15484 poruke u ovoj temi

Pocetkom meseca, kada sam isao na Tasos, uzeo TAG, kontejner ispred prve naplatne rampe posle Evzonija. Procedura popunjavanja obrasca i njihovog unosenja u sistem traje 10-ak minuta. TAG je aktivan posle 20 min.

Sve radi korektno, jedino prilikom prilaska rampi treba bas usporiti, podizanje rampe kasni, a i nema ispisa koliko je naplacen prolazak i koliko je ostalo - ti podaci su dostupni u aplikaciji.

Ono sto me je iznenadilo, jesu Grci koji masovno cekaju na rucnoj naplati iako je TAG lako dostupan i besplatan.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pocetkom meseca, kada sam isao na Tasos, uzeo TAG, kontejner ispred prve naplatne rampe posle Evzonija. Procedura popunjavanja obrasca i njihovog unosenja u sistem traje 10-ak minuta. TAG je aktivan posle 20 min.

Sve radi korektno, jedino prilikom prilaska rampi treba bas usporiti, podizanje rampe kasni, a i nema ispisa koliko je naplacen prolazak i koliko je ostalo - ti podaci su dostupni u aplikaciji.

Ono sto me je iznenadilo, jesu Grci koji masovno cekaju na rucnoj naplati iako je TAG lako dostupan i besplatan.

Nisam sigurna ali mislim da TAG nije besplatan za Grke.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pisu ljudi da su narucili u Srbiju i cekaju da im stigne. Preko sajta Egnatia Pass.

Poslat ugovor da se potpise, sve je besplatno cak i dostava, samo da se dopuni 15e online.

Svaka im cast. Videcu da porucim i ja.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26821
    Ukupno tema
    901102
    Ukupno poruka