15561 poruka u ovoj temi

proradila putarina kod obilaznice Soluna tako da put za Halkidiki je poskupeo vec za pola evro u pravcu

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, 

 

Mozda nije mesto u ovoj temi, ali hajde na brzinu jedno blic pitanje. 

Koje osiguranje vozila koristite, koje je po vama najbolje i koja je cena? 

Atlas ima neko za 6000 i pokriva mnogo toga. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad je srpsko osiguranje u pitanju kao i sve ostalo kod nas ništa vam ne garantuje da ćete ostvariti svoja prava ako vam se desi neka nezgoda na putu. O tome smo naširoko pisali u posebnoj temi i verujem da ga većina nas kupuje čisto eto da nam "čuva strah"  a koliko je realno od prave pomoći bilo koje osiguranje to zaista zavisi od slučaja do slučaja. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kad je srpsko osiguranje u pitanju kao i sve ostalo kod nas ništa vam ne garantuje da ćete ostvariti svoja prava ako vam se desi neka nezgoda na putu. O tome smo naširoko pisali u posebnoj temi i verujem da ga većina nas kupuje čisto eto da nam "čuva strah"  a koliko je realno od prave pomoći bilo koje osiguranje to zaista zavisi od slučaja do slučaja. 

tako je, ali jos mali upgrade, zavisi od slucaja do slucaja koji pogoduje osiguranju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta to konkretno znaci? Mislim, ako je jasno definisano u paketu na sta imam pravo, ne moze osiguranje da ne ispostuje navedeno. 

Meni je najvaznije od svega da mi je pokriveno slepanje do kuce, ako, daleko bilo, bude potrebno, jer to moze da kosta 1000 eura. Ovaj paket u Atlasu od 6000 dinara pokriva slepanje do kuce. Nije mi vazno da mi placaju smestaj, jer to mogu i sam. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znači da možda ne dobijete ništa od navedenog, pa pun je forum pisanija o tome samo malo pogledajte ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Znači da možda ne dobijete ništa od navedenog, pa pun je forum pisanija o tome samo malo pogledajte ...

Znam da na forumu negde ima, ali zato sam naveo da je blic pitanje. Mislim da ta prica nista ne dobijes ne stoji, samo treba citati izmedju redova. Ono sto je jasno definisano, mora da se ispostuje, jer u protivnom mozete da tuzite osiguravajucu kucu. Napominjem, samo treba citati izmedju redova i narocito sve ono sto je napisano malim slovima na dnu svake ponude i ugovora. Vi zakljucujete ugovor sa osiguravajucom kucom, a ugovor je obavezujuc za potpisnike. 

Na kraju krajeva, moje pitanje se odnoslio na pakete, a ne na to da li neko misli da osiguravajuce kuce ne postuju ili postuju ugovorene obaveze. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ufff pa šta vam vredi da se tužakate ako vam se automobil pokvari i ne dobijete ugovorenu pomoć servisa, eto konkretno o tome pišem. Nema to veze sa osiguravajućom kućom, neće vam Atlas iz Beograda zapucati da vam poprave vozilo već će vas uputiti ka nekom servisu sa kojim ima ugovor o saradnji i tu može biti problema ako u nekom delu zemlju u koju putujete nema servisa sa kojim oni imaju ugovor. Meni se to konkretno desilo u sred Srbije sa AMSS a kamoli u nekoj inostranoj nedođiji da sam bio. Ne kažem i ja kupujem osiguranja mahom u Dunavu jer pokrivaju konkretno i Tursku u kojoj letujemo, a dal će mi biti od pomoći ako ne daj bože zatreba to niko živ ne zna. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sa AMSS imam pozitivno iskustvo u Srb, ali je km ogranicena u slucaju kvara dok u slucaju udesa voze do kuce. A kad sam u Grckoj imao udes zvao sam ih pitao i rekli su mi da ce poslati vozilo po mene ali nisam mogao toliko cekati pa sam uz dogovor sa grckom policijom nastavio da vozim za Srb. Ja uplacujem AMSS pa ne daj Boze da zadesi kvar u ino ne znam kakvo bi reagovanje u tom slucaju bilo ali nekako mi opet lakse. Bar ce vas odvesti do kakvog takvog servisa pa kako bude. Onako bi vas Grci odrali da vas samo sklone sa autoputa a kamoli da vas voze u neki servis. 

P.S. Mozda zvuci surovo ali dve ljubicaste sa strane ili bar malo jaca kreditna kartica je najbolje i najsigurnije osiguranje. 

Izmenjeno (samo_putujem)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ufff pa šta vam vredi da se tužakate ako vam se automobil pokvari i ne dobijete ugovorenu pomoć servisa, eto konkretno o tome pišem. Nema to veze sa osiguravajućom kućom, neće vam Atlas iz Beograda zapucati da vam poprave vozilo već će vas uputiti ka nekom servisu sa kojim ima ugovor o saradnji i tu može biti problema ako u nekom delu zemlju u koju putujete nema servisa sa kojim oni imaju ugovor. Meni se to konkretno desilo u sred Srbije sa AMSS a kamoli u nekoj inostranoj nedođiji da sam bio. Ne kažem i ja kupujem osiguranja mahom u Dunavu jer pokrivaju konkretno i Tursku u kojoj letujemo, a dal će mi biti od pomoći ako ne daj bože zatreba to niko živ ne zna. 

Znam da nece Atlas da mi dodje na kvar, ali zato moguda se raspitam pre potpisivanja ugovora da li na toj relaciji postoji servis sa kojim imaju ugovor i na kojim lokacijama su. Konkretno, uzimam osiguranje za auto, navedem da idem u Grcku. Logicno je da proverim u osiguravajucoj kuci da li od Evzonija pa do Nikiti postoje servisi sa kojima imaju ugovor. Nije to relacija od 1000km, nema ni 200km. Ako na toj deonici nema servisa sa kojim imaju ugovor, onda cu potraziti drugu osiguravajucu kucu. Nema tu mnogo filozofije, vrlo jednostavna stvar. Znaci, u najgorem slucaju, slepanje ne moze da bude duze od 150km 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ajde ljudi   malo  optimizma   dajte ljute masine sa kojima se ide na moreee

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa probaj na temi za "ljute mašine kojima se ide na more"

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka