msm da se necu zamarati po centru vec bas u toj oblasti

A ja imam svega,msm da sam jedina koja je donosila tepih i staze od tamo,kupljene u nekom cumezu u Daharu.A isti takvi u centru naravno duplo su bili.Eh,behu to lepa vremena..

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@lidija66

Jedva cekam da idem sa vama u kupovinu!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@lidija66

Ja bih zamolila za detaljna uputstva da kazem taksisti iz Citadele pa da me odveze tacno.

Jer ako ja krenem da zastajkujem svuda,to propast ima da bude..hah

I npr.da mi kazete cene sad..koliko.posteljina kosta,novcanik i sl.cisto da imam u glavi.Treba dosta poklona da kupim.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka