grace

Egipat u avgustu?

57 poruka u ovoj temi

Ja idem svake godine u avgustu. Klima je sjajna, duva vetar i suv je vazdh. Preko dana hotel ili brod, plaza i suncobran, krema 50 faktor.

Nije preterano za obilaske ali ja sam i to odradila. U avgustu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa sta ces moja kad moras u augustu. Ja cu opet ako Bog da u junu.

:-)

Meni je to OK. Jedne godine sam bila u julu i brate nesto ne bih ponovila to iskustvo.

Ne kazem ni da je juni cvijece ali je bolje.

Ali niko ne pokazuje ponude za Sharm... smrc... bice Hurghada.

A ti Daniela? Kaca je malo veca ide li se ove godine???

Bas smo ja i jovance pricale o ponudama, vec kod big blua imaju i cijene... :-)))

Pa pogledaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gori more,tope se planine.biggrin.jpg

Jako su velike vrucine,idu preko 40 c, po meni nije pravi mesec za obilazak Egipta.

Cak i u septembru u Abu Simbelu, na krajnjem jugu Egipta, temperatura dostize i prelazi 40 c.

Znaci, obavezno kapa, naocare, lagana odeca, krema sa sto vecim faktorom i naravno nigde bez vode.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala vam puno svima na odgovorima, razmislicu

pa nije ni poenta da 10 dana svog odmora prevedem bezeci od sunca, jureci hladovine i ispijajuci litre vode...

videcemo!

pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao bre kakve ste pekmeze.

Odustace mi mimica od Egipta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

heheeheh ma nije mi toliko frka za mene ali decko ima da mi se rastopi na suncu nece hteti da izadje iz sobe...a ja ne bih to bas..

doduse letos smo isli u Tunis 28 avgusta valjda i nije nam uopste bilo previse vruce..sta vise, dozivela sam kisu i nevreme kakvo nikad nisam videla!

tako da nikad se ne zna sa vremenom.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nece, nece.... veca je opasnost tamo od suncanice jer duva vetar stalno pa nemas utisak da je tako vruce

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

heheeheh ma nije mi toliko frka za mene ali decko ima da mi se rastopi na suncu nece hteti da izadje iz sobe...a ja ne bih to bas..

doduse letos smo isli u Tunis 28 avgusta valjda i nije nam uopste bilo previse vruce..sta vise, dozivela sam kisu i nevreme kakvo nikad nisam videla!

tako da nikad se ne zna sa vremenom.

Pozdrav!

U Egiptu se zna sa vremenom,kisu neces doziveti,pa je to jedan razlog vise da posetis ovu lepu zemlju,jer kada pada kisa ,nista nije lepo.

Da ne bude zabune,ja sam samo odgovorio na tvoje postavljeno pitanje.biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno receno, bila sam u julu u Egiptu i ne bih ponavljala to iskustvo... :D Jeste suv vazduh, ok je na plazi pod suncobranom, ali cim malo odmaknes.... Meni se takav odmor ne svidja! Hehe, a ukusi su razliciti! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bila u avgustu u Egiptu. Bilo je toplo, ali ne pretoplo - taman. Klima je fenomenalna!!! Bar je nama godila. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno receno, bila sam u julu u Egiptu i ne bih ponavljala to iskustvo... biggrin.jpg Jeste suv vazduh, ok je na plazi pod suncobranom, ali cim malo odmaknes.... Meni se takav odmor ne svidja! Hehe, a ukusi su razliciti! biggrin.jpg

Da i ja sam jednom bila u julu (sredina i kraj) i bilo je pakleno. Tacno to sto kazes, cim odmaknes... papreno...

Od tada idem uvijek nekako u junu i bolje je dosta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, upravo sam razgovarala sa deckom i resili da ipak idem u Egipat u avgustu mesecu!

jaoj majko kako cemo nas dvoje plavih da pogorimo?

drago mi je da sam resila sa jedne strane

ali sa druge tek mi sada krece panika oko temperature....

razmisljamo o el guni za sada...

mada vidim da i u sharmu ima prelepih hotela...

sta predlazete ljudi za nekog ko prvi put pali za egipat?

ps. Hvala svima unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e sad cula sam raznorazne price, kumovi bili krajem septembra pogoreli ko rusi, brat bio u junu kaze prijatno sa vetricem, kapiram da je Sharm mnogo topliji od Hurgade. Ali i mi smo uslovljeni odmorom u avgustu a vodimo i dete od 3 god da li smo :lud:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

visok faktor zastite,pod suncobranom i cesto mackanje bice ok.bebice sam vidjala bas male,sa sve kolicima ih roditelji vode brodom na rajsko ostrvo,a one samo gugucu i lepo imosmeh1.gif .bez brige,ako se ponasate kako treba,mislim na zastitu od sunca,sve ce biti dobro..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve je to lepo, nego...posto i ja idem u Hurgadu za nedelju dana...kakvo je vreme nocu? :D Glupo pitanje, znam, ali nikad nisam bila u Egiptu...pretpostavljam da nema apsolutne potrebe nositi nesto sa dugim nogavicama i rukavima, pa makar to bilo laneno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26839
    Ukupno tema
    901419
    Ukupno poruka