vlada63

KALAMITSI

764 poruke u ovoj temi

Zadnji put kada sam gledao na Google Map, nije bilo ni lista a kamoli prirodnog hlada na plazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema prirodnog hlada na plaži. Tek kasno popodne kod ostrvceta "dođe" hlad kada sunce zadje iza brda.

Ulaz u more je idealan, ravan i svuda je pesak. Tuševa ima samo u okviru barova na plaži. 

Što se tiče snabdevanja, postoje dve prodavnice sa osnovnim namirnicama. Jedna je na plaži, druga je u okviru kampa. Skuplje je nego u većim marketima pa smo kupovali samo najpotrebnije. U nabavku smo išli u Sarti (16 km)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na otprilike pola puta ka Sartiju je Sikija. Tu je (bar bio kada smo mi bili) dosta dobro snabdeven poveći supermarket (onda je to bio Carefour, a sada je valjda Matsutis).

Izmenjeno (Tibor021)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto se dvoumimo izmedju Kalamitsija i Toronija, htela bih da pitam sta radite uvece? Je l idete u setnju negde, i gde?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Kalamitsiju je kratka staza pored mora,. Ima nekoliko restorana/kafica uz more i to je sve. Mi smo sedeli na plazi, u kaficu ili setali tom stazom. Cesto smo uvece isli u Sarti. 

U Toroniju je staza pored mora jako duga . Ima vise kafica i restorana. Toroni je blizu Neosa tako da se moze ici i tamo. 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo danas uplatili ponovo Kalamitsi. Druga godina za redom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji smestaj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Didakis

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko agencije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, direktno dogovor sa gazdom. Tako smo i prošle godine. Avans su dva noćenja. Poslali preko Western union i čekamo polovinu jula ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sretan put i lep provod!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo danas uplatili ponovo Kalamitsi. Druga godina za redom.

cao, zanima me (osim plaza) sta je toliko izuzetno u kalamitsi sta ste se resile opet da boravite?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pretpostavljam da će 123456789deset odgovoriti, ali zar tako dobra plaža i blizina još nekoliko odličnih poput Klimatarie, Turkolmnionas ili Kriaritsi nije dovoljan razlog da se ide i drugi put. Ne odgovara svima gužva, buka, vašar od butika, mamipare i mnoštvo restorana, poslastičarnica, taverni. Sarti je na samo 15, 20 minuta vožnje! Pa, eto i meni je najvažnija dobra plaža, čisto more, mir i tišina… pa to je odmor, zar ne?!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

… adrijanmol76 odgovoriti, a ne 123456789deset... greška… pogrešan copy/paste!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sretan put i lep provod!

Hvala

Voda je čista, topla od ranog jutra, nema velikih talasa kao u Sartiju. Idealno je za kupanje što je meni i najvažnije. 

Dobra je polazna tačka za obilazak Sitonije, i istočne i zapadne strane. 

U toku dana je malo veća gužva jer mnogi dolaze na jedan dan ali je ujutru i uveče tiho i mirno. A ako to dosadi, Sarti je na 16km.

Smeštaj je blizu plaže, bukvalno čim izađete iz dvorišta. 

Izmenjeno (adrijanmol76)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka