vlada63

KALAMITSI

728 poruka u ovoj temi

Hvala, značilo bi mi. Mi krećemo 14.7. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, značilo bi mi. Mi krećemo 14.7. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo obećanog iskustva sa Didakis studios. Mi smo bili smešteni u starom objektu iznad taverne. Pogled sa terase odličan. Mesta na terasi ima dovoljno i sunce je samo rano ujutro. Studio je prosečnih dimenzija sa osnovnim stvarima. Kuhinja najosnovnije posuđe, rešo jedan od najsporijih koje sam video ( za kuvanje čaja oko 20 min ) . Studio je čist ali se oseća da je starija gradnja. Peškire i posteljinu menjaju na 3 dana. Kupatilo malo bez zavese za tuširanje. Ukratko prosečan smeštaj na fantastičnoj lokaciji i sa prelepim pogledom . Noviji deo iza u dvorištu mislim da je bolji u pogledu čistoće ali sa lošijim terasama na kojima ima više sunca. Mesta za parkiranje ima u dvorištu. Generalno sam zadovoljan smeštajem , a i samim mestom i vratiću se za 5-10 godina da vidim promene. Ako nekog zanima još nešto neka pita.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na utiscima! 

Što se tiče mesta, kako se kreću cene ležaljki? Kakvo je snabdevanje u samom mestu? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...rešo jedan od najsporijih koje sam video ( za kuvanje čaja oko 20 min ) ...

Naše iskustvo (istina sa sasvim druge lokacije  - Vrahos, Nitsa studios) : regulator jačine je obrnuto postavljen tako da u stvari tamo gde obično bude najjače, u stvari najslabije.. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na utiscima! 

Što se tiče mesta, kako se kreću cene ležaljki? Kakvo je snabdevanje u samom mestu? 

Za ležaljke nisam pitao ( imao sam svoj suncobran i ležaljke i bilo je mesta da se postave ). U mestu ima dve prodavnice sa malo jačim cenama, ali ništa tako drastično, i osrednje su snabdevene. Ako ste kolima najbolje je da veću kupovinu obavite u Sikii ili Sartiju. Giros pita - 3E , Porcija girosa ili suvlakija - 7E kod Dimitrisa a ima i još 3-4 taverne.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prošao je i naš odmor pa da podelim utiske...

Boravili smo u vili Didakis u Kalamitsiju od 15,7, - novija kuća. Smeštaj je bio dobar, Imali smo sve što je potrebno za boravak. U sobi smo imali jedan francuski ležaj i krevete na sprat, nama izdata za dve osobe. Kuhinja ima osnovno, sudoperu, frižider i rešo sa dve ringle. Od posuđa najosnovnije. Kupatilo je malo, sa tuš kabinom. Najbolji deo smeštaja je terasa koja je osunčana samo ujutru. Naša terasa je imala pogled na more. Obezbeđen je i parking za sve.

U starijoj kući nalazi se taverna koju drži isti gazda. Gazda je izuzetno prijatan i fin čovek. Nije nametljiv ali je uvek tu ako nešto zatreba. 

Što se tiče samog mesta, idealno mesto za odmor. Predivna peščana plaža, topla i čista voda čak i kada je lošije vreme. Mesto ima malo šetalište sa nekoliko kafića i taverni. Ima dve prodavnice koje su skuplje nego u drugim mestima na Sitoniji.  Cene je naveo Dr. Dodala bih još cene ležaljki. Cavo Kalamitsi naplaćuje dve ležaljke i suncobran 15 evra dan plus piće, Chica beach takođe naplaćuje ležaljke plus piće, beach bar Paralia naplaćuje samo konzumaciju.

Sve u svemu, jedno od najlepših mesta u kojima sam letovala, mnogo više od očekivanog.  

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za ležaljke nisam pitao ( imao sam svoj suncobran i ležaljke i bilo je mesta da se postave ). U mestu ima dve prodavnice sa malo jačim cenama, ali ništa tako drastično, i osrednje su snabdevene. Ako ste kolima najbolje je da veću kupovinu obavite u Sikii ili Sartiju. Giros pita - 3E , Porcija girosa ili suvlakija - 7E kod Dimitrisa a ima i još 3-4 taverne.

Imam jedno pitanje... Posto planiramo i iduce godine u isti smestaj, zanima me kakve su terase u kuci u kojoj je taverna. Da li su fizicki odvojene od drugih terasa? U starom delu su sve odvojene. Hvala unapred na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868463
    Ukupno poruka