15561 poruka u ovoj temi

Hvala Ivanhoe....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvini na dezinformaciji, pitao sam u Dunav osiguranju i u AMSS tamo je po 2.000 din.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jel ima neko svežu informaciju koliko košta zeleni karton u DDOR Novi Sad? (2000 din ili više)

Ja idem u ponedeljak, rekli mi 2050 dinara

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja idem u ponedeljak......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

..sa nestrpljenjem očekujemo prvog hrabrog putnika koji će proći ovu deonicu..i pohvaliti se informacijama:dosada:

..do tad raspalite o zelenom kartonu..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ha ha pa na delu puta kroz Srbiju se još ništa nije značajno promenilo osim datih obećanja da će nove deonice auto puta biti otvorene 15. maja, bar koliko sam ja video putujući ka Ohridu pre 10 dana. U Makedoniji do Skoplja takođe sve po starom, dalje nisam išao. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ha ha pa na delu puta kroz Srbiju se još ništa nije značajno promenilo osim datih obećanja da će nove deonice auto puta biti otvorene 15. maja, bar koliko sam ja video putujući ka Ohridu pre 10 dana. U Makedoniji do Skoplja takođe sve po starom, dalje nisam išao. 

Nemoj tako, na tom delu je otvoren deo kod Bujanovca. Prosle sezone bar u julu kada sam prolazio, nije bio otvoren. Nadam se da ce i kroz Grdelicku klisuru biti otvoren.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se sećam taj deo je još prošle godine otvoren za saobraćaj ?!

Nervira me na pr. što je ispred i iza Niša auto put u jako lošem stanju usled kolotraga i preglabica kojih ima u obe kolovozne trake. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po ko zna koji put, odloženo otvaranje Grdelice za 19 maj.......

Samo da ,u medjuvremenu, ne krene brdo s obzirom da su najavljene velike padavine cele sledeće nedelje......

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je verovati ovom članku, sanacija kosina i klizišta će  se obavljati još nekoliko meseci. :razmislja:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Laku noć Srbijo, gde god da si

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To ne znači da se auto put neće otvoriti već da će se raditi iznad njega da bi se povećala bezbednost saobraćaja 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, tako piše u članku... radovi će se odvijati u brdu, 150m iznad puta i neće uticati na bezbednost saobraćaja :kafa: 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

To ne znači da se auto put neće otvoriti već da će se raditi iznad njega da bi se povećala bezbednost saobraćaja 

..što će reći da je sad bezbednost smanjena..ili ja ne razumem ovo baš najbolje ? :neznam:

 

To ne znači da se auto put neće otvoriti već da će se raditi iznad njega da bi se povećala bezbednost saobraćaja 

..što će reći da je sad bezbednost smanjena..ili ja ne razumem ovo baš najbolje ? :neznam:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma vozi brate i uživaj mislim realno koja je verovatnoća da te ubije brdo na auto putu ?! :smorilo:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka