anafpn894

Shopping u Hurgadi

365 poruka u ovoj temi

U Kleopatri veliki peškiri koštaju 28,30,31 LE.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e da, ima lepog srebrnog nakita

Jooooj, jadan moj novcanik! Srebro, stizem! :) A kakve su cene srebra, da znam koliko jos da skupljam? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam tacno koliko je gram ali i tu ima cenkanja. meni je za prsten kao bvlgari od 11 grama trazio 60 e ali je na kraju spustio na 35e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a gde covece svugde

obidjes dve tri mi smo naleteli na neku s fiksnim cenama tamoje veliki peskir za plazu kostao 30 LE

Mi smo uvek isli u stari centar u soping.. pa krenes redom... od Regine ka Sea Gull-u, taj pravac i nazad.

Prvo smo overili Kleopatru, to cemo i ove godine. Tamo smo kupovali i razglednice i markice. Tu je najsigurnije.

A kozu smo kupovali u radnji koja se zove Dandy. imala sam negde i vizitku. Super lik cenjkanje je bilo bogovsko, dobili smo i sprite, jedno pola sata zaista najlepseg cenjkanja u mom zivotu. Ni malo napadno, onako sa stilom :)

A suvenire u nekoj radnji koja se zove GallAry (nije slovna greska, tako se zove). Tu nismo bas najbolje prosli (ali nas nisu ni pokrali) ali se bata pola sata smarao s nama za dva tri papirusa i to mala :)

Na pivo smo isli kod Alija, e sad da me ubijes kako se zove kafic, Negde na Village road-u, blizu hotela Grand, ali ni daleko od H. resorta, Znaci pravac od Staigenbergera ka Grandu, s leve strane negde...

U internet kafic smo isli kod Osame, albino arapina (mislili smo da je zalutali Rus ili Holandjanin) u trznom centru odmah preko puta Steigenbergera, dakle krenes ka Grandu od Steigenbergera, prvi trzni centar s leve strane, ima reklama :)

Nisam od pomoci ali sta cu kad pamtim ljude a ne imena kafica :)

To su prave informacije hvala ti Jovanche......... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto bi rekla jedna forumasica, gde, gde ......kazi konkretno gde se nalazi radnjica sa lepim peskirima.......pomozi nam malo da ne lutamo......daj nam makar neki orjentir.... :)

:D

errr... isto vazi i za srebro... :P :bez-zuba: :blink2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas dosta radnji sa srebrom u centru, od regine do sea gull hotela. ovaj prsten koji sam gore spominjala sam uzela u radnji koja je u sklopu mog hotela, regine. izbor je ogroman. radnja je spolja, nije unutar hotela, tako da je neces promasiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

oooo boze...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

oooo boze...

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Beren ako ides u zenskom drustvu nadrljao si :blink2: , moj decko takodje je nadrljao, pa mozda i necu u neki veliki shoping ali sta da radim kada volim da znam sta sve ima (za svaki slucaj, nikad se nezna) :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Beren ako ides u zenskom drustvu nadrljao si :blink2: , moj decko takodje je nadrljao, pa mozda i necu u neki veliki shoping ali sta da radim kada volim da znam sta sve ima (za svaki slucaj, nikad se nezna) :D

i moj je odlepio!!!svakodnevno smo se prepirali zbog moje zelje da zavirim u svaku radnju.......a tek u povratku kuci, na aerodromu u hurgadi kad sam uletela u free shop i navalila na parfeme i kozmetiku! estee lauder i lancome kreme su me kostale sate prepiranja i prepucavanja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eeee, ne znaš šta je gore!

Povedeš muško sa sobom... MUKA

Povedeš dete sa sobom... OPET MUKA

:ljutko:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma moze samo malo da gundja ali tiho, jer zna se ko je u kuci "gazda" :D ,e pa jer su povoljni ti parfemi u free shopu, prosle godine kada sam se vracala iz Turske zenske navalile na free shop ja svrnem da vidim sta ima kad ono cene iste kao u Beogradu ako ne i vece.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ehehehe idem sa devojkom, no nadam se da nece biti toliki ekstremista! No, videcemo! :) Taman se sada citajuci vase postove pripremam.... :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma moze samo malo da gundja ali tiho, jer zna se ko je u kuci "gazda" :D ,e pa jer su povoljni ti parfemi u free shopu, prosle godine kada sam se vracala iz Turske zenske navalile na free shop ja svrnem da vidim sta ima kad ono cene iste kao u Beogradu ako ne i vece.

za koji euro jeftiniji, u sustini kao i kod nas tako da nisam kupila parfeme, vec samo kreme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma moze samo malo da gundja ali tiho, jer zna se ko je u kuci "gazda" :D ,e pa jer su povoljni ti parfemi u free shopu, prosle godine kada sam se vracala iz Turske zenske navalile na free shop ja svrnem da vidim sta ima kad ono cene iste kao u Beogradu ako ne i vece.

Mi smo se vratili pre mesec dana iz Hurgade, zao mi je sto nisam imala vise vremena za free shop, kupili smo parfeme na brzinu bez biranja, cini mi se po povoljnoj ceni

Emporio Armani DIAMONDS 50 ml eau de parfum 55$

Giorgio Armani ATTITUDE 50 ml eau de toilette 56$

Takodje, na aerodromu imate i radnje sa srebrom, zlatom i suvenirima istim kao i u Hurgadi, tako da ako nesto zaboravite da kupite, imate sansu na aerodromu, a cene mislim da su prihvatljive!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka