15561 poruka u ovoj temi

 

I prosle godine isto, samo drugi deo ostrva.

Racunicu mogu samo grubu da dam jer smo sve placali od aprila do puta a nismo vodili nigde evidenciju pa mogu okvirno cene da izracunam.

Gorivo, putarine, smestaj Atina (ka tamo) jer smo nazad direktno kuci, trajekt, smestaj Krit = oko 300e po osobi. Da 4 osobe. Dodje mu tu negde slicno. Ali mi smo kola imali svaki dan plus nam nije naporan put a i dva dana u Atini. 

Oko 3500 km.

 

Ako sam dobro shvatio - circa 1200 evra za 4 osobe ukupno? 

Koliko noci na Kritu, nisam mogao da ispratim...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

po njihovom ispade da je pojeftinilo do Preseva, a razliku Malom nek plati Blic:hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Ako sam dobro shvatio - circa 1200 evra za 4 osobe ukupno? 

Koliko noci na Kritu, nisam mogao da ispratim...

 

Da. Mozda par desetina evra gore dole (uglavnom gore :D). Smestaje sam preko airbnb.

Smestaj Atina (1 noc).

Smestaj Krit (10 nocenja - 11 dana punih).

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ti si ljudina, znao sam ovo vec u nekim drugim temama (Lefkada ili Kefalonija mislim). Hvala na info i necu reci lepo ste se proveli... proveli ste se prelepo.

Izmenjeno (STEALTH)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Mozda i jedno i drugo ostrvo :D

I da, na racunicu dodati rucak u Agapiju! :D 

 

Mene interesira samo jedno sada kad si prosao relativno celi Krit.

Ko je bolja strana? (i ovo je relativno)
Ili se ne moze izdvojiti, nesto dodje kao Lefkada vs Kefalonija (lepe oboje, a svaka za sebe prelepa). Bas me zanima odgovor na ovo pitanje, vidim da svi koji idu na Krit vise puta tako podele ostrvo (jedno leto - zapad, drugo leto - istok). I koliko dana je taman da mozes reci da si "upio" taj deo Krita barem malo kako treba, 10, 14?

 

Izmenjeno (STEALTH)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Screenshot_2019-07-08 Facebook.png

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Mene interesira samo jedno sada kad si prosao relativno celi Krit.

Ko je bolja strana? (i ovo je relativno)
Ili se ne moze izdvojiti, nesto dodje kao Lefkada vs Kefalonija (lepe oboje, a svaka za sebe prelepa). Bas me zanima odgovor na ovo pitanje, vidim da svi koji idu na Krit vise puta tako podele ostrvo (jedno leto - zapad, drugo leto - istok). I koliko dana je taman da mozes reci da si "upio" taj deo Krita barem malo kako treba, 10, 14?

 

 

Uh, tesko pitanje. Mislim da licno ne mogu da dam odg. 

Prvo sto moram da napomenem i sto shvatam jeste da sam obisao svega deo ostrva :D i kada stavim na papir sta hocu jos i sta sam propustio ima podosta.

Generalno na strani zapada su plaze Elafonisi, Balos i Falasarna. S druge strane istok udara sa uvalama i stekovima i to prelepim. Odluka je jako teska. Gradovi manje vise su tu. Licno sam fan Hanje. A sto se tice stvari za posetu i obilaske poput muzeja, nalazista i sl. onda istok. 

Kada bih ponovio, onda bi to morale da budu opet obe strane. 

Moze sa 10 dana da se upije koliko toliko. Ja za to vreme nisam dosta toga obisao ali sam video ostrvo, njegovu lepotu, kako zivi, upoznao Kricane. Ali iskreno bez najmanje 15 dana je na brzinu.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, sutra treba da krenemo nazad sa Kasandre, molim vas ako bilo ko ima neki link preko kog se može pročitati stanje na Evzoniju prema MK da postavi. Video sam post u kome piše da nema kamera a značila bi mi informacija. Hvala unapred. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji uskoro putuju u Grcku interesuje ih dali se jos uvek na naplatnim rampama priznanice popunjavaju rucno 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

И ми у септембру планирамо туда до Јерисоса, тј. Трипитија па на Амулијани... Први пут идем на Дојран(тамо ћемо и ноћити), па ми је тај део од границе до Солуна апсолутна непознаница... А кажеш да си у Литију ишао лево, за разлику од других... Јел се одма после укључиш на аутопут, куда другииду, и јел има шансе да се негде зезнем, које одредиште на знаковима пратим, итд...? Јбг, знам да је цимање, ал дај олакшај ми мало, кад већ онај препотентни мирков испрдак није у стаању тати ни до глежњева доћи...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka