15561 poruka u ovoj temi

Na kraju predlog za Tasos:

Plaza Paxis beach. Od limenasa prema llimenariji, desno. Skreni i parkiraj se. Izadji na plazu, i idi skroz levo na kraj plaze. Tamo je najbolja taverna na Tasosu (po mom izboru, ogradjujem se). Ispod veliko bora u hladovini. Citav deo plaze je pod njigovom senkom citav dan. Tiha grcka muzika, cene pristupacne, meni grcki, ma sta god da pojedes, ma dobro je, gledas u bor, sedis u hladovini, ne zuris....

Bila sam u toj taverni !!!

U svakom slucaju HVALA !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro, Dion vec ima sta da se vidi, zanimljiv koncept muzeja. Zasto mislis da za Dion treba vodic?

Mi smo isli bez ikoga i sasvim dobro prosli i bez vodica.

Mi nismo obisli muzej, posto se i to posebno placalo, a i sam ulazak cini mi se da je kostao oko 4e po osobi (nas cetvoro). Tamo smo dobili samo jednu malu brosuricu sa sitnim slovima i ucrtanim puticima i dr. Mislim da je vodic neophodan da bi ispricao o cemu se tu sve radi,gde se sta nalazi i tako dalje. I sada ipak neznam sta sam sve video, mada sam obisao puno toga po Dionu.

Izmenjeno (dj21)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pored radosti sto cu videti Lefkadu,mene posebno raduje ove godine i to sto cemo ici nepoznatim delom Grcke-i to je za mene zadovoljstvo ! A sve pripreme je lako obaviti i planirati uz savete onih koji su bili..kad saberem informacije na oba foruma-nema nedoumica ni na jednom delu puta! jedva cekam! :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi Veco jedva cekamo tvoj izvestaj kada se vratis sa puta !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znas sta,posle Putnice i njenog izvestaja-ja uopste necu imati temu... :D necu moci da budem korisna ! Ali rado cu podeliti sa vama svoj dozivljaj cele price(jao danas ceo dan mislim te na Grcku,te na Ameriku-postajem nestrpljiva kao dete,ne mogu da cekam :tuzni: )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da, ti putujes i u Ameriku !!! Kada? Jesi li dobila vizu, ostavila pusenje...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da, ti putujes i u Ameriku !!! Kada? Jesi li dobila vizu, ostavila pusenje...?

Ma putujem tek 10.avgusta.Razgovor za vizu cu zakazati u ponedeljak,optimista sam da cu je dobiti,a sto se tice pusenja :besan: -naci ce se resenje :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma putujem tek 10.avgusta.Razgovor za vizu cu zakazati u ponedeljak,optimista sam da cu je dobiti,a sto se tice pusenja :besan: -naci ce se resenje :P

Moja cerka je zakazala juce (11.april) i rekli joj da dodje sa dokumentima 24.aprila.

Putuje 29.juna.

Dakle, nema neke guzve za vize za USA za sada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vi promeniste temu. Krenuli smo kolima za Grcku a stigli u Ameriku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vi promeniste temu. Krenuli smo kolima za Grcku a stigli u Ameriku

Pa, mi ljubitelji putovanja, zacas "rikosetiramo", samo ako nam se pruzi i najmanja prilika :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaki km Grcke je proucen,pa ajd' malo da se odmaknemo :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaki km Grcke je proucen,pa ajd' malo da se odmaknemo :bez-zuba:

Ma ne znam dal' je svaki km proucen al' odmakni se ti u drugu temu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ne znam dal' je svaki km proucen al' odmakni se ti u drugu temu

Pa ne znas kad nisi procitao...ovde ljudi pisu na razne teme,ima puno detalja,razmene misljenja i svega,ali se na koji trenutak i odmaknu,razmene po koju recenicu i van zadate teme.Nista strasno,ne boli-cak i prija!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ne znas kad nisi procitao...ovde ljudi pisu na razne teme,ima puno detalja,razmene misljenja i svega,ali se na koji trenutak i odmaknu,razmene po koju recenicu i van zadate teme.Nista strasno,ne boli-cak i prija!

Imam i je temu, bas za Grcku, pa dodjite kod mene, ako vam ovde ne odgovara nesto, xe, xe :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeste li vec pisali o prenocistu u Makedoniji???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka