15561 poruka u ovoj temi

ja imam DDOR Ekskluziv

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ne znam tacno jer se bas i ne opterecujem vremenom za koje cu stići na more, ali nikada lakše. Samo laganini i pažnja na radove na putu, a pogotovo na mestima gde se uklanjaju/rade nove naplatne rampe. Sama ušteda u vremenu nije velika zbog nove deonice, ali mnogo manje zamara. Nikada odmorniji nisam stigao na more!


Гдје раде то? Код Дољевца?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Makedoniji prašnjavi, ne pratiš fabulu radnje :laugh:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

AMSS sve zavisi od paketa usluga, u osnovnom paketu daje džabe samo dolazak šlepa, svaki kilometar se naplaćuje. Neki moji poznanici su nasedali i skupo platili. Nedavno sam čuo za Atlas osiguranje i za paket 5999 dinara imaš i šlepanje u Evrope do servisa(ili čak i do kuće), a u Srbiji do kuće, bez doplate. Pitao sam koliko bi bilo od Segedina u AMSS, neverovatna cifra.

To atlas osiguranje je pominjao onaj tip iz Pozarevca sto pravi svoje patrole do Grcke

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

 

Za sve oni koji planiraju put Grčke, preko Dojrana, u periodu od 14 - 16 jula, informacija da je tada ogromna gužva u Dojranu zbog muzičkog festivala! Prošle godine je bilo preko 10.000 posetilaca...... Inače, festival se održava od 2011 godine! 

Izmenjeno (srdjan gl)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U Makedoniji prašnjavi, ne pratiš fabulu radnje :laugh:


Ивана је поменула Ставрос и Грделицу а онда си се ти надовезао на то са наплатним рампама, зато сам мислио да раде чеоне рампе у Србији.

;)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali se pre par nedelja ovde pisalo o tome da su Makedonci modernizovali neke naplatne i da kreću da uklanjaju stare... A u Srbiji se grade samo bočne, čeonih ima (nadam se) dovoljno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U sezoni poplava na Sitoniji, mom bratu je auto besplatno prevežen za Beograd... AMSS onaj paket za 2000 dinara...

U sezoni poplava su svi izašli u susret i šlepali kola iako su znali da su na gubitku.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vidim da se detaljno istrazuje gorivo na putu za Grcku,pa me zanima koje ulje koristite u letnjem periodu 5w 30 ili 5w 40 mozda cak i 10w 40??

0W-20

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

AMSS sve zavisi od paketa usluga, u osnovnom paketu daje džabe samo dolazak šlepa, svaki kilometar se naplaćuje. Neki moji poznanici su nasedali i skupo platili. Nedavno sam čuo za Atlas osiguranje i za paket 5999 dinara imaš i šlepanje u Evrope do servisa(ili čak i do kuće), a u Srbiji do kuće, bez doplate. Pitao sam koliko bi bilo od Segedina u AMSS, neverovatna cifra.

Cifre za slepanje izuvaju, ja imam onaj super clanski paket 2500 je godisnje, imas besplatan slep do najblizeg servisa koji moze otkloniti kvar u inostranstvu a u slucaju udesa slep do kuce. U Srbiji imas slepovanje do 150 km a ima tu jos nekih pogodnosti za i za Srb i za ino

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Za sve oni koji planiraju put Grčke, preko Dojrana, u periodu od 14 - 16 jula, informacija da je tada ogromna gužva u Dojranu zbog muzičkog festivala! Prošle godine je bilo preko 10.000 posetilaca...... Inače, festival se održava od 2011 godine! 

Ja sam prošle godine bio 16 jula na Dojranu nije bilo gužve a idem i ove godine isti datum.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos da kazes da si na eko pumpi posle Evzonija sipao u dinarima,a putarinu u Grckoj placao karticom..

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako prepoznati neku pumpu pre one poslednje OKTA. Tamo je uvek guzva i ja preskocim sipanje goriva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kako prepoznati neku pumpu pre one poslednje OKTA. Tamo je uvek guzva i ja preskocim sipanje goriva.

hint.....par km iza petlje Smokvica pumpa

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka