15561 poruka u ovoj temi

Kakvi kreteni. U špicu sezone rade traku ka Nišu. A mogu da se kladim da će u avgustu da rade smer ka Beogradu. Tako je bilo kad su radili B. Potok i M.M.L.

Treba ići smederevcem i i uključiti se na auto put na petlji Smederevo. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pustili deo autoputa kod Vranja -jednu traku,ali i to je nesto.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba ići smederevcem i i uključiti se na auto put na petlji Smederevo. 

Bolji je put BG-Pančevo-Bavanište-Kovin-Smederevo i da se izađe na petlji za Požarevac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U koliko sati ste bili na Grckoj granici?

Jutros u 8.40h, milion automobila, mislili smo da ćemo da čekamo bar sat-dva, ali relativno brzo je išlo, otvorili su i kolonu preko nekog nadvožnjaka skroz levo, ali bilo je mnogo automobila iz Austrije, Švajcarske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolji je put BG-Pančevo-Bavanište-Kovin-Smederevo i da se izađe na petlji za Požarevac.

Zavisi ko odakle polazi. Meni je ovo bolje i bliže. Kroz peščaru je bolje jedino iz Banata. Uglavnom sve je bolje od čekanja 2 sata.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hmm a za povratak...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam upoznat, radi se samo smer ka Nišu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam prosao od Nisa ka BG, nema nikakvih kolona. Radnici rampe kod Nisa dele kartice sa nogu tako da su zadrzavanja minimalna.

Jedino je osetno vise vozila od Vranja pa do pocetka autoputa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Danas sam stigao na prvi destinaciju (mali odmor do Evie) u Korinos ispred Paralije. Krenuo iz Bgd u 05:30 , stigao u 14:00. Put do Grcke : kod mladenovca 60 na sat oko 06h , malo sporije oko Vranja, na granici izlaz Srbija 3 min (oko 10 h) , ulaz MK 15 min , izlaz MK 5 min i Evzoni 5 min. Policija jedino bila vidjena na izlazu sa autoputa u MK(radar) , blicanjem izbegli iste. U Grckoj , policiji ni traga ni glasa ( kao i obicno). na putu nema guzve ka Grckoj , a sirijci vidjeni na putu u GR ( njih 7-8). Na naplatnim rampama ni u srb ni u mk nema guzve.Putarone u MK jeftinije placati u denarima.Na zadnjoj pumpi u Mk , zove se Okta (neposredno pre gran prelaza Bogorodica) , pazote kada placate gorivo karticom jer kradu prilikom unosa u post terminal (meni naplatio 100 denara vise) i verovatno bi se vadio na pwrmutaciju brojeva da sam se zalio ( kasno sam uocio kradju).More je toplo i opsti utisak je da nema previse ni turista a u Paraliji najvise mozete cuti srpski jezik. Srecan put onom ko krece na put.

Ovo je poruka koju sam poatavio jos 09.07. ali iz razloga loseg interneta ona nije otisla pa to sada cinim sa zakasnjenjem.

Da dodam jos da na putu do Evie nema guzvi uglavnom je autoput i to dobar bez kolotraga.Cene putarina do Evie ako idete u Eretriu i prelazite na ostrvo preko mosta u Chalkidi su u Grckoj od evzonija do iskljucenja za Chalkidu 27.40 eura u MK su 232 denara i u SRB su 920 din (od Beograda).Cena dizela na Eviji je 1.209 eur za litar.

Pozdrav sa Evie

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima svezih informacija o zastoju kod Umcara? Krecemo sutra prepodne posto nocimo u Vranju.

Ako sam dobro shvatila postoje dve opcije kao alternativa da se izbegne autoput? Da li znate kakvi su ti putevi, koliko losi?

:thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pančevo - Kovin - Smederevo uopšte nije loš. Samo deo ispred SARTID-a

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, WOB. Verovatno cemo morati tako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja živim kod Pionira, tako da ja uvek idem tim putem, lakše mi je tako, nego da izgubim 45 minuta kroz Beograd, samo da stignem do Bubanj potoka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka