anafpn894

Shopping u Hurgadi

365 poruka u ovoj temi

ehehehe idem sa devojkom, no nadam se da nece biti toliki ekstremista! No, videcemo! :) Taman se sada citajuci vase postove pripremam.... :P

Bravo Beren, tako i treba zato ces ti jedini setati nasmejan po Hurgadi......zato sto si se dobro pripremio....... :) :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fino,fino........ Mnogo korisnih informacija na ovom postu , ali uglavnom ženskih ....

Muško im u egiptu treba da nosi torbu,novčanik,čuva ih od pipkanja napadnih egipćana dok srpske damice uživaju u svojoj najomiljenijoj zabavi .Beskrajno razgledanje raznih đinđuva,krpica,gaćica.majica,kožnih predmeta ,krema parfema,zlata i srebra.Zato ovde nema muških informacija .Mora neko da bude uz njih.plaše se mučenice.Uzgred Egipićani obožavaju plavuše i nebiraju ni mesto ni vreme gde će da pipnu,štipnu i startuju.....U svakom slučaju SUPER STE.Svaka informacija je dobro došla.Cene svega ,moguceg ,precice ka svemu i svacemu ,izleti i sll.... Onda nasa zavisnost od tkzv vodica je minimalna i samim tim je i razocarenje agencijama i vodicima manje.JAT nije kriv.Nego kupi li bre neka od Vas damica nesto lepo svojim PRATIOCIMA ,ili sem kaisa i novcanika ,pribora za brijanje nemate ideja.ako kupiste nesto recite sta i gde i kako i koliko ....!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nego kupi li bre neka od Vas damica nesto lepo svojim PRATIOCIMA ,ili sem kaisa i novcanika ,pribora za brijanje nemate ideja.ako kupiste nesto recite sta i gde i kako i koliko ....!!!!

kako ne, kupila sam mu veselu i zaadovoljnu sebe! :D:srce:

za muske nema tamo bo zna sta da se kupi, od tehnike nista, cak ni kozu nismo kupili jer je sve bilo s nekim znakom a ti plagiajti nam nisu u fazonu. Ili je original ili nije, falsh ne nosimo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je Jovanche, a sta ce im vise nego zadovoljna i srecna devojka :):cvetic: ........

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za koji euro jeftiniji, u sustini kao i kod nas tako da nisam kupila parfeme, vec samo kreme.

Marina, ne znam koje parfeme si gledala, ali ja sam Emporio She od 100ml platila 43€ dok je kod nas od 50ml 60€.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gledala sam za momka neki gff i cena je bila za nekih 5 e manja nego kod nas. takodje je i zenski bvlgari omnia bio otprilike kao i kod nas mozda za par e manje. ali bilo je verovatno i povoljnijih, nisam uspela sve da pogledam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas sam danas pronasla i kod nas ovaj od 100ml po ceni od 86e. Znaci duplo je skuplji. A i Paco Rabanne Black XS je gotovo duplo skuplji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo takodje kupili neke parfeme na aerodromu u Hurgadi. Pa evo cena

zenski GIVENCHY ANGE OU ETRANGE 100 ml sam platila 97 dolara (ili ti oko 60eura). Kad smo stigli kuci proverili smo cenu kod nas i kosta 147 dolara (odnosno 93 eura, bar tako moj suprug kaze, jer on je isao da proveri cenu).

muski, e ovo je bio neki paket pa ispadne da je 130 ml (jedan od 100ml i jedan od 30ml) DRAKKAR NOIR 60 dolara (ili ti 39 eura). Neznam koliko kosta kod nas.

Znaci ova dva parfema su tacno bila 99 eura.

Sve devojke iz nase ekipe su takodje kupovale parfeme, nesecam se koje, ali su im bili povoljni.

Najbolj je devojke da ovde par dana pred odlazak na more odete lepo u neku parfimeriju i popisete sve cene parfema koje vas zanimaju, pa ce te tamo na licu mesta da ih uporedite, i kupite nesto ako vidite da je jeftinije.

Jos jedna bitna informacija i savet (mislim da je negde vec receno ali nije na odmet ponoviti)

Po sletanju, odnosno po ulasku u Egipat imate 48h pravo da kupujete u free shopu, znaci da kupujete bilo sta. Mi smo u blizini Charm Life hotela imali free shop, kada se od ovog hotela krene levo prema Grand hotelu pa posle nekih 100-150m, naravno pricam o novom delu Hurgade.

Imate jako jeftino pivo u free shopu, GROLSCH, to je holandsko pivo i kostalo je karton limenki od 24 komada 0,33 samo 18 dolara (odnosno oko 11 eura). To je pivo kod nas inace jako skupo. Naravno ima i drugih piva i zestine i vina, sto stranih , sto egipatskih. Jedino je problem u tih 48h, jer smo mi prvo bili u Kairu i kad smo stigli u Hurgadu vec smo bili mnogo vise od 48h u Egiptu. Moj suprug je poludeo sto nije mogao da kupi to pivo, jer mu je to inace omiljeno, s obzirom da je rodjen u Holandiju u mestu gde se pravi to pivo. Znaci poludeo je.

Znaci u prvih 48h u free shopu mozete da kupujete sta god hocete od pica, parfema, slatkisa....

Nakon 48h imate isto pravo da kupujete u free shopu ali samo iskljucivo egipatske proizvode, znaci samo njihova piva i vina. A njihovo pivo je bilo 1 euro (bilo je skuplje od Grolscha).

Nadam se da ce vam ova informacija pomoci :)

A na aerodromu u Hurgadi, u povratku, naravno mozete da kupite u free shopu sta hocete.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moguce! ja inace kod nas imam jedno mesto gde dobijam jako dobre cene parfema pa sam sa njima poredila i skoro su iste kao u hurgadi tako da mi je bolje da ovde uzmem, ali ako poredimo sa nasim parfimerijama onda se isplati kupiti u hurgadi. kreme su takodje jeftinije nego kod nas po parfimerijama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako ne, kupila sam mu veselu i zaadovoljnu sebe! :D:srce:

za muske nema tamo bo zna sta da se kupi, od tehnike nista, cak ni kozu nismo kupili jer je sve bilo s nekim znakom a ti plagiajti nam nisu u fazonu. Ili je original ili nije, falsh ne nosimo!

:ljutko: eh,to zadovoljstvo i veselje bas kosta :ljutko::):D :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ALO ,ĐEVOJKE !!! Vazne informacije nisu samo posto su parfemi!!!!!!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa zato smo i priču o njima zaključile još pre neki dan.

Kasniš!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

taj neki fazon... :lol:

mislim, ni mene ne zanima posebno cena parfema u egiptu ali ako vecinu zanima... samo napred... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:ljutko: eh,to zadovoljstvo i veselje bas kosta :ljutko::):D:cool:

ne koshta. ne nosimo originale :D :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ehehehe idem sa devojkom, no nadam se da nece biti toliki ekstremista! No, videcemo! :) Taman se sada citajuci vase postove pripremam.... :P

Čoveče ,one su u Egiptu nametnule strategiju da muško mora da ide za njima i čuva ih ,zato se samo malo izmakneš ili ubrzaš pa da vidiš kako će da šopinguju i cenjkaju se :besan: : :djavolko::D .Neko zatišje na ovom postu.Slabo se javljaju povratnici.

Izmenjeno (breskvicijus)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka