veca07

Hotelske plaze

180 poruka u ovoj temi

Da li neko zna koji hotel (a da je u centru) ima plazu bez kamenja, korala i sl?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna koji hotel (a da je u centru) ima plazu bez kamenja, korala i sl?

Ako misliš na Hurgadu, ja sam bio u htl Regina i htl Vawes (u centru) i ni jedan nema neku lepu plažu. Imaš ono malo peska ispod ležaljki a u moru ti je svugde kamenje i stenje i u centru i u drugim hotelima daljim od centra (bio sam i u takvim). Uopšte u Egiptu nemaš lepih plaža. Skučene su, ograđene totalno i to malo kvari osećaj slobode i komocije.

Slično ti je i Šarmu. Tamo plaže nisu tako totalno ograđene i možeš šetati duž obale komotno i pored drugih hotela, pesak je divan i ima ga više nego u Hurgadi, ali u moru je isto. U stvari nije isto! Ako kupiš tamo one kineske patike za vodu i odšetaš malo dublje u more, videćeš ribe i korale da ih pamtiš za ceo život. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uopšte u Egiptu nemaš lepih plaža. Skučene su, ograđene totalno i to malo kvari osećaj slobode i komocije.

Nikako se ne bih slozio sa tobom! Plaze u Egiptu mogu da budu fenomenalne. Hotel Empire (u starom centru) ima svoju plazu koja mozda jeste malo skucena, ali nema stena niti korala u vodi.

Hotel Magavish, van grada, ima pescanu plazu dugu nekoliko kilometara, vrlo slobodna i komotna, za moj ukus i previse. To je jedna od najboljih plaza u Hurgadi, kako smo saznali od nasih vodica.

Uopste, crveno more je jedno od najlepsih na svetu, a meni se narocito dopada jer je voda topla.

Ja sam bio u Empire, mogu ti poslati slike na mail ako te zanima vise detalja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O kakvom kamenju pricate ljudi???? Kako da posaljem sliku?

Izmenjeno (Dejan pajic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja se cudim.

Plaza hotela Sun&Sea jeste bila donekle skucena, ALI je prilaz vodi i ono koliko imate sa dnom dok ne krenete da plivate -pesak i samo pesak.

A POSEBNO me cudi insistiranje na odsustvu korala - necem najlepsem sto mozete, SVAKODNEVNO da gledate dok plivate, sa sve fantasticnim ribicama kojih oko njih ima. Moj pomenuti hotel je imao u neposrednoj blizini jedan takav dug greben.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo kako izgleda plaza hotela Desert rose, meni je bila savrsena, napravljena je u vidu lagune, nema talasa, nema nikakvih trava ili zivuljaka u vodi. savrseno je sve cisto

dsc01837ab3.th.jpg dsc01902dz9.th.jpg

kad smo isli na giftun sa broda sam videla neke hotelske plaze koje su bile toliko tragicne da sam pomislila "i neko im placa da bude ovde??"

Izmenjeno (KitKat)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok je plaza Deset Rose-a ali je vise kao uvala vestacki napravljena,mada ima deo koji je na otvorenom moru,ali on nije bas najbolji, ja sam licno vise vremena provodio na bazenu...ali je najbolja plaza hotela Magawish..ogromna,dugacka i mislim da pustaju iako nisi gost hotela,ali se raspitaj za ovo jer nisam siguran..pa nebi da ti dam pogresnu informaciju..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se nalazi taj hotel?

Kakvo je more, da li u blizini ima korala i ribica?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.magawish.com imaju ronilacki centar svoj..mada to ima manje vise svaki veci hotel..idi na izlete ronjenja i tu ces osetiti pravo ronjenje..mada i sa svojom maskom i sorklingom na moru pored plaze ovog hotela se moze svasta videti ali su koralni grebeni prava stvar,ali za to treba izlet sa brodom..ne znam da li ima pored hotela greben..to ce bolje reci neko ko je duze vremena proveo u ovom hotelu i ronio u blizini ..pa ako ima takvog neka se oglasi..pozdrav..Ali najduza plaza i najlepsa u Hurghadi..mada mi se hotel licno ne svidja...Dosta je star,licno 4*sa velikim minusom..mozda i 3* kategorizacije..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sto se tice naj plaze i naj boje vode..nesto najlepse sto sam video..svetlo svetlo plava..boja..to je ipak Rajsko ostrvo..ma kao Karibi..ovaj izlet ne treba propustiti ima i ronjenja u istoj kada smo vec do njega..Raj na zemlji,mada je pustinja ostrvo u pitanju bez trunke vegetacije,zato je leti pakao zato poneti vode dosta i fakor ogroman..i neki sesir ili kacket obavezno..Meni licno naj izlet vezan za Hurghadu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Okačiću u MFT slike i Rajskog ostrva i plaža a i neke koje sam slikao pod vodom. Kvalitet nije neki jer je aparat za jednokratnu upotrebu, ali bolje i tako.

Pored mog hotela je bio duuuuuuug koralni greben, i svaki dan sam gledao ribice, sarene i raznovrsne tek malo manje nego oko ostrva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako se zove to Rajsko ostrvo na engleskom ? Jel to mozda Giftun Island?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ostrva ima više, a imam utisak da sva njih zovu tako - Giftun.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, na Magawish plazu mozes da odes i ako nisi gost hotela. Pritom, portiru na ulazu u kompleks moze da dune da vam naplati ulazak, sto se nece dogoditi ako ste sharmantni :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako se zove to Rajsko ostrvo na engleskom ? Jel to mozda Giftun Island?

Jeste to je jedno jedino ostrvo koje se zove tako Giftun ili Paradise island

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka