vlada63

KALAMITSI

722 poruke u ovoj temi

Mislim da smo prosle godine pisali,neko se raspitivao...jesi gledala preko pretrazivaca? Ja sam samo prosla kroz mesto,slatko,ali vrlo malo,bez mnogo sadrzaja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znate li nešto o hotelu Ermioni i uošte o Kalamitsiju, kako i o agenciji Astra travel iz Beograda koja je organizator? Čini mi se da imaju fine ponude za Sarti takođe.

Hvala!

Sto se smestaja tice,ne znam kakav je,premda po smestaju iz Sartija,mislim da Astra verovatno ima sasvim pristojan smestaj i u Kalamitsiju...Sto se samog mesta tice,Sarti je mali,a Kalamitsi jos manji,premda oba mesta su tako blizu da ukoliko se ide kolima uvek moze da se ode uvece u setnju u Sarti..Inace,moj utisak o Kalamitsiju,pre svega,prelepa,ali stvarno prelepa plaza i fantastican kafic na njoj...Ja sam se taj dan koji sam provela tamo,bas lepo provela i na mojoj top listi plaza sa Sitonije plaza u Kalamitsiju se nalazi na drugom mestu,posle banana beach plaze...

da,ono sto smatram vaznom informacijom,cene su nesto jace nego u Sartiju,prosto jer je manje mesto i mogucnost izbora je manja...

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@taci

MOOOOOLIM TE reci mi da li je na plaži onaj baš sitni pesak? Baš se iznerviram kad u agenciji kažu peščana plaža, a tamo dobijem žuljeve od šljunka i kamenčića. Ima li suncobrana i ležaljki za iznajmljivanje (sistem 1 ležaljka = 1 piće) ili mimo kafića? Ili ću morati da tresem peškire? :angry:

"Prijatelj" je u jednom od davnašnjih postova rekao da u Sartiju nije pesak nego šljunak, a ja na slici videla samo pesak.

Kao što vidiš prioritet mi je PEEEESAAAAAAK! :( (ja kao reumatična..ccc... <_< ) i postepen ulaz u vodu zbog deteta, tako da mi ne smeta ako je mesto malo. Ona se i onako strovali u krevet uveče ko prebijena jer se ceo dan brčka.

Ima li tamo talasa? Onih malo većih :rolleyes:

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad smo već kod Kalamitsija, jel bio neko u vili Dimitris preko Magica?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bila u toj vili,ali sam putovala preko agencije Magic u Sarti i imala priliku da upoznam ljude koji su odseli u vili Dimitris,svi su bili zadovoljni smestajem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala!

Čekam ih samo da izbace cene za ovu godinu! Ako bude tako povoljno kao i prošle ... znam gde ću :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja cekam njihov cenovnik,mislim da ce ga objaviti negde u Februaru i od njih mi zavisi da li cu ove godine putovati preko agencije ili u sopstvenoj reziji...Proslog leta sam oba puta putovala s njima prvi put sam bila smestena u vili four seasson ,a drugi put u vili Athina i oba puta bila sam zadovoljna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako odem sa njima ove godine, to će mi biti prvi put!

Ako ne - sopstvena režija!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad smo već kod Kalamitsija, jel bio neko u vili Dimitris preko Magica?

Prosle godine letovao sam u Kalamiciju preko Magica u vili Dimitris sa porodicom. Vila je pristojna. Sobe su ciste, terase prostrane. pogled sa terasa je na neki auto kamp u kome se nalazi market gde se moze kupiti otprilke sve sto vam treba iako je skromno snabdeven. Inace u mestu, koje je nesto zivlje od pustog ostrva, ima 3 dragstora, 6-7 taverni, jedan kafic par trafika i to je sve. Mesto je bezivotno uvece. Plaza je na oko 100 tinak metara od vile. Izuzetno cista voda. Nema guzve na plazi sem vikendom kada dolaze grci. Ne brinite necete nazuljati noge jer je plaza od sitnog sljunka ili krupnog peska kako hocete. U blizini je Sarti, na oko 10 kilometara, pa ako ste kolima moze biti vrlo lepo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

MOOOOOLIM TE reci mi da li je na plaži onaj baš sitni pesak? Baš se iznerviram kad u agenciji kažu peščana plaža, a tamo dobijem žuljeve od šljunka i kamenčića. Ima li suncobrana i ležaljki za iznajmljivanje (sistem 1 ležaljka = 1 piće) ili mimo kafića? Ili ću morati da tresem peškire? :angry:

"Prijatelj" je u jednom od davnašnjih postova rekao da u Sartiju nije pesak nego šljunak, a ja na slici videla samo pesak.

Kao što vidiš prioritet mi je PEEEESAAAAAAK! :( (ja kao reumatična..ccc... <_< ) i postepen ulaz u vodu zbog deteta, tako da mi ne smeta ako je mesto malo. Ona se i onako strovali u krevet uveče ko prebijena jer se ceo dan brčka.

Ima li tamo talasa? Onih malo većih :rolleyes:

Sigurno sitan pesak na plaži u kalamiciju, pa ne bi ja vozila svakog dana iz N.Marmarasa do kalamicija da nije plaža odlična a pesak sitan, te klinci imaju suuper zanimaciju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Elem...

Prosle godine smo bili smesteni u Paradiso beach-u kod Neosa. Posto smo isli kolima, obilazili plaze pa skoknuli do Kalamitsija. JOOOOOOOOOOOOOJ!!!

Moj devojcurak (tada imala 3 god) skakala kao kucence od srece!

Od 10 dana, 5 dana smo se vozali do Kalamitsija jer je mala samo o njemu pricala. I dan danas prica samo Kalamitsi, Kalamitsi....

LJUDI KO IDE S MALOM DECOM, ONO JE PESAK IZ SNOVA! Ma samo za kofice i lopatice!

I naglasavam: RAJ ZA KLINCE!

Nego, KO OVE GODINE ORGANIZUJE KALAMITSI?

Magic sam videla ali otprilike znam gde se vila nalazi pa i nisam odusevljena. A ni hotel Ermioni (tako nesto) ne dolazi u obzir jer se prelazi magistrala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@abmarija

Skroz desno kad gledas ka moru sa plaze nalaze se ovi aparmani na samoj plazi, tacno preko puta ostrvca. Postoje dva manja i dva dvosobna ako se dobro secam, i prosle godine su bili 50-55 eura manji a dvosobni 70 eura u spicu sezone. Bio je 1. avgust kad smo pitali. Nisam ulazio unutra ali su Austrijanci koji su boravili tu rekli da lepo i vrlo cisto i da dolaze godinama tu. Ovo sam snimio za prijatelje koji nisu za kamp pored gde mi letujemo. Na trecoj fotografiji imas telefon pa probaj direktno da ih dobijes.

m_IMG_0455.jpg

m_IMG_0452.jpg

m_IMG_0451.jpg

m_IMG_0456.jpg

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mesto je prosto fenomenalno (naravno za ljude sa malom decom i one koji vole takvu vrstu odmora) i za svaku preporuku je. Postoji najvise 10-ak kuca koje se izdaju, a kuca koju prodaje Magic je na sasvim pristojom mestu. U principu sve su kuce najvise 100-ak metara od plaze. U mestu postoje 3 male prodavnice za kupovinu dnevnih potrepstina. Za ozbiljniju nabavku se ide u Sarti. Postoje i 3 restorana, 1 kafic i 1 piceria. ALi je plaza fenomenalna. Bas zbog velicine mesta nema nikakve guzve. Samo da napomenem za kucu Ampelos koju prodaje Magic. Cena preko njih za studio za 4 osobe sa sopstevnim prevozom i ukljucenom klimom je oko 470 evra za 10 dana u junu. Apartman za 4 osobe preko njih je nesto ispod 600 (4 osobe, klima i sosptevi prevoz). Cena koju su mi ljudi dali preko interneta je 35 evra studio i 40 evra apartman. Pa vi vidite kolika je agencijska provizija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo drustvo,

Sa suprugom i cerkicom (sada ima 9 mes) planiramo put na Halkidiki u periodu kraj Juna i pocetak Jula. Ono sto nama treba je komforan apartman, makar kolika riva za guranje kolica predveche i uslov koji moja supruga postavlja je bar neki lekar u blizini ukoliko ...

Da li smo zakasnili za rezervisanje smestaja (Pefkohori gotovo prodat) i ima li ko neku preporuku?

Ukoliko neko moze da postavi neku sliku Kalamitsi-ja, to bi bio pun pogodak - pogotovo obliznje plaze.

Hvala u napred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Silvester

Kalamici je selo bez setalista, a i doktora bar decijeg nema u blizini. Mi smo isli kod pedijatrice u Nikiti, a najbliza bolnica (za ne daj Boze, naravno) ti je u Ag. Nikolaosu. Ne mora se icu u Solun. Ali Kalamici je prilicno zabacen.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25609
    Ukupno tema
    851501
    Ukupno poruka