15279 poruka u ovoj temi

Pa najava je da od 01.07. neće više biti ni tih nasumičnih testiranja, tako da ako idete u julu, onda ni ne treba da brinete da li se sad testiraju ljudi...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da će to od 1.7. ukinuti, jer ne želim da budem deo te farse.

Inače, sredinom jula treba da putujem busom za Grčku...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma pitanje je veliko sta je i sa ovim testovima.

Sto kazu kad odu novinari i kamere nema testiranja a pitanje i radjeni da li zavrse u kanti.

Treba sacekati naredne dane, dosta ljudi je otislo i ici ce pa ce se cuti i za testiranje da li je iko pozvan.

Drugo ipak su ovo pocetni dani posle velikog haosa pa ne cudi i da rade. Svako nek odluci za sebe sta mu je ciniti. Cekamo narednih par dana a zatim i kraj mera od 1 jula nadamo se. 

A ista je smak sveta testirati se? Treba ostati pozitivan :D:D

Izmenjeno (nikolapfc89)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadam se sa ce neko pisati koliko cesto testiraju na granici i uopste iskustva. Posto je potvrdjeno da testiraju nasumicno i zatim ides u tvoj smestaj. Ako si pozitivan dolaze po tebe i ides 14 dana u karantin. A da li su i njihovi testovi pouzdani kao nasi...Mi treba da idemo u julu, ali zbog ovog svega

Zaista ne znam ko je Lester.

Danas, na nekoliko različitih fb grupa vezanih za Grčku više različitih informacija. Jedni kažu da su prošli bez testiranja i da nikog ne testiraju, drugi da sve testiraju, treći sa testiraju jednog na 500, četvrti jednog na 10. 

Ko će ga znati.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja samccitala sve to. Ima komentar na N1 gde kaze da testiraju redom i nase i Bugare.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo zvaničnog saopštenja grčkog ministarstva inostranih poslova:

https://www.mfa.gr/en/current-affairs/statements-speeches/greece-welcomes-the-world-update-15-june-2020.html

Ukratko, Evzoni do 01.07. samo za robni transport posle toga i za turiste, preko Bugarske samo EU i srpski državljani (znači ništa Bosna i Crna Gora i S. Makedonija), može biti prihvaćen i test ne stariji od 72 časa urađen drugde, a za formular koji je Alvirko spomenuo da se popunjava ručno na granici postoji aplikacija iz koje može i da se odštampa i donese već popunjen pa to ubrzava proceduru na granici. I sve odluke mogu da se izmene u skladu sa trenutnom epidemiološkom situacijom...

Izmenjeno (valjan)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko je putarina kroz Severnu Makedoniju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine je bila ukupno 3 evra.Sada ne znam .

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26517
    Ukupno tema
    888111
    Ukupno poruka