15561 poruka u ovoj temi

Jos dan i dva i eto nama cene od 107.5 RSD za Litar Bezolovnog...

1.3 eura, a ako pogledamo da je u Francuskoj, Nemackoj, Svajcarskoj, Italiji,... oko 1.4 eura - mislim da je onda svaki komentar suvisan... P.S. U Grckoj ne verujem da je Bezolovni sada vise od 1.1 eura... Zna li neko tu informaciju???

Ludo sam se obradovao kad sam cuo novu cenu, a sto se tice cene u Grckoj - Benzina nema, tako ti je svejedno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ludo sam se obradovao kad sam cuo novu cenu, a sto se tice cene u Grckoj - Benzina nema, tako ti je svejedno.

A, DA - xe xe, Hvala :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na kraju krajeva sta me briga za gorivo ! Nema razloga za zabrinutost,tema je "Kolima u Grcku" a ne "Kolima iz Grcke", tako da niko nece imati problem da stigne do svoje destinacije. Kad stignem na more otvoricu novu temu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na kraju krajeva sta me briga za gorivo ! Nema razloga za zabrinutost,tema je "Kolima u Grcku" a ne "Kolima iz Grcke", tako da niko nece imati problem da stigne do svoje destinacije. Kad stignem na more otvoricu novu temu.

Ili novi biznis u Grckoj :D

Bice kao u onom crtanom filmu kad se gubi i vrti u krug po ring road-u, pa na kraju otvori hamburgeriju u sred istog :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sve mi se cini da ce se u Grckoj, ako se ne zavrsi strajk, umesto auta i skutera iznajmljivati konji i magarci, opet naravno po klasama... :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ili novi biznis u Grckoj :D

Bice kao u onom crtanom filmu kad se gubi i vrti u krug po ring road-u, pa na kraju otvori hamburgeriju u sred istog :bez-zuba:

HA - ha, dobro je - podsetio si me mladjih dana - taj crtac je stvarno bio fenomenalan :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel se sme nositi kanister od 5l u Grčku? grinning-smiley-035.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel se sme nositi kanister od 5l u Grčku? grinning-smiley-035.gif

Pa šta će ti samo 5L ?

Natrag ćeš da guraš auto :)

Inače ja treba da idem sledeće srede u Grčku pa moram da pratim šta se dešava sa gorivom. Valjda će da se dozovu pameti do tada...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa šta će ti samo 5L ?

Natrag ćeš da guraš auto :)

pa kada nemam veći kanister....55 l plina + 50l bezolovnog i reko da se nadje tih 5 l da prodam Grcima

grinning-smiley-026.gif

Potrošnja  5.2l bezolovnog...6 l plina......sve to pri 90km/h    5 brzina..................  naravno

dacialogan.jpg

Hoću da obiđem ceo II prsten-Sitoniju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisalo se ovde prosle godine da pumpi sa autogasom nema na Tasosu kao ni na celom putu od Soluna do ostrva.Ima li neko svežije informacije ,pošto su tada to pisali ljudi koji su bili 2006 godine.Gledajući veličinu grada mislim da bi ga u Kavali i okolini negde moralo biti (možda najpre neka Shellova pumpa).

Mirarbi se tada najviše o ovome raspitivala pa bi mi možda i najpre znala odgovoriti o tome gde točiti gas na putu do Tasosa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo zgodnog sajta sa mapom gde se može točiti LPG

Samo kliknete na predo gde ćete biti/putovati i dobićete čitav spisak sa adresama i lokacijama LPG pumpi.

http://www.shellgas.gr/site.html?page=90&lang=en

Iz nekog razloga, mapa se ne vidi pod FireFoxom, možete je pogledati sigurno koristeći Internet Explorer (izem im web dizajnera)

Izmenjeno (codemaker)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo zgodnog sajta sa mapom gde se može točiti LPG

Samo kliknete na predo gde ćete biti/putovati i dobićete čitav spisak sa adresama i lokacijama LPG pumpi.

http://www.shellgas.gr/site.html?page=90&lang=en

Iz nekog razloga, mapa se ne vidi pod FireFoxom, možete je pogledati sigurno koristeći Internet Explorer (izem im web dizajnera)

Mapa je baš korisna

Šteta što nema i običnih pumpi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na mapi stoji da ima 1 pumpa za LPG od Soluna ka aerodromu

Da li neko bio tamo, tj sipao...Da li se nalazi u blizini aerodroma? HELP

large-smiley-007.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

RTS večeras javio da se odlaže poskupljenje goriva do utorka. Hoće da razmotre smanjenje akciza, da ne poskupi toliko zbog inflacije i svih ostalih dešavanja....

Neverovatno! Tako nešto nisam očekivao.... ali lepo u svakom slučaju....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

RTS večeras javio da se odlaže poskupljenje goriva do utorka. Hoće da razmotre smanjenje akciza, da ne poskupi toliko zbog inflacije i svih ostalih dešavanja....

Neverovatno! Tako nešto nisam očekivao.... ali lepo u svakom slučaju....

To do utorka dok se ne dogovore ko ce da formira vladu a posle teraj cene na gore. Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka