15120 poruka u ovoj temi

Jos ne radi nova naplatna rampa kod Gevgelija prosao sam sinoc. 

Fakticki kad ona proradi to ce biti ukopno 4 putarina , dok se i ona kod Demir kapija ako gradi a koliko znam pocice se graditi , tako da onda bi bilo ukupno 5. 

A sto se tice oko guzva i brzi prolazak vozila po meni nije ispalo po planu , ipak se stvaraji guzve i kolone i cekanje je jeste minimalno nije kao sto je bilo pre 1-2 godine , kolko god da prosiruju i moderniziru sistem naplatr guzve ce biti i to je to,  ipak najbolja varijanta definitivno je vinjetka , sve ostalo se pokazalo kao velika nula.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^^^^ Pa eno, pisao sam pre neki dan o tome, usvojena je u Grčkoj nova saobraćajna strategija u junu, i jedna od stavki je proširenje tog puta na pun profil, što onda podrazumeva i sređivanje postojećeg asfalta. Samo da izrade sve neophodne studije i planove, raspišu tendere, i sad će to časkom, za jedno 5-6 godina...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U nedelju se vratio iz GR. AP prijatan za voznju, izuzev dela od Demir Kapije do granice sa Srbijom. Dosta neravnina i ostecenja koja zahtevaju oprez i prilagodjavanje brzine. Lokalci iz Djevdjelije kazu da naplatna stanica Djevdjelija nece biti aktivirana ove sezone jer neki prilazni putevi nisu jos zavrseni. MCARD i u povratku sjajno funkcionisao. Sve preporuke za ovaj nacin placanja putarine u Makedoniji. 

Ne mogu a da ne spomenem vec tradicionalno los put Solun - Evzoni. Kad vec naplacuju mogli bi i poceti da rade nesto na poboljsanju njegovog kvaliteta.

Gde se kupuje MCARD?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na naplatnoj stanici.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko košta i gde može da se dopuni? 

Moguće da ima i na pumpama kao i kod nas.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

postovani, ima li ko kakvih iskustava sa autoosiguranjem u slucaju kvara vozila, da li to kod nas moza da se smatra sigurnim ili ce se svaka osiguravajuca kuca u slucaju kvara oglasiti za nenadleznu? unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro pitanje, ja uzimam kod Dunav osiguranja jer pokriva i Tursku, dal vredi nečemu iskreno-ne znam, na svu sreću nisam imao kvarove. Što neki kažu keš u džepu je najbolje "osiguranje". Ranije sam uzimao AMSS ali su se isfušarili mnogo i to u Srbiji kamoli preko, pre 2 godine sam bukvalno stao ispred kapije njihovog servisa i nisu mi popravili auto jer nisu produžili ugovor između AMSS i tog servisa tako da... :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prethodne godine uzimala Atlas, činilo mi se da taj paket iole ima smisla i na svu sreću mi nisu bili potrebni. Ove godine već duže vreme pretražujem i jedino što ima smisla je Vozzi EU2 paket, ali oni su mladi na tržištu i nema skoro uopšte povratnih informacija. Sam paket je dobar ukoliko zaista kvalitetno i profesionalno pružaju uslugu. I ja sam pre par postova pitala da li je neko imao iskustva sa njima ali nisam dobila odgovor.

Izmenjeno (marnela)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prethodne godine uzimala Atlas, činilo mi se da taj paket iole ima smisla i na svu sreću mi nisu bili potrebni. Ove godine već duže vreme pretražujem i jedino što ima smisla je Vozzi EU2 paket, ali oni su mladi na tržištu i nema skoro uopšte povratnih informacija. Sam paket je dobar ukoliko zaista kvalitetno i profesionalno pružaju uslugu. I ja sam pre par postova pitala da li je neko imao iskustva sa njima ali nisam dobila odgovor.

Vozzi se dosta reklamira ali o njemu bas sturih informacija. Izgleda ga sa foruma jos niko ne koristi. Ja uplacujem AMSS i u Srb sam imao pozitivna iskustva sa prethodnim autom ali kao sto neko gore napisa u inostranstvu ste sami sebi najbolje osiguranje, jer vam ova osiguranja sluze cisto da sklonite auto sa auto puta do najblizeg majstora sto bi vas inace papreno kostalo da to radite iz svog dzepa. Na put kolima ne krecem bez dve ljubicaste sa strane ili bar jednom plus kreditna kartica. Jer vam se moze desiti da vam i zbog najmanjeg kvara presedne odmor i da se morate vratiti kuci. Svaka popravka u Grckoj ce vas kostati 2-3 puta skuplje nego u Srb. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko košta i gde može da se dopuni? 

Moguće da ima i na pumpama kao i kod nas.

Prodaje se na naplatnim stanicama i u kancelariji njihovog JP u Skoplju. Za sada nema na benziskim stanicama.

Kosta 100 denara i minimalna dopuna je 300 den. Dopunjava se elektronski preko WEB-a ili na naplatnim stanicama.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na jednom automobilskom forumu nekoliko njih je kupilo Vozzi, ali još nisu imali priliku da zatraže njihove usluge, tako da nema feedbacka o kvalitetu. Ja recimo godinama uplaćujem AMSS i već su mi par puta bili od koristi, što sa mojim autom što sa službenim, ali su poslednjih godina izmenili pravila, digli cene, ove sam ipak obnovio kod njih i tek što sam obnovio stigne mi poruka od Eko-a da kao njihov redovan korisnik imam pravo na vaučer za besplatni paket kod Atlasa, to je neka malo redukovana varijanta u odnosu na standardnu Atlasovu ponudu, tako da sam letos do Grčke išao sa dve pomoći na putu, pa reko' ako me jedni zeznu, neće valjda i ovi drugi... Ili iskombinujem, jedni me odšlepaju "za sve pare", pa onda drugi preuzmu... :D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja uzimam sava putno osiguranje pa oni korisnicima daju mislim za 650 dianra i aoto osiguranje koje vazi samo dok si na putovanju. Srećom nisam imao potreu da koristim pa ne zam kakvi su. Možda je neko koristio pa može da nam prenese iskustva.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

postovani, ima li ko kakvih iskustava sa autoosiguranjem u slucaju kvara vozila, da li to kod nas moza da se smatra sigurnim ili ce se svaka osiguravajuca kuca u slucaju kvara oglasiti za nenadleznu? unapred hvala

imate posebnu temu na forumu Sta u slucaju kvara automobila

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja uzimam sava putno osiguranje pa oni korisnicima daju mislim za 650 dianra i aoto osiguranje koje vazi samo dok si na putovanju. Srećom nisam imao potreu da koristim pa ne zam kakvi su. Možda je neko koristio pa može da nam prenese iskustva.

to su i meni ponudili u agenciji, mislim se da to uzmem, jer realno jednom godisnje putujem na more pa mi i ne treba pomoc u Evropi preko cele godine.

I ja sam prosle godine uplatio atlas kad je bio 3000din ali sad su preterali za isti paket duplo vise para, ako resim da uzmem godisnje mislim da ce to biti Vozii

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25886
    Ukupno tema
    862156
    Ukupno poruka