15120 poruka u ovoj temi

ha    ja idem u septembru....uraaa:rolleyes:

Ima i tema Počinje odbrojavanje do polaska u Grčku,

a otvoricemo i Veći katolik od Pape.

Izmenjeno (lavoazije)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima i tema počinje odrojavanje do polaska u Grčku

citirani post je reakcija na informaciju o zajednickoj carinskoj kontroli  na Srpsko Makedonskoj granici...tako da ne razumem komentar...

a na temi Sta u slucaju kvara automobila ima mnogo dobrih informacija...to je sve sto sam hteo da kazem svojim komentarom...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

citirani post je reakcija na informaciju o zajednickoj carinskoj kontroli  na Srpsko Makedonskoj granici...tako da ne razumem komentar...

a na temi Sta u slucaju kvara automobila ima mnogo dobrih informacija...to je sve sto sam hteo da kazem svojim komentarom...

I moj post je reakcija na pitanje člana o osiguranju. Pa rekoh da odgovorim.I na  temi Počinje odbrojavanje do polaska u Grčku dosta članova piše o tome koliko im je ostalo do letovanja.

A imaš i opciju da prijaviš.

Izmenjeno (lavoazije)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trenutno na naplatnoj Doljevac iz pravca Niša prema BG kolona je 4-5 km :zid:

Kroz Grdelicu kiša ...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaaaaj, Niš je između Doljevca i BG, ali smo valjda shvatili o kom smeru se radi...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja prosao juce oko podne, po 4-5 auta u svakoj traci....ja sa TAGom samo usporio

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaaaaj, Niš je između Doljevca i BG, ali smo valjda shvatili o kom smeru se radi...

U pravu si, moja greška, htio sam samo naglasiti pravac kretanja :pardon:

Sva sreća da sam išao u drugom pravcu. Također na ulazu u Srbiju iz pravca MK oko 17 sati, kolona je bila epskih razmjera. Trenutno sam 3 dana u Ohridu pa ću za GR preko Bitole i prelaza Medžitlija odnosno Niki sa GR strane.

Izmenjeno (Che Guevara)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Presao danas na Prohoru iz pravca MK. 2 auta ispred.

Put delimicno obnovljen i sa nase i MK strane. 

Kod Doljevca (u pravcu ka NI) i dalje usko grlo. Kolona oko 500 m. Ipak ko ima ENP lakse prolazi jer sluzbenici "cuvaju" traku od padobranaca. Ja sam sa ENP-om cekao 5-6 minuta. Ovako, mislim da se ceka barem 15-20 min....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko me nerviraju ti padobranci, jbt, lepo piše, ne pravi se blesav. Noćas oko 23.30 smo prošli granicu na Preševu (ušli u Srb), oko pola sata sve ukupno. Kako i u junu, a tako i sinoć, leva traka je mnogo brže išla, a posle su još i otvorili dve za nas, kod ovih što ulaze u mkd. Da i mene sreća pogleda, ovo letovanje mogu opisati u jednoj reči, a to je "gužva" ?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Planiram predvece iz Asprovalte sa malim detetom povratak za Srbiju, zna li neko kolika je gužva na prelazu Evzoni? Da li se isplati ici na Dorjan? 

Dvoumim se da li posle ici na Prohor ili Preševo, na Prohoru uglavnom nema gužve ali je malo dalje i put planinski sa brdo krivina pa se tu izgubi na vremenu...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na jednom radiju voditelj vesti je rekao da su veće gužve na naplatnim rampama nego na Preševu. :shokiran:  :tik:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vikend+sezona odmora=gužva. Svakako je bolje Dojran pa Prohor Pčinjski. Na Dojranu možda i bude nešto više automobila ali na Prohoru ćete biti verovatno sami. Ako se dobro sećam oba prelaza rade 24 sata dnevno. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Evzoni ne znam, ali ako ti je od pomoći informacija mi smo u utorak oko 23 po našem vremenu ušli u Makedoniju na Dojranu i bili smo sami na granici. Ko ne plati na mostu, plati na ćupriji pa smo u četvrtak popodne čekali dva sata na Preševu. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedino sigurno je da nema pravila....mi smodosli na Evzoni u utorak oko 10h, svega desetsk auta, obradovali se....al zato kod Makedonaca kolona do free shopa, srecom nisu gledali pasose pa smo brzo prosli....tako da nista ne znaci ni broj vozila, ni vreme dolaska

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj izbor bi bio preko Bugarske. Em brže, em jeftinije, em sa mnogo manje "obaveznog zadržavanja" (manje zaustavljanja zbog granica i naplatnih rampi).

Izmenjeno (Tibor021)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25887
    Ukupno tema
    862211
    Ukupno poruka