15561 poruka u ovoj temi

Put je OK, ali je obična magistr\la

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna koja je cena dizel goriva u Makedoniji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre sedam dana 58 denara .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U zadnjoj Satovoj patroli Mirko prikaza neku cenu od 0,88euro/centi:neznam:dizel

Ja znam da je bio 0,98

Idem prekosutra pa javljam sa lica mesta..

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja juce natocio, cena je 53.5 denara za litar evrodizela. Cene su identicne na svim pumpama pored kojih sam prolazio. Mislim da je to kod njih odredjeno uredbom.

Kurs denara je 61 denar za 1 EUR. Platio sam karticom koja je vezana za devizni racun i litar me je izasao (kad banka pretvori u EUR) 0,864 evra ili 104 dinara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moguce da sam od 3 pogresio pa video 8 , da sigurno je 53,5 izvinite zbog greske .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A na koju pumpu preporucujete da sipam dizel? Ja sam godinama sipala na lukoil,makedonci mi na naplatnim rampama savetovali tu da sipam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A zato sam i pitala za cenu goriva,jutros sam gledala na sajtu mak petrola,cena dizela je 53.5denara,to izdje oko 0.88evra sto je dosta povoljnije nego kod nas. Hvala svima,ipak je ta cena prava!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozes slobodno na Lukoilu da sipas gorivo. Na toj pumpi su mi rekli da je njihovo gorivo iz Bugarske i da je dobro, mada da se necu zeznuti i ako sipam na MakPetrolu jer i oni imaju dobar dizel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo nemojte da sacekate da sipate na zadnjoj pre Evzonija jer mogu da budu guzve u nekoliko redova , nego predzadnja pumpa jedno 3km pre i pristojnije mi izgleda od ove zadnje .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I kad se vracate nemojte bas da cekate poslednju jer kad sam se ja vracao nije bilo evroduzela na dve poslednje mak pumpe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo nemojte da sacekate da sipate na zadnjoj pre Evzonija jer mogu da budu guzve u nekoliko redova , nego predzadnja pumpa jedno 3km pre i pristojnije mi izgleda od ove zadnje .

Eto sve je relativno. Ja kad sam isao na toj prezdadnjoj je bila ogromna guzva, bilo nestalo struje pa nisu mogli da toce. Vecina na pumpi bili Srbi. Ja ih pitam sto ne idemo dalje pa da sipamo na onij Octa na granici a oni kazu culi da su tamo ogromne guzve. Mene mrzelo da cekam da dodje struja i odem dalje, kad na toj poslednjoj uopste nema guzve. 

Sve zavisi koliko srece imate i u koje doba dodjete. Mozda najbolje natociti negde na sred Makedonije i da ne mislite. Nije to ni neka razlika koju cete ustedeti u odnosu na samu granicu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi kako se zadesi, ja prekjuče sipah na Okti a nikog nije bilo ispred mene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka