15561 poruka u ovoj temi

 

Pretostavljao sam ali rekoh da pitam. Imam neku ponudu od 05.08. pa ako se odlucim krenuo bih u nedelju 04.08. Uglavnom sam vozio nocu jel mi tako odgovara ali sam ove godine mislio ako krenem dole da idem preko dana od ranog jutra provedem dan na Dojranu i prespavam tamo pa ujutro polako dalje.

Evo meni druga godina kako idem preko dana a noćim na Dojranu i neuporedivo je bolje nego ranijih godina noću . Hvala mom drugu što me ubedio. Juče auto put poluprazan nema gužve kao ni preko Makedonije do Dojrana. Doduše i Dojran je poluprazan u odnosu na prošlu godinu. Preporučujem put za Dojran preko Demir kapije bolji je nego preko Gevgelije. Čekanje na Dojranu za prelaz preko granice 15 min

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sve je bolje od petka i subote.....

Juče na dva mesta u Makedoniji, na auto putu ( kod Negotina i ispred Skoplja) dva naša automobila su naletela na pse!!! Jedan pasat, NS table i Audi, BG table! Razbijen prednji kraj skroz! Srećom, nije bilo žrtava.Bila policija na licu mesta. Žao mi bilo, oba auta nova! Posle obratim pažnju na ogradau i vidim da u Makedoniji na mnogo mesta pokidana ograda!

Juče popodne, u povratku, čekanja na svim granicama, u proseku, po 5 minuta! Kiša celim putem ali prijatno za putovanje! Od Dojrana išao do Demir Kapije......dobar put ali ograničenja i na dva mesta policija!  Inače nije još poskupela putarina! I čini mi se da je pre 15 dana bezolovni 95 bio 68 denara, juče 70.5 denara! 

Bas passat I audi verovatno a4 to je san svakog srbina,jel si radio uvidjaj?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"NE BRŽE OD ŽIVOTA".........

Screenshot_2019-07-17-16-12-40_1_1.jpg

Screenshot_2019-07-17-16-14-18_1.jpg

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde drugari da malo resetujemo temu

Potreban mi je savet od iskusnijih

Krecem na more 31. avgusta (subota) i idem na Krf planirao sam da krenem oko 4 ujutru kako bi stigao na trajekt u 17h pa mi terba savet da li da idem preko Evzonija ili na Niki

Ne volim magistralu ali takodje ne volim cekanje na granici

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ističe mi AMSS paket, dobio sam danas SMS, treba da obnovim to pa pitam za preporuku - da li da obnavljam AMSS ili da dodam još para za Atlas onaj Evro+ kako već od 5000?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Subota moze da znaci visecasovno cekanje na granici a evo danas saobracajka pa jos bude blokiran i autoput. Destinacija je oko 1000km daleko kako pretpostavljam pa jos ako si jedini vozac jesi razmisljao o nekom spavanju(krenes petak popodne) u Mak da ne razmisljas o knapiranju za taj trajekt u 17h? 

Opet videces kako je na izlasku iz Srbije,ako je tu krkljanac moze se slicno ocekivati i na Evzoni pa se iskljucis negde u Mak prema prelazu Niki.

Ne znam da li imaju kamere koje se mogu gledati na Evzoni ali ako ima kod nas i Mak ne vidim zasto ne bi bilo i tamo. Uplatis kod operatera neki roming dodatak ili probas na nekoj pumpi u Mak da nadjes wifi signal(valjda imaju to bar ove vece) i vidis stanje na granici.

Izmenjeno (Dex022)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema kamere na Evzoniju

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ajde drugari da malo resetujemo temu

Potreban mi je savet od iskusnijih

Krecem na more 31. avgusta (subota) i idem na Krf planirao sam da krenem oko 4 ujutru kako bi stigao na trajekt u 17h pa mi terba savet da li da idem preko Evzonija ili na Niki

Ne volim magistralu ali takodje ne volim cekanje na granici

Moj predlog je da možda prespavaš u Đevđeliji. Sobe na Booking-u su dobre i nisu uopšte skupe.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nema kamere na Evzoniju

Steta,bas me cudi,verovatno to oni namerno nece da dozvole pristup iz nekog razloga.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ističe mi AMSS paket, dobio sam danas SMS, treba da obnovim to pa pitam za preporuku - da li da obnavljam AMSS ili da dodam još para za Atlas onaj Evro+ kako već od 5000?

Evro + je 6000, dobar paket ali pokriva Evropu bez Srbije. 

Da li neko ima iskustva sa Vozzi pomoc na putu ?  Nisu mi bas jasno definisani ? Da li nude u ponudjenim paketima samo posredovanje u pronalazenju pomoci ili je u to uracunata i eventualna realizacija - slep, popravka ili sta vec ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ajde drugari da malo resetujemo temu

Potreban mi je savet od iskusnijih

Krecem na more 31. avgusta (subota) i idem na Krf planirao sam da krenem oko 4 ujutru kako bi stigao na trajekt u 17h pa mi terba savet da li da idem preko Evzonija ili na Niki

Ne volim magistralu ali takodje ne volim cekanje na granici

Isao sam magistralom, veruj mi lakše je autoputem, a u tom periodu ne bi trebale da budu tolike gužve na granici.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Steta,bas me cudi,verovatno to oni namerno nece da dozvole pristup iz nekog razloga.

ili ih mrzi ili nece da daju kintu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Subota moze da znaci visecasovno cekanje na granici a evo danas saobracajka pa jos bude blokiran i autoput. Destinacija je oko 1000km daleko kako pretpostavljam pa jos ako si jedini vozac jesi razmisljao o nekom spavanju(krenes petak popodne) u Mak da ne razmisljas o knapiranju za taj trajekt u 17h? 

Opet videces kako je na izlasku iz Srbije,ako je tu krkljanac moze se slicno ocekivati i na Evzoni pa se iskljucis negde u Mak prema prelazu Niki.

Ne znam da li imaju kamere koje se mogu gledati na Evzoni ali ako ima kod nas i Mak ne vidim zasto ne bi bilo i tamo. Uplatis kod operatera neki roming dodatak ili probas na nekoj pumpi u Mak da nadjes wifi signal(valjda imaju to bar ove vece) i vidis stanje na granici.

Nazalost ove godine je takav kalendar da moramo u subotu da krenemo, u petak moja polovina radi a ja cu u 9 u krevet i da se dobro naspavam pred put posto naravno samo ja vozim. Ne volim nocu da vozim iz vise razloga tako da u subota u 4 krecem. Do Igumenice ima po googlu 940km ili 10 sati voznje sto je neki prosek od 100kmh koji lako odrzavam tako da bi trebalo da imam 2 sata viska mada ima trajket i u 19h

Za Evzoni nema kamera proveravo sam a roming dodatak se podrazumeva kao i grcka kartica za internet

To sa spavanjem jeste pametno ali ima nekih koji ne zele da provedu 4 dana odmora u kolima niti mogu da uzmu 20 dana odmora sto donekle ima smisla

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka