15254 poruke u ovoj temi

Eto sve je relativno. Ja kad sam isao na toj prezdadnjoj je bila ogromna guzva, bilo nestalo struje pa nisu mogli da toce. Vecina na pumpi bili Srbi. Ja ih pitam sto ne idemo dalje pa da sipamo na onij Octa na granici a oni kazu culi da su tamo ogromne guzve. Mene mrzelo da cekam da dodje struja i odem dalje, kad na toj poslednjoj uopste nema guzve. 

Sve zavisi koliko srece imate i u koje doba dodjete. Mozda najbolje natociti negde na sred Makedonije i da ne mislite. Nije to ni neka razlika koju cete ustedeti u odnosu na samu granicu.

Gde je poslednja Lukoil od srpske granice ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali sa suprotne strane.

Trump, nije uredu menjati poruku, a da ne napišeš razlog promene. Onda ostale poruke ostaju da vise. Nije sramota pogrešiti. Svi mi grešimo.

Postoje samo dve Lukoil pumpe na samom autoputu kroz BJRM. Jedna kod Kumanova (pravac Srbija - Grčka) i druga kod Đevđelije (pravac Grčka - Srbija).

Za ostale Lukoil pumpe moraš da izađeš sa autoputa.

Izmenjeno (putnik srećko)
dopuna teksta
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinjavam se! To je zato što sam "pročitao" da je pitanje bilo "ka srpskoj granici" a posle sam video da je ustvari bilo "od srpske granice"... izvinjavam se još jednom!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja godinama sipam cim udjem u Makedoniju na LUKOIL,a kada se vracam na MAK PETROL mislim da se nalazi odmah posle poslednje naplatne rampe,par kilometara od granice sa Srbijom. Mozda gresim,ali mislim da vise trosi kada sipam na MAK. Inace majstor koji mi odrzava auto i koji godinama ide u Grcku, rekao mi je da izbegavam poslednju pumpu pred ulaz u Grcku,kaze da im je los dizel! Komsija se prosle god iskljucio  sa auto puta u MK i sipao dizel na nekoj pumpi,sreca pa nije gasio auto do BG. Kada ga je ugasio,vise nije mogao da ga upali. Majstor mu je rekao da je lose gorivo,promenio je filter i jos nesto. Radi se o CITROENU HDI motor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

godinama sipam na toj zadnjoj pumpi....sem sto su me verovatno prilicno odrali na kursu (dok se nisam odvazo da pocnem karticom da placam) nisam primetio da gorivu nesto fali (ni bezinu ni dizelu)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam sinoc prosao u pravcu prema MK ali ih nisam video. Mozda zato sto je bila noc. Ali u svakom slucaju velika guzva na putu u oba smera. I guzva na granici. Na nasoj rade 3 trake na MK rade 4 trake. Sve ukupno mi je trebalo oko 25-30 minuta s'tim sto mi se cini da je za nijansu brze islo na MK granici. Mozda zato sto su imali veci broj traka. I iz suprotnog pravca je velika guzva.

Proradila kamera na Tabanovcima:

http://www.roads.org.mk/315/video-kameri

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo svezih informacija. Vratio se veceras iz MK. Koliko godina putujem na tamo i nazad, i koliko cesto, nikada do sad nisam ovoliko cekao i nikada nije bila ovolika guzva. Prvo guzva na naplatnoj rampi Romanovci u smeru prema SRB. Red me docekao skroz do preko puta makpetrol rampe koja je u suprotnom smeru. Kad sam izmerio na mapi iznosi da je red bio 3 km. Cekao sam 40 minuta. Kolona 2 reda a posle ispred rampe gde je prosirenje radile su 3 nalatna mesta. Guzva i iz suprotnog smera samo manja. Tu su radila 2 naplatna mesta. Gledao ceo dan kamere na naplatnoj rampi i granici i vidim da je guzva i da ide red ali ona smima prema rampi tako da nisam mogao da vidi kolika je guzva iza rampe. U svakom slucaju ko ide iz GR sa mora tu rampu ne moze da izbegne.

Na MK granici opet guzva ali ide nekako. Bile 3-4 kolone i zadrzao se 15 minuta.

A onda sok. Dosao na nasu granicu. Guzva skoro do MK granice t. do onog dela gde ima lezecih policajaca. Radile su 8 (OSAM) trake i cekao sat vremena. Nenormalna guzva. Tako da ispada da sam cekao ukupno 2 sata u redovima. Moja preporuka da se Prohor da se izbegne guzva na granici ali ako vas uhvati guzva na rampi nju ne mozete da izbegnete. Evo i slika:855fb44ec375087bfc81df9125a06f1cf1f0539a6d42ed540a52c5299bba5de8315dbe769a04ad8586b73222452ebd54636a38aa6553aa601e64dd5f

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo predvece na toj naplatnoj rampi cekali sat vremena, obe granice jos oko sat. Prijatelji koji su presli nekoliko sati ranije nisu imali guzvu na granicnim prelazima, a na naplatnoj rampi takodje sat vremena. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam prosla Veliku Planu, vracam se iz Grcke. Ako sad krecete za Grcku kod Meka je kolona dugacka 5km, zaobidjiteeeeee!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juče se čekalo oko dva sata na Bubanj potoku, a tamo sam stigao oko šest popodne. Prelazak svih granica od Grčke je bio brz, bukvalno nekoliko minuta, osim pri ulasku u Srbiju (10-15 minuta), a u suprotnom smeru se brzo prolazila ova naplatna rampa.

Edit: Zaboravio sam da dodam da sam zvao AMSS i da su rekli da je zadržavanje do pet minuta. Svaka im čast na informisanosti.

Izmenjeno (NeTom)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedna mala sugestija....Vratili smo se iz Grcke danas.Kada smo krenuli na put iz Beograda, bila sam u nedoumici da li da idemo nekim alternativnim putem, zaobidjemo radove, ili uobicajeno autoputem.Krenuli smo negde oko 4 ujutro, isli autoputem i guzve uopste nije bilo, osim sto smo na mestima gde su radovi smanjili brzinu. Grku granicu smo prosli za 2 minuta, a makedonsku za nekih 5 minuta. Iz Grcke smo jutros krenuli oko 7, grcku granicu brzo prosli, makedonsku 10- 15 minuta, a nasa barem dvadeset minuta, a mozda i vise...totalno su kolone bile neorganizovane. Guzva je bila i na Bubanj potoku, a u smeru ka Grckoj katastrofa. Zbog radova u duzini od kilometar, kolona od desetak kilometara. Inace generalno obratite paznju na sve delove puta, Makedonija i Srbija, gde su radovi. Voznja prilicno iscrpljuje, pa mozda nije lose da se pravi vise pauza.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26312
    Ukupno tema
    877607
    Ukupno poruka