veca07

Hotelske plaze

180 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u Hostmarku? Interesuje me da li je plaža ono kilometar pa buć ili je ulazak u vodu postepen?:novine: Hvalaaa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili smo se 23 iz Hurgade, hotel Meriot. Bili smo sa detetom od 2,5 god. Ne razumem zasto ljudi misle da je bezbednije ici s malom decom u Crnu Goru ili Grcku ili ... nego u Egipat. Ako neko ima pravi odgovor bila bih zahvalna.

Nasa plaza je bila divna, pescana, bez korala, sa puno raznobojnih ribica i po kojom bezopasnom meduzom, bez talasa, bez jakog vetra, plicak taman koliko treba, ma pravi raj.

U pravu si. Plaža u Marriott-u je fenomenalna. Bio sam tamo krajem jula. Zapravo hotel ima 3 plaže: jedna pre mostića, druga posle mostića gde je kite surfing i ona mala plažica na ostrvu hotela. Kakva plaža takav i hotel- FENOMENALAN!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza htl. CONTINENTAL za svaku preporuku! Ne previse velika uvala, tri reda lezaljki, voda cista, prozirna, preliva se iz zelene u plavu. Nema korala, ni podvodnog sveta, ali je milina za plivanje. Plicak je vrlo mali, zapravo svakim korakom se ulazi sve dublje i dublje postepeno, tako da mozes dase igras u plicaku sa decom ali i sasvim normalno da plivas. Pored je hotel HILTON RESORT koji ima plicak u beskonacnost i jos jednu lagunu malo dalje od obale, tako da je i to dobro za decu. Korali su zaista lepi za gledanje i ronjenje, zadovoljio me izlet na Rajsko ostrvo i ronjenje na moru.Ipak, da svakog dana razmisljam da se ne ogrebem na neki koral, to ne hvala. Ukusi su razliciti, znam, ali mislim da je ova plaza jedna od najboljih u samoj Hurgadi, kao sa slike!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Hostmarku?

Mi smo bili i nauživali se!

Zavisi od plime i oseke, ali do pravog plivanja ima bar 100 m. kroz vodu po pesku ili po pesku van vode okolo po plaži. Onaj ko voli samo da pliva može da ode na ležaljke skroz desno u krug i imaće odmah dubinu. :srce:

U laguni je voda baš topla, ko bara!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Royal Palace 4* ima jako lepu plazu! Ali on nije u Sakali nego u centru Memse. Plaza je bas kakvu ste opisali da zelite :) I meni je pri odabiru hotela najbitnije da je plaza lepa, a u ovom hotelu me je odusevila!

Hteo bih da kažem da je kopneni deo plaže Rozal Palace-a stvarno lep, ali je zato plićak prevelik. Kada je oseka, voda se povuče po više od 20 metara. Dođete do konopaca i voda vam je do grudi. Ako hoćete da plivate, morate da zađete među brodove i čamce.

S druge strane položaj je takav da nema talasa ni po jačem vetru.

Po meni ova plaža je idealna za neplivače i roditelje sa malom decom. Ako volite da plivate, zaobiđite ovu plažu u velikom luku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alfica je napisala/o da je plaza u Hilton Resortu plicak! Mi smo bili u tom hotelu i plaza je bila fenomenalna. Nakon 3-4 metra vise ne moze da se stoji. Deo koji je ogradjen je pravougaon (uvalu deli sa jos jednim hotelom) i moze da se pliva do besvesti.

Ono sto je mozda Alficu navelo na taj zakljucak je sprud koji ili, je totalno izvan vode, ili je malcice ispod nivoa vode, tako da izgleda da je plicak od obale pa do u beskonacnost. No, do spruda ima da se pliva i pliva.

Zato, moj glas za plazu u Hilton Resortu.

Naravno, preskocili smo preko zidica i otisli na plazu Kontinentala. takodje, odlicna plaza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza htl. CONTINENTAL za svaku preporuku! Ne previse velika uvala, tri reda lezaljki, voda cista, prozirna, preliva se iz zelene u plavu. Nema korala, ni podvodnog sveta, ali je milina za plivanje. Plicak je vrlo mali, zapravo svakim korakom se ulazi sve dublje i dublje postepeno, tako da mozes dase igras u plicaku sa decom ali i sasvim normalno da plivas. Pored je hotel HILTON RESORT koji ima plicak u beskonacnost i jos jednu lagunu malo dalje od obale, tako da je i to dobro za decu. Korali su zaista lepi za gledanje i ronjenje, zadovoljio me izlet na Rajsko ostrvo i ronjenje na moru.Ipak, da svakog dana razmisljam da se ne ogrebem na neki koral, to ne hvala. Ukusi su razliciti, znam, ali mislim da je ova plaza jedna od najboljih u samoj Hurgadi, kao sa slike!

Slazem se. Fenomenalna plaza. Velika, prostrana, nisu lezaljke natrpane kao u Hiltonu. Svaka preporuka. Plaza Steingerbergera nista ne valja, kao i sami ulaz u more. Plicak je maltene do zastitne ograde, mada hotel je vrh.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakva je plaža u Sindbadu?Unapred zahvalna... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je plaža hotela Elysees? Gledala sam neke video snimke plaže, deluje mi da ima mnogo ležaljki a plaža jako mala!? Ima li kakvih sadržaja za decu ( moja kćerka ima 7 godina ) i koju plažu preporučujete a da je negde u blizini ovog hotela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža hotela Elysees je jedna moderna i fino skockana plaza, sa mnogo ležaljki cak zna da bude i pretrpana. Tj ako ocekujete neku plazu dugu i siroku to nema ovaj hotel. Al pored hotela Elysees je plaza za koji se placa ulaz zove ze Old Vic i po meni je najlepsa plaza u Hurgadu. Ogromna, nema toliko guzva jer su skoro sve egipcani sa porodicama i nasi ljudi koji zive dole sa porodicom. Tako da to je po meni jedino pametno resenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vesnasm, znaš li koliko je ulaz na tu plažu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne secam se tacno al misli da je nesto bilo oko 20-30 funti. A to je negde oko 3 eura. Uzivaj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima inforamciju kakva je plaza hotela Hilton long beach? Da li ima korala? Kakav je prilaz? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sve ljubitelje velikih,peskovitih,cistih plaza sa tirkizno plavim morem...

Takve plaze mozete naci smo u hotelima koji su od 30do 50km udaljeni od cenra Hurgade!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tačno. Velike, peskovite, čiste plaže, prirodno nastale (dakle, ne veštačke lagune) sa lepim morem su plaže hotela Caribbien World i hotela Palm Royale, koji se nalaze u Soma Bay, a što je oko 40 km od Hurgade.

Takva je i plaža hotela Sunrise Royal Makadi i plaža Tia Heights koji se nalaze u Makadi Bay, a što je 30 km od Hurgade.

Odličnih plaža ima i u blizini Hurgade. Svi kažu da je najlepša plaža u samoj Hurgadi plaža hotela Magawish Swiss In, a koji je od centra u Sakali udaljen nekih 6 -7 km.

Ali lepih prirodnih plaža, u kojima nije plićak, ima i novom delu Hurgade, Memši. Odličnu plažu ima Grand hotel, koji naše agencije uopšte ne rade. U njemu su uglavnom Nemci, pa je moguće da je ceo zakupljen od nekog nemačkog turoperatora. Nije loša ni plaža hotela Sindbad beach.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka