15561 poruka u ovoj temi

ne znaci mnogo za Evzoni, nekad je na izlazu iz MK guzva a na Evzoniju ima 2 auta ili obrnuto nije guzva na izlazu iz MK ali je zato na Evzoniju haos, a nekad je guzva na oba....doziveo sam sva 3 scenarija

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Gevgeliji guzva a na Medzitliji nema zive duse da li je ta magistrala toliko teska da niko ne ide tuda

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko je pominjao problem sa gorivom u Makedoniji ja sam sipao ed na makpetrol pumpi i mogu reći da je ekstra i mala potrošnja i mirniji rad motora. Moja preporuka za makpetrol pumpe.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ima kamera sa makedonske strane kroz celu Makedoniju... http://www.roads.org.mk/315/video-kameri

Jeste... I GP Bogorodica ti daje snimak prilaza makedonskoj kontroli... Na kojoj nema gužve... A i međugraničnom pojasu, do grčke kontrole, 200-300 vozila u 8 kolona... Lagano...

Ni na jednom graničnom prelazu nema kamera koje snimaju međugraničnu zonu... Verovatno nije dozvoljeno, jer bi tako npr. makedonska kamera snimala teritoriju Grčke... Otkud znam.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima, nase kamere snimaju i ulaz i izlaz

Izmenjeno (drug.lukic)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, baš htedoh da napišem :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Na Gevgeliji guzva a na Medzitliji nema zive duse da li je ta magistrala toliko teska da niko ne ide tuda

Imaš od prošle godine Sat patrolu preko Bitolja

https://youtu.be/s0O27Xjn25U

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@clockwork_orange

Mi smo u utorak ujutru krenuli sa Ohrida (jedno prenociste), po prvi put presli granični prelaz Niki i nastavili put Lefkade. Na MK izlazu smo bili gotovi za 10 min, a Grci su nesto malo razvukli. Tog momenta su baš doslovce ispoštovali raspored, EU kolonu i nas ostale, onda sami odnosite pasos do kućice, jedan po jedan (mada se na kraju ispostavilo da mogu dva vozila odjednom, tek kad se napravila gužva od 30-ak vozila),...ali je potrajalo sve zajedno 35 min. Što se puta tiče, do Prilepa je tu i tamo, klasična magistrala, od Prilepa odlično, ograničenje 100km/h. Jedino što je meni nešto vremenski puno izgledalo, jer od ulaska u Gr do Ohrida smo putovali puna 4 sata. Od momenta isključenja ka Prilepu, do Evzonija bi išli još sat vremena, do Nikija možda i više od 2 sata (nisam skroz sigurna jer smo nastavili do Ohrida), pa ako je tih sat-sat i po svakako manje vremena od predvidjenog čekanja na Evzoniju, slobodno se uputite tamo...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ekipa, iako je pisano vec milion puta, da vas pitam, ukoliko se ide iz Novog Sada do Tasosa, da li predlazete preko Makedonije ili Bugarske? :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1- Преко Македоније најбрже временски, најдуже километарски, најлакше за вожњу јер је скоро све аутопут.

2- Преко Бугарске (варијанта Кулата) нешто мање километара, али временски отприлике исто због мање аутопута.

3- Преко Бугарске (варијанта Банско - Илинден) најмање километара, али нешто дуже временски због много мање аутопута. Али пут је више него добар са мало сабраћаја, али доста кривина (на деоници Симитли - Г. Делчев). На граници никога.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ekipa, iako je pisano vec milion puta, da vas pitam, ukoliko se ide iz Novog Sada do Tasosa, da li predlazete preko Makedonije ili Bugarske? :rolleyes:

preko Makedonije...sve odlican autoput...malko dalje al mnogo lakse i vremenski isto

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 
 

2- Преко Бугарске (варијанта Кулата) нешто мање километара, али временски отприлике исто због мање аутопута.

 

Mnogo je više autoputa nego lani. Sada nije autoput samo deo od posle Blagoevgrada (tačnije od Simitlija do posle Kresne nije autoput, sve ostalo jeste). Problematičnija je devijacija dužine cca 5,5 km od posle Dragomana do pred Slivnicu, obzirom da su Bugari počeli gradnju autoputa/motoputa do granice sa Srbijom. Takođe moguća gužva na granici kada nagrnu Turci (mada sada i naši i Bugari rade mnogo brže nego ranije). .

Za detalje pogledaj posebnu temu - Put u Grčku preko Bugarske.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji stigli u Grcku, danas, kazu da su na granici cekali pet sati..... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka