15561 poruka u ovoj temi

U nedelju kasno uveče, ili bolje rečeno u ponedeljak rano ujutru (oko 01 posle ponoći)smo se vraćali iz Grčke. Kolona pre McDonalds-a na auto putu je bila dugačka 10 km!!! Nisam mogla da procenim da li svi stoje ili se jako sporo kreću. Kada smo odlazili nije bilo tako strašno (petak kasno popodne - oko 18-19h ) ali ovo što smo videli u povratku jeste. Računajte tu na uzgubljenih bar pola sata vremena.

Par sati pre toga standardna gužva na ulasku u Makedoniju iz Srbije. Mi smo sve granice i naplatne rampe prolazili bez čekanja, par minuta najviše. Čula sam samo da su nadrljali ljudi koji su se vraćali u subotu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juče se vratili iz Grčke posle predjenih 3650 km mnogo lepih deonica ( Lamia- Amfisa . Delfi - Pirej , Egina , Pirej -Nafplio ) i nekoliko loših ( Irija - Trahia , Lutra Pazar - Evzoni ) na granicama u povratku čekali smo po 15 minuta ali na našoj 1 sat i 10 min . Vozila se propuštaju iz 2 pravca po 3 kolone a rade samo 2 carinika na proveri pasoša , najmanje su čekali oni koji su bili u desnim trakama tih kolona ja nisam bio u tim trakama ( nažalost) . Na našoj granici smo bili tačno u podne , isključili smo se u Markovcu a radovi su i na putu Topola - Arandjelovac .

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krenuli smo jutros u 3:45 iz Bgd-a,kod Velike Plane nije bilo guzve, normalno smo prosli. Na granici sa Makedonijom smo bili u 7:40 i nasu smo prosli za 3 min, a makedonsku za 5 min. Makedonsko grcka granica - makedonske 5 min, grcka 10 min i to zato sto smo bili u krajnje levoj traci gde overavaju neka dokumenta ljudi koji zive u pogranicnom delu. Na nekom drugom su brze prolazili. Tako da izbegavate taj salter :-). U Nikiti smo stigli u 13:10 po nasem vremenu. Vrlo smo zadovoljni kako je sve proteklo posle vikend drame. Inace u Solunu i pre Nikitija je povremeno padala kisa, pljusak i danas je veci deo dana bilo oblacno, ali je moglo da se kupa :-) :-)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odlican info... Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мој комшија јуче са Лефкаде... буквално по минут-два на свим граничним прелазима! Не питах га за аутопут у Србији.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na naplatnoj rampi u B. Potoku je već velika gužva u oba smera, iako je tek podne. Znači ovog vikenda nas očekuje pakao na putevima.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad će Zoki-Zorule da se pojavi na rampi da deli kartice i poželi srećan put...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja prijateljica je više od sat čekala na Preševu da uđe u Srbiju

Ispravka: čekali su skoro 2 sata.

Sada mile u koloni u zastoju ispred Vranja.

Pozdravljaju tu tvoju Zoku!

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krenuli ucetvrtak oko pola 3 ujutro u Sarti, na putu nije bilo nikakvih zadrzavanja, ima radova na 2-3 mesta ali sve tece normalno. Na sve cetiri granice ukupno smo cekali oko 20 min. Usput smo svratili u Jumbo u Oreokastro-u koji je odlican. To je najveci zastoj na putu bio :rolleyes:. ZouZou pored njega je teski promasaj, kao neki otpatci su u radnji.

 

P.s. Wifi je katastrofa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gužva u B. Potoku ka Beogradu je sada do Eko pumpe. Ka Nišu je isto velika gužva, ali mnogo brže ide.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosao granice sa zadržavanju na oko 5 min. Granica Srbija Makedinija guzva strasno. Oko Vranja ide bez problema. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napred Žućo, samo pazi na naplatnu rampu Bubanj potok.

Ako možeš, izbegni je. Velika je gužva.

Isključenje za Vrčin ili još ranije Mali Požarevac. U oba slučaja oko Avale.

Srećan put i piši kako si prošao!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko Vrčina bolje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juče sam se isključio kod Vrčina i mogu da kažem da je put kroz mesto mnogo bolji nego što je bio. Rupe i krateri su zakrpljeni. Ranije sam sam izbegavao Vrčin zbog rupa, ali sada je prihvatljiva opcija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je stanje danas na putu za Grčku? Čekanja na prelazima? :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka