15561 poruka u ovoj temi

 

imate posebnu temu na forumu Sta u slucaju kvara automobila

najlepse vam hvala

 

Integrisani granični prelaz, juče oko 4 ujutru cekanje sat i po...

Nova naplatna rampa u Makedoniji je 2€.

Ukoliko je istekla saobraćajna dozvola, obavezno traže potvrdu o produžetku važenja. Ko je nema kazna je 300€ i vraćanje nazad...

ja sam imao slucaj sa saobracajnom koja je istekla, sipac me zamajavao 20 min i nasli se na 20e. u povratku nisu ni pitali za saobracajnu

 

jeste 100 denara ili 1.5e

 

2 evra, juce sam platio

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preševo, granični prelaz, čekanje 5-6 sati. Kolona se pravi još kod pretposlednje pumpe na putu. Mi krenuli na prelaz Prohor Pčinjski i čekali 2,5 sata. Makedonski carinik samo izvlači Makedonce iz kolone i pušta ih preko reda sa obrazloženjem da je to njegov brat, tast, kum...... Ja mu onda rekao kad sam došao na red ako su ti rodbina što im trkeljišeš po gepecima. Počeo da mi preti da ću da čekam na granici do ponoći a ja pripretio tužbom. Došao policajac uzeo naše pasoše i odmah lupio pečate i pustio nas  Zbog ovoga su ostavili loš utisak na mene, ranije se nisu ovako ponašali.Na srpskoj granici P.Pčinjski nema žive duše. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo čekali na prelazu Prohor Pčinjski iz Mk ka Srbiji danas u podne celih 10 minuta. Pre toga,, oko pola 10,na gr. prelazu Evzoni isto desetak minuta. Izgleda da smo bas imali srece. 

Izmenjeno (rakel)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najgori put ikada, kao da su se svi retardi i kreteni iz regiona sjatili juče na put, dal im je sunce udarilo na mozak ili su u totalnom manjku sa istim ne znam ali osim zadnjih 50-tak km pre Beograda nisam odvezao par kilometara bez potencijalnog incidenta. 

Na Evzoniju čekanje 5-6 automobila, brzo prošli. 

Integrisanje je takođe dobro prošlo, 7-8 automobila ispred, nekoliko minuta, u suprotnom pravcu odokativno bar 10x više, red je počinjao nekih 50m nakon naše nekadašnje granične kontrole.  

Na naplatnim rampama u Mak na tag rampi ne radi pay pass kartica, bar ne na br 2 iz pravca Srb i br 4 tj novootvorenom kod Gevgelije, neko je ovde ostavio pogrešnu info, mora da se ide na regularnu keš kapiju. 

Nešto mi rano bilo za Mrzence pa sam prvi put u životu svratio u Romantik... i zadnji, hrana džabe ali krš. 

Popičkah se i grčkom murijom, oni Oli  ganci, smeju mi se za Paok koji ne igra ništa u Evropi jer je ispao od usranog Slovana iz Bratislave (što ja nisam znao niti bi saznao u 3 naredna života) ja njima gavrimunjo s osmehom oni meni ticket sa osmehom, kažu idi u Leptokariju u poštu, ja kažem nisam poludeo majci, lepru tamo da dobijem, odo ja kući, žurim (a i ko vam jebe mater po srpski) a indija ganci se dere O-lim-pija-kos.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaustavila me radarska kontrola na ostrvu Limnos (ogranicenje 40, ja vozila bar 70 - u moju odbranu - magistrala koja prolazi kroz raskrsnicu za skretanje za seoce - nije mi ni palo na pamet da bi moglo tu da se namontiraju), trazili su mi drivers licence i insurance. Ja dadoh vozacku i papir sa osiguranjem iz Triglava, malo su buljili u to i pustili nas (mislim da su presudili musavo dete i komirano kuce na zadnjem sedistu :) ), ali sve vreme razmisljam da to osiguranje koje su trazili nije ono sto koje sam im dala... Zeleni karton mozda?

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To nikada nećemo saznati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

c,c,c 

Nije ti palo na pamet da voziš dete i psa brzinom 2x većom od dozvoljene?

I još se kao brani. 

Ja sam zgrožen. 

Znam, znam i ja se pojedoh ziva sto sam psa dovela u takvu opasnost :D 

 

To nikada nećemo saznati.

To je samo jedna od čari ostrva bogu iza nogu - parkiranje da ne pominjem :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni kraćeg puta ,ni više putarina i zadržavanja....

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima


Свака част! Капа доље.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Е, а је ли неко свраћао у онај фаст фуд ресторан "Каплан" послије Катланова? чини ми се згодно мјесто за стати.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

propalo, tj. bili su radovi u toku 31.7.2019

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka