veca07

Hotel Roma Hurgada

113 poruka u ovoj temi

Jel bio neko ove godine (2012.)? Ajde drugari, pisite utiske...ja idem 27.07. i cim se vratim-kuckam. Dajte sve info koje ste zapazili, puno ce nam koristiti...

Jel moguce da nema nista od ROME ove godine?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem u Hurgadu, u avgustu (prvi put). Da li neko ima ovogodišnje informacije o hotelu Roma?Bilo šta bi dobrodošlo.

Pozdrav! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuju realni utisci za ovaj hotel. Stavrno mi nije bitan vizuelni izgled hotela, osim da mi je cisto i da je hrana koliko-toliko ok (vise zbog brata koji ceo zivot letuje u Hiltonu - snobizam, a meni ne pada na pamet da dajem tolike pare za hotel u kojem cu najmanje vremena provesti.

ove godine bih sa bratom da putujem u HGD ybog ronjenja jer su me njegove slike bukvalno zarazile!!!!1

Molila bih Vas da mi kazete kakav je Roma hotel....(ups, cini mi se da sam to vec rekla)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

realno-hm..sta je za nekog realno,koliko ljudi-toliko cudi..

elem,cistoca i nije neka,ali zale se ljudi na cistocu i u duplo skupljim hotelima,tako da...sobe se ciste kao maca repom,bolje-ako ostavite baksis.

hrana je ok,necete gladni biti.

lokacija je odlicna za izlazak u grad.

plaza je sasvim solidna,sem ako nisu zatvorili-mozete koristiti i plazu sa desne strane,ali se mozda nesto i izmenilo za poslednje 2 god.

realno,za mlade koji nisu snobovi-sasvim solidan hotel.oni koji su snobovi-onda moraju da plate vise-cini mi se da je to sasvim jasno.

mozda ce brat snob biti razocaran.. :sorry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na odgovoru!!!!!!! ne verujem da ce smeti da se zali, obzirom da nema s kim da ide :P:P:P a jasno mu je da mi ne pada na pamet da dajem 700e za Hilton jer cu pre potrositi pare na izlete i izlaske - a mozda i na krpe, nego na narukvicu oko ruke, a niti cu pojesti..niti popit za te pare. Hotel mi je samo za prenociste. Njega interesuje samo ronjenje, i non stop je na pucini...razlicita interesovanja..sta da ti kazem :( meni je ovo vec 4 put da idem u Egipat, tri puta sam ostajala u Kairu, sto zbog decka koji zivi tamo, sto zbog friendova. bila sam u Sharmu ali mi nije neki dojam obzirom da se ulazi sa pontona u vodu.... i tamo sam bila u renaissance hotel sa 5* koji je savrsen....ali, ni u cemu nisam uzivala, jer sam non stop bila na izletima..tako da, po meni to je cisto bacanje para...kazem - po mom misljenju!!!!!!

poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako vam je glavno ronjenje,onda ste vi celi dan na moru i zaista je glupo bacati pare.ima gde da se spava,okupa,pojede,ako mu ne valja vecera blizu je mek,picerija odmah tu blizu,tako da je super.a i ronilacki centar je bas na plazi Rome.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima sveze informacije vezane za Romu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da napisem svoje iskustvo sa ovim "hotelom''.Kada samo stigli preko noci,cekali smo smestaj u sobe,udjemo u sobu,prvi utisak ok,nista spec...to smo i ocekivali.Kuplatila su u ocajnom stanju,tus koji je svih deset dana zezao pa smo imali mlaz tople.mlaz hladne vode.Moja soba je bila na cetvrtom spratu a najveci sok mi je bio kada sam videla buba ruse u sobi,odmah sam trazila da me premeste u drugu sobu posle ubedjivanja od strane menadzerke da su to termiti.I u drugoj sobi ih je bilo,meni je to zgorcalo celo letovanje a sve ovo pisem iz razloga da neko drugi ne prodje ko ja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka