veca07

Hotelske plaze

180 poruka u ovoj temi

Giftun nikako ne treba propustiti!!

Evo jedna slicica

dsc02085ie8.th.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l bio neko u hotelu Sereniti Makadi Heights, ili Prima Life Makadi?

Bas mi se svidja ovo sto vidim, ali me najvise interesuje kakve su plaze i more. Cula sam da je ponegde plitka voda po pola kilometra! 100-200m mi je prihvatljivo da pesacim po moru, ali bash 500..sad.gif ?

Dvoumim se izmedju nmjih, ili mozda Caribbean, vidim da ga hvale. Kakva je tu plaza?

pozzzzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obzirom da na plazi provodim jako puno vremena (i do 10h dnevno) i da je to gotovo ono sto opredeljuje moj izbor hotela (4-5 zv.), zanima me vase misljenje - koja je najbolja hotelska plaza u Hurgadi? Mislim na centar - Sakale!

Sta znaci najbolja plaza: bez flore i faune, kamenja pod nogama i pesacenja od po 100- 500m u plicaku, bez merdevina i sl. gluposti, vec ono - laganica & ufur a posle 5-6 metara - dubina.

PS Cuo am da sem hotelskih postoje i nekakve dve privatne plaze, koje su vrh al zaboravio sam im imena.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

najbolje plaze nisu u centru hurgade,to je sigurno,sto je i logicno.kao kad bi ste u Baru trazili plazu.

mislim da su ljudi nahvalili najvise plazu interkontinentala.bas u sakali,ne znam..

a ko trazi 10h plaze i sve ono sto zelite,onda se ide juzno,makadi,soma bej...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Royal Palace 4* ima jako lepu plazu! Ali on nije u Sakali nego u centru Memse. Plaza je bas kakvu ste opisali da zelite :) I meni je pri odabiru hotela najbitnije da je plaza lepa, a u ovom hotelu me je odusevila!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sindbad Beach Resort takodje ima bas lepu plazu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obzirom da na plazi provodim jako puno vremena (i do 10h dnevno) i da je to gotovo ono sto opredeljuje moj izbor hotela (4-5 zv.), zanima me vase misljenje - koja je najbolja hotelska plaza u Hurgadi? Mislim na centar - Sakale!

Sta znaci najbolja plaza: bez flore i faune, kamenja pod nogama i pesacenja od po 100- 500m u plicaku, bez merdevina i sl. gluposti, vec ono - laganica & ufur a posle 5-6 metara - dubina.

PS Cuo am da sem hotelskih postoje i nekakve dve privatne plaze, koje su vrh al zaboravio sam im imena.

Mi smo prošle godine bili u SeaGull hotelu u samom centru Sakale i plaža u Novom delu hotela je slična toj koju si opisao. Nema flore i faune, ima nešto malo korala kada se malo otpliva, pa je lepo ako neko voli podvodni svet. Nema merdevina, kamenčuga i ulaz u vodu je sasvim normalan, nema plićaka od 500m. Jedino što plaža nije nešto mondenska, nema baldahina i sličnih stvari, ali ima sasvim solidnih ležaljki i suncobrana.

U Starom delu hotela je laguna i plićak, ali je ova sasvim solidna, jedino što nije prevelika, mada nema gužve.

Pozz!

Izmenjeno (cicaubica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

najbolje plaze nisu u centru hurgade,to je sigurno,sto je i logicno.kao kad bi ste u Baru trazili plazu.

mislim da su ljudi nahvalili najvise plazu interkontinentala.bas u sakali,ne znam..

a ko trazi 10h plaze i sve ono sto zelite,onda se ide juzno,makadi,soma bej...

i ja sam cuo da je ova plaza jedna od lepsih ako ne i najlepsa u hurgadi. Takodje su mnogi nahvalili plazu Magawish hotela. Interesuje me da li mogu da se koriste ove ili bilo koje druge hotelske plaze iako nisi gost hotela, naravno uz placen ulaz ?

Izmenjeno (aca_duca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam da li moze,jedini hotel koji je davao uz 30LE ulaz je elize i to je ono sto je ucinilo da taj hotel odmah zaobidjem(pored toga sto nema terase).mislim,kad bi svaki hotel davao da drugi ulaze,pa i sa placanjem to nije to.desavaju se kradje,svasta nesto..svako ko uplati,treba da bude u svom hotelu.

drugo je to kad udjete samo da pogledate,jer eto,zelite mozda sl.put bas u taj hotel.

inace,volim hotele koji ne dopustaju to.kao i oni koji imaju akva park pa svako ko plati moze da udje me ne zanima.od buljuka stranih osoba se osecam kao da ce neko da me pokrade.

generalno,svi sede u svojim hotelima.mozete ipak otici i pitati da vidite.ja verujem da ce vas to pustiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila i videla par plaza, Magawish najduza i najlepsa,Hilton cula da ne valja. Medjutim ono sto je mene privuklo u Golden five je normalan pristup vodi (pesak) 800m otprilike duzine ukupno. Ali naj vaznije mi je bilo sto ima u blizini korala i mali milion ribica, ukradem hleb sa dorucka i pravac voda, ribice ti jedu iz ruke, razu smo videli bar tri puta. Ono sto sam videla na snorkingu na Rajskoj plazi mogla sam da gledam svaki dan :)) pa po dva sata nismo izlazili napolje, imam dokaz :) izgoreli listovi na nogama i ledja :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

plaza od hotela magawish je po mom misljenju savrsenstvo !

posle par metara si u dubini i mozes lepo da plivas..Cista plaza, ogromna, peskovita, udobne lezaljke, restoran, tusevi... u desnom delu plaze je `guzva` sto se tice slobodnih mesta na lezaljkama dok u levom je milina.. sam budes kad god hoces :) da dodam jos za desni deo.. guzva je samo na lezaljkama dok je u vodi pravi raj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogi koji su bili, slozice se sa tobom. Mada je moj favorit i dalje Golden 5 zbog bogatog podvodnog sveta.

Koga interesuje... ima meduza ali potpuno su bezopasne, mi se igrali dobacivke sa njima osmeh1.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel mozemo da udjemo u tu Golden 5 i mi koji nismo gosti hotela....?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozete, samo egipcani ne mogu. od kapije samo pravo i izlazite na plazu. obavezno masku i disalicu i malo hleba u gace osmeh1.gif))) tako smo mi osmeh1.gif))

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel se tako zove hotel golden 5 beach? i gde se nalazi....? placa li se sta? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka