veca07

Hotel Roma Hurgada

113 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom hotelu? Cula sam da je u centru i da je sadrzaj ok, ali me interesuje kakva je plaza. Posebno mi je bitno da nema kamenja ili korala i sl. Ili mozda neki drugi hotel sa takvom plazom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo Roma mi je zapao za oko jer ostali koje sam gledala imaju malu,prljavu plazicu...ja bih da idem u junu za Egipat pa trenutno trazim hotel ;) .Interesuje me da li je neko bio u hotelu SAFIR ili u gore pomenutom. Videla sam i hotel LOTUS BAY koji mi izgleda najlepse ali je 40km od Hurgade sa predivnom plazom B) Ako neko ima da mi preporuci neki hotel, slobodno ali da cena ne ide preko 250 evrica za nekih 10/11 PP. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U samom je centru...hotel je ok..licno nista posebno jer sam ih obilazio sve..Ako budete vise vreme provodili na izletima ok hotel..ali nista vise od toga..Bolji su hoteli van grada,ali za taj novac ih nema..Mozda za taj novac za nijansu bolji San&Sea i tu se mozete lepo provesti,mada im plaza nije neka...iako ima manje zvezdica..meni licno bolji ali stvar ukusa..Mislim da je za taj novac najbolji..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hotel Roma...definitivno bolji od Sun&Sea.Ako ne zelite da udjete u dolmus,da za 2 minuta hoda budete u centru grada,ako vam nije toliko bitna ne plaza(sasvim je ok) vec ulaz u more (jer je na samom pocetku puno korala tako da je plivanje moguce u dubini a brckanja u plicaku za nas starije nema)...Ako vam je bitna gostoljubivost osoblja(dozvolili su nam da svih 6 soba - koje smo uzeli mi Srbi-u prepunom hotelu,budu zamenjene boljim - cak do 3 puta)...Definitivno zasluzuje 4 zvezdice (polozaj,klopa,cistota,ljubaznost,sigurnost) iako ima sigurno lepsih i novijih u Hurgadi.Ako zelite da imate tisinu i mir,imate klince,definitivno vam ne bih preporucujem Romu!Ako zelite da videte slike ili pitate nesto konkretno,slobodno pitajte...

U svakom slucaju zelim vam lep provod!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DALI NEKO ZNA CENE ESKURZIJA

KAIRO,LUXOR

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja moram malo da komenatrisem makar me neki anatemisali na ovom forumu

ja kad sam resila da idem u egipat - hurgadu prvo sam sela jedno vece i pootvarala sve teme na ovom forumu - egipat i iscitala ih... a onda postavila pitanje za koje mislim da nisam nasla odgovor...

previse se rasplinjavamo i otvaraju se iste teme... ovo za cene ekskurzija... ima bar na 5-6 mesta sa detaljnim opisima...

ako se ovako nastavi uskoro necemo moci da nadjemo gde se sta nalazi...

isto vazi i za mnoga druga pitanja u stilu - da li ovaj hotel ili onaj... ako detaljno iscitate svih desetak stranica (to je par sati vremena) videcete mnogo vise utisaka i odgovora na vase pitanje nego da vam sad ovde neko u nekoliko recenica kaze svoje misljenje.

Zato - potrudite se malo i prvo pogledajte da li negde mozda vec postoji odgovor na vase puitanje.

Ovo je od mene sasvim dobronamerno jer sam i sama novi clan na ovom forumu i nadam se i ja da cu posle mog povratka iz Hurgade (odlazak se priblizio) i ja nekome pomoci savetom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo 08.07. u Romu pa posto nista specijalno nisam nasao na forumu molim forumase za par informacija:klopa,plaza,polozaj...?Verovali ili ne skoro svi aranzmani za pocetak jula su vec popunjeni u par agencija koje smo obisli pa Roma nije bio nas izbor vec jedino preostalo resenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu samo da vam kazem,ne ocekujte puno od plaze,tj.more nije nesto na Rominoj plazi.Na samoj obali imate i bazen a u hotelu takodje.To je jedina zamerka,ostalo je sasvim solidno.Polozaj fenomenalan za mladje,koji zele da budu u centru.Nema potrebe za voznjama dolmusem za svaku sitnicu,u roku od minut dva ste u centru grada peske.Hotel je dobar,osoblje fenomenalno,klopa dok smo mi bili tamo vise nego zadovoljavajuca.Ako vas nesto vise zanima,pitajte.Mogu samo reci da se opet vracam tamo,ove godine.Ne bih da experimentisem sa resortima i pesacenjem 10 do 15 minuta samo do zgrade sa klopom na 50C a da ne pricam koliko vam je potrebno da se iz veceg resorta izvucete do kapije gde bi trebalo da cekate taxi....Ima boljih mesta od Rome,takodje u centru,poput Regine ili Sea Gulla.Preporucujem oba!Bolji su od Rome.e sad ako je u pitanju budzet,za onoliko koliko platite budite sigurni da cete biti vise nego dobro zbrinuti.I savet,obavezno uzmite sef...ne razmisljajte

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U avgustu idem u Hurgadu , hotel Roma.

Zanimaju me tri stvari u vezi hotela:

Da li su sobe čiste?

Da li su sobe dovoljno rashlađene obzirom da je klima centralna?

Da li su obroci raznovrsni ili se samoposluživanje svodi na tri-četiri jela?

Ako je neko bio u "Romi" i uz to je spreman da napiše neku,HVALA.

POZ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ivane, kao sto znas sa nekog drugog topika ja sam prvo uplatila Romu, ali kada sam videla ove slike, toliko sam se zgrozila da sam se, maltene, razbolela i promenila sam hotel.

http://www.holidaycheck.com/hotel.php?ch=u...g=0&seite=1

ti pogledaj, pa zakljuci sam..

mozda su ga u medjuvremenu renovirali, najbolje da opise neko ko je skoro bio..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam bila u Romi ali sam cula price ljudi koji su se vracali zajedno sa nama u Bgd. a letovali su u Romi, i jednom recju svi su bili razocarani, nijednu lepu stvar nisam cula

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje! Ipak si trebao prvo da se raspitas! smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od hotela ne očekujem mnogo.U Egipat idem, pre svega, zbog izleta.Ipak, nadam se da su sobe u hotelu čiste i dovoljno rashlađene.

Da li je neko bio u "Romi"?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji prijatelji su bili u Romi.Zalili su se konkretno na cistocu i na to sto se u kupatilu osecala kanalizacija.

Ipak u Egiptu ne treba birati tako jeftine hotele.Zao mi je sto se nisi bolje raspitao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mora da znaci Snele...S&S je jos jeftiniji a sasvim pristojan hotel, ja bila, a i cula od drugih ljudi pozitivne komentare..ti znas zasto ja necu da idem ponovo tamo..da je lokacija naseg hotela ne bih se dvoumila, majke mi...doduse, to je jedini jeftin hotel za koga kazu da je ok, pa je verovatno izuzetak..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka