15561 poruka u ovoj temi

Ima li ko da je otisao u Grcku preko Bugarske skoro? 

Kako napreduju sa radovima nakon granice, koliko jos km auto puta ka Sofiji im je ostalo da zavrse?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@zyle

Mozes da napises kako si se registrirao i kako si se ulogirao na aplikaciji? Jer kad ides za registraciju novog usera ima polje VAT (danocni broj)...
Ne pitam o meni, jedan drug ima Egnatia Pass, ali ne zna kako da napravi profil, da se uloguje i stavi kredit....

Ja cu tek da uzmem u povratku, u polasku putujem nocu i sve prodajne punktove su zatvorene :) 

Izmenjeno (STEALTH)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@STEALTH

Skineš aplikaciju Egnatia odos na google prodavnicu i normalno instaliraš.Kad prvi put otvoriš aplikaciju ideš na opciju Create Web User,otvara se novi prozor gde popunjavaš Customer ID i Tax Number i skroz dole ukucaš Email adresu.Customer ID i Tax Number možeš naći na papiru koji si dobio od njih.U desnom gornjem uglu ti je ID Number a Vat Number ti je u odeljku 1. gde si dao tvoje lične podatke.Pošto nismo građani Grčke oni ti umesto Vat broja ukucaju Javni matični broj građana i prefiks recimo RS za Srbiju,za Makedoniju možda ide MKD.Između prefiksa i JMBG-a mora da bude razmak jedno polje.Posle toga ti na Email stigne poruka za verifikaciju i posle toga kreiraš User Name i Password,s kojim ćeš se prijavljivati u aplikaciji.

Ako nešto zapne pusti poruku za dodatnu pomoć.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@STEALTH

Skineš aplikaciju Egnatia odos na google prodavnicu i normalno instaliraš.Kad prvi put otvoriš aplikaciju ideš na opciju Create Web User,otvara se novi prozor gde popunjavaš Customer ID i Tax Number i skroz dole ukucaš Email adresu.Customer ID i Tax Number možeš naći na papiru koji si dobio od njih.U desnom gornjem uglu ti je ID Number a Vat Number ti je u odeljku 1. gde si dao tvoje lične podatke.Pošto nismo građani Grčke oni ti umesto Vat broja ukucaju Javni matični broj građana i prefiks recimo RS za Srbiju,za Makedoniju možda ide MKD.Između prefiksa i JMBG-a mora da bude razmak jedno polje.Posle toga ti na Email stigne poruka za verifikaciju i posle toga kreiraš User Name i Password,s kojim ćeš se prijavljivati u aplikaciji.

Ako nešto zapne pusti poruku za dodatnu pomoć.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@zyle

Prilikom kupovine, uneli su mi pogrešnu mejl adresu (pogrešno jedno slovo). Nisam video odmah, a već smo se bili uključili na autoput i nisam hteo da se vraćam. Pitao sam ih da li je tag vezan za tablice i dobio potvrdan odgovor i rečeno mi je da ne mogu sam da menjam već moram da ih zovem telefonom da oni to urade. Iz tog razloga se nisam vraćao računajući da ću izmenu uraditi telefonom ako bude potrebe.

Ono što mene zanima, da li da prilikom registracije unesem ispravan mejl ili onaj sa papira? Da li je to uopšte bitno?

Naravno, zvao bi ih prvo da probaju da isprave, a druga opcija je da se otvori "pogrešan" koji bi služio samo za potrebe dopune taga.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokusaj da napravis taj mail ako je slobodan :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pokusaj da napravis taj mail ako je slobodan :D

 

 

Nemoj mnogo da mi palamudis ovde, cekamo putopis sa Kefe :neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@STEALTH

Skineš aplikaciju Egnatia odos na google prodavnicu i normalno instaliraš.Kad prvi put otvoriš aplikaciju ideš na opciju Create Web User,otvara se novi prozor gde popunjavaš Customer ID i Tax Number i skroz dole ukucaš Email adresu.Customer ID i Tax Number možeš naći na papiru koji si dobio od njih.U desnom gornjem uglu ti je ID Number a Vat Number ti je u odeljku 1. gde si dao tvoje lične podatke.Pošto nismo građani Grčke oni ti umesto Vat broja ukucaju Javni matični broj građana i prefiks recimo RS za Srbiju,za Makedoniju možda ide MKD.Između prefiksa i JMBG-a mora da bude razmak jedno polje.Posle toga ti na Email stigne poruka za verifikaciju i posle toga kreiraš User Name i Password,s kojim ćeš se prijavljivati u aplikaciji.

Ako nešto zapne pusti poruku za dodatnu pomoć.

 

Hvala puno majstore!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@dusanajr

Bitno je,zato što na Email koji si pri popunjavanju formulara naveo,dobijaš od njihove službe za brigu o potrošačima poruku gde potvrđuješ registraciju na MyEgnatiaPass aplikaciju i tek je onda možeš koristiti.

Sačekaj možda oni to isprave ili što kažeš napravi taj pogrešan,jer bez toga neće moći.Registracija je kompletna tek nakon verifikacije koju dobijaš na Email.

@STEALTH

Drago mi je da si uspeo :uraaaa:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam imao problema sa registracijom na myEgnatiaPass iako sam uneo tacne podatke pa sam resio preko mejl sa njihovu sluzbu

Mene interesuje dal moze  EgnatiaPass da se koristi na Jonski autopput jer tamo vidim da je neki FastPass

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitao sam ih prilikom kupovine. Kazu važi za sve autoputeve u Grčkoj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I ja sam imao problema sa registracijom na myEgnatiaPass iako sam uneo tacne podatke pa sam resio preko mejl sa njihovu sluzbu

Mene interesuje dal moze  EgnatiaPass da se koristi na Jonski autopput jer tamo vidim da je neki FastPass

Samo gas, stigli u Vrahos pre par dana bez problema.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I ja sam imao problema sa registracijom na myEgnatiaPass iako sam uneo tacne podatke pa sam resio preko mejl sa njihovu sluzbu

Mene interesuje dal moze  EgnatiaPass da se koristi na Jonski autopput jer tamo vidim da je neki FastPass

Može u celoj grčkoj.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka